Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Spasskiy_sovetnik 📢
Added 06 Jan 2025

Spasskiy_sovetnik 📢

@Spasskiy_sovetnik
Number of subscribers: 6 265
Photos: 648
Videos: 616
Links: 36
Description:
Зворотній зв’язок - https://t.me/Spasskiy_sovetnik_bot
Source

Spasskiy_sovetnik 📢 | На Спаській кажуть, що губернатор області Віталій Кім починає дещо під...

Telegram community logo - Spasskiy_sovetnik 📢 Spasskiy_sovetnik 📢 @Spasskiy_sovetnik
4 900 Views/Reach 2025-01-30 18:30 Message №823
💥На Спаській кажуть, що губернатор області Віталій Кім починає дещо підзайобувати своїми лозунгами про: успішність його як менеджера, відбудову інфраструктури області на 99%, відсутність корупції в його команді, проекти будівництва 60-ти підприємств, мобілізацію 18-ти річних дітей та інші брехні 💁‍♀️Тепер, видається, після трьох років війни, саме Кім героїчно переміг питання з водопостачанням 🦸🏻‍♀️ Максимально авторитетний і потужний на всю Україну, один такий на всю галактику, топ-менеджер Кім, при наявності низки міжнародних партнерів, бюджетних коштів, спеціальної техніки… три роки лобіював-лобіював питання і вже є «результат» – провели геодезію, а ще - помаленьку копають землю, так на його думку, зовсім скоро, буде в Миколаєві вода🚿 Згадаєте слова «S_s», що ані в 2025 році, ані в 2026 році, нажаль, магістраль ці діячі нам не побудують😪 Від Кіма тільки й чутно передвиборчі заяви з методичок: «…лобіюю, досягли домовленості, займаємось, почекайте, я підтвердив наміри…».А чи знає мій шановний підписник скільки в реалії будується подібна магістраль довжиною в 38 кмВідповідь, котру надають спеціалісти - максимум 6-8 місяців. Ми вже 3 роки слухаємо ахінею‼️ Віталій Олександрович, просто брав би і мовчки роби свою справу, давав населенню результат своєї кропіткої праці, а не розповідав про залишені айкоси в будівлі ОДА чи відкриті пляшки з віскі 🥃 Відчайдушний амбасадор «Діма-Триста$» колись сказав: «Кроме девок и виски есть много других занятий, но они не интересные…»☝️Життя продовжується-котимось далі!🍿