Source
Spasskiy_sovetnik 📢 | Рубрика «Нам пишуть📝»Доброї ночі! З ранку була дуже емоційна розмова з...
5 600 Views/Reach
2025-04-15 17:23
Message №908
Рубрика «Нам пишуть📝»Доброї ночі! З ранку була дуже емоційна розмова з один бійцем 79 ДШВ, який розповів про отримання статусу «Учасник бойових дій» 60-ма учасниками так званої КП «МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА ВАРТА». Люди, які окрім полігонів більше нічого не бачили і не виконували бойові завдання у складі підрозділу просто на рівному місці отримують УБД і порівнюються з хлопцями які в прямому сенсі слова не вилазять з окопів!!! Для прикладу візьмемо підрозділи, які виконували завдання в 2022 році в районі Снігурівка, Березнегувате , Велике Артакове, то в них до сих пір УБД не має тому, що це були зібрані загони Поліції, ВСП , ТЦК та Прикордоників і в них не було «БРки», а тут хлопчики після трьох місяців перебування в варті отримують УБД при тому що місто не є на лінії прямого зіткнення з противником і не входе в зону ведення бойових дій визначених в переліку міністра оборони !!! Може інформація і не цікава, але для хлопців, які втрачали життя, здоровʼя і які перебувають в полоні і до сих пір без статусу, бо в нас на кожному рівню бюрократія постає одне питання - чому одні можуть, а ті хто бачив жахи цієї війни просто отримують «дякую в обличчя і до побачення» Дякую за увагу🤝🫡Життя продовжується-котимось далі!🍿