Source
Spasskiy_sovetnik 📢 | Аж не віриться, що ця мить, таки, настала.Усе має початок. І все має к...
7 400 Views/Reach
2025-05-29 15:33
Message №966
😥Аж не віриться, що ця мить, таки, настала.Усе має початок. І все має кінець. Та між цими двома – ціле життя 💁♂️Буквально годину тому, до редакції медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik» надійшла заява з проханням розірвати контракт з амбасадором «Діма-Триста$»… 📝Не будемо кривити душею - ця новина сколихнула свідомість колективу «S_s», смута тисячі рідних підписників теж зрозуміла. «Spasskiy_sovetnik» багато років був разом з «Дімою-Триста$», стільки пережили з ним веселих і не дуже моментів, його крилаті фрази закарбуються в нашій пам’яті 🫶Ми прощаємось не як колеги, а як друзі, які пройшли разом не один день, не одну ситуацію.Однак, не будемо горювати. Початок без такого міцного амбасадора завжди трішки тривожний, але кінець співпраці – це не завжди поразка. Часто – це тиша після бурі, момент, коли падає завіса… і зал аплодує 👏З повагою і вдячністю тобі «Діма-Триста$», до нових зустрічей у цьому великому світі🗺️Підтримайте на прощання хлопця лайками, він це заслужив 💪Життя продовжується-котимось далі!🍿