Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Стояк Кукоби
Added 14 Jul 2024

Стояк Кукоби

@StoyakKukobi
Number of subscribers: 8 744
Photos: 1,860
Videos: 552
Links: 928
Description:
Інформацію для стояка писати сюди - @TrymachStoyaka З питань реклами писати сюди - @ManagerReklamaStoyak
Source

Стояк Кукоби | ️Донецька поховальна мафія в Полтаві🟢Полтавці вже заїбалися скаржитись...

Telegram community logo - Стояк Кукоби Стояк Кукоби @StoyakKukobi
5 150 Views/Reach 2025-09-06 13:59 Message №1893
▪️Донецька поховальна мафія в Полтаві🟢Полтавці вже заїбалися скаржитись на тотальний бєспрєдєл поховальної мафії в Полтаві. Десятки звернень тільки до журналістів. А це значить, що реальний об’єм скарг йде на сотні.☝️Причиною цього є похоронного фірма «Реквієм», яка з початку війни переїхала зі Слов’янська. ▪️Керівник фірми данєцкій мурчащий, нєкій Олександр Бургардт.Ми вже писали про цього чорта в березні. Наводили докази, як він та члени його родини працюють в окупованій Макіївці. ☝️Так от в Полтаві цей чорт спєлся з мєнтами і колпашить бабло з мешканців міста на повну.🍌Схема проста, як двері, блять. ➡️ Коли людина помирає і родичі телефонують в службу 102 щоб повідомити про смерть то буквально за лічені хвилин під дверима в покійника з’являється представник фірми «Реквієм», який починає залівати різну діч, підсовувати необізнаним громадянам якісь договори і виставляти ахуєвші ценніки за все.☝️Простіше кажучи те що на поховальному ринку коштує 17-20 тисяч гривень у «Реквієма» коштує 35 тисяч.▪️Ми вже навіть не говоримо, що немає ніяких чеків, звітності, що люди на фірмі не оформлені.😨Постійні скандали, то труп викинуть просто на вулицю, то навіть шурупи в труну не вставлять і тд.🟢Більше того ці чорти використовують для своєї схеми мєнтовську судово-медичну експертизу, яка на постійній основі приймає «цивільні трупи», але не має цього робити. ☝️На яких підставах представник фірми «Реквієм» постійно, блять, перебуває в приміщенні судмєду? Що це за єбаний бардак?❗️Вцілому арифметика жирна. В місяць десь 40-50 тіл, які приносять більше ляма чистого доходу. В рік десь 12 мільйонів. Працює ця кантора десь три роки. Рахуйте самі.За нашою інфою мєнти отримують 2000 гривень за заявку.➡️ Скільки отримує начальник служби 102 Віктор Пяташ хуй його знає. Відштовхуємось від інфи, що двушка за заявку й множимо на 50 заявок.❗️❗️Тобто ще раз, блять, для тих хто в танку. Донєцко-макєївські сєпари порушуючи низку статтей кримінального кодексу разом з мєнтами, користуючись монополією доступу до інфи, обілєчують родичів померлих полтавців. Ахуєть!На це люди постійно пишуть в поліцію скарги, але похуй.Отакі діла, блять.