Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Spasskiy_sovetnik 📢
Added 06 Jan 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Number of subscribers: 6 259
Photos: 648
Videos: 616
Links: 36
Description:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot
Source

Spasskiy_sovetnik 📢 | ️⚡️⚡️Скандал!!!Всім відомо, що на протязі 2024 року «Spasskiy_sovetnik...

Telegram community logo - Spasskiy_sovetnik 📢 Spasskiy_sovetnik 📢 @Spasskiy_sovetnik
5 300 Views/Reach 2025-02-04 19:37 Message №827
⚡️⚡️⚡️Скандал!!!Всім відомо, що на протязі 2024 року «Spasskiy_sovetnik» займався розкруткою майбутньої зірки вітчизняної естради - Макса Шклярова 🤦🏻‍♂️Діставши звичайного пацана з вулиць Первомайська, вже у Миколаєві «S_s» надав йому безкоштовний доступ до всієї площадки медіа-холдингу, закупив музичну апаратуру, кросівки 👟 Однак за порушення декількох пунктів дисципліни, контракт із «зіркою» був розірваний в односторонньому порядку 📝Ох і не з доброї муки цей Максим зліплений, ще тоді було якесь неприємне відчуття 🎭«Spasskiy_sovetnik» вже й забув про його існування в природі, як раптом до редакції надійшла невтішна новина – «Макс Шкляров» офіційно подав заяву до УСБУ в Миколаївській області і хоче, щоб «S_s» притягнули до відповідальності за наклеп, типу він сам такий талановитий і себе створив з нуля 💆🏻Сердиться на «S_s», ніби той його батька вкрав 🫠Неук, зайди в чат-бот «S_s» з прайсом розцінок на рекламу та порахуй скільки б вже накапало до сплати🫰А попереджали ж мене сивочолі мудреці – якщо будеш добро шукати, то зло саме прийде. Не повірив, обпікся з тим Максом… тепер є халепа з конторськими👀 Сьогодні ввечері, на засіданні президії медіа-холдингу «Spasskiy_sovetnik», було прийнято рішення про вкладення душі і коштів в талановиту молодь Миколаєва💪Одним з таких колективів вже визначено вихованців дитячої музичної школи №5, звуть самородків, нащадків корабелів – Артур і Паша👏 Назву групи поставимо на голосування. Разом їх розкрутимо🌪️ Про таких як Макс Шкляров, наш з вами амбасадор ВіКтор Лопес сказав: «У сердитого й коліна гострі»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿