Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Spasi Sohrani
Added 06 Dec 2025

Spasi Sohrani

@SpasiSohrani_world
Number of subscribers: 445
Photos: 276
Videos: 54
Links: 36
Description:
Давно хотіла зробити канал, де буду показувати створення своїх костюмів, масок, зйомок. Цього не буде в інсті, це чисто ексклюзивчик, хочеться поділитись з тими, кому це буде цікаво. Дякую що ви тут 😘

👥 Number of subscribers

445
Average/Day:: 0
Average/Week:: 0
Average/Month:: 0

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0.3
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 474 26-05-05 11:25
Трошки прибавилось роботи Я писала у грудні про панічні атаки бо нема проектів, типу, мозок думає що нема роботи - значить я переїду жити на вулицю і включається режим виживання - шукати роботуЗараз стільки роботи що я панікую що я не вигрібу і зроблю хуйню ахаха🙄🙄🙄 Я нагбіваю все що дають, типу бо потім може не бути, це знову ж таки крайнощіТак от над чим я зараз працюю!1. Буду знімати в Парижі два ролика для date app. Я ніколи не знімала ролики! 2. Кемп мій в Португалії через 1,5 тижні 3. Також я запрошений гість на іншому кемпі, буду робити 1 день воркшоп, теж в Португалії 4. Працюю над тим щоб зробити кемп в Америці 5. Працюю над своїм проектом для of6. Як арт директор для креативного журналу тре придумати ідеї для зйомки 7. Роблю на замовлення величезний костюм на burning man8. Паралельно мені зараз пишуть щоб зробити 3 маски для музичного кліпу, французький бенд, який мені вже нікуди не лізе, але відмовлятись від проектів в Парижі я не хочу по потім не позвуть нікуди Що думаєте, брати ці маски?)))
👁 454 25-12-07 10:04
Про моральний станТут є така тема в Парижі, що люди виносять на вулицю не потрібні речі, меблі. Просто ставлять в коробках на тротуарі. Я йду і бачу на коробках стоїть лампа з ікеї, дешева, за 15-20 євро, і я в один момент з бомжем беру цю лампу(так так, прям в один момент), він дивиться на мене, я на нього, я вириваю в нього цю лампу і кажу «я була перша, вона мені треба», І попіздувала з цією лампою. Я навіть не впевнена була чи вона працює)) Короче про стан. Я так звикла за цей рік біжати, просто не зупиняючись, постійно щось відбувається, купа проектів, все несеться, що зараз коли у мене немає проектів, немає тут роботи, я повертаюсь до моменту коли я тільки переїхала в Париж - панічні атаки 🙄 я сідаю подивитись кіно, і не можу, бо мозок просто кричить «якого хуя сидиш, шукай роботу, шукай проекти, пиши журналам, роби щось!», що я в секунду починаю панікувати, куди біжати, кому писати. Я зрозуміла що не вмію розслаблятись, навіть коли була тиждень у Греції і нічого не робила, я не могла розслабитись бо здавалось що я проживаю зря цю жизнь, могла б заробляти гроші, а я тут на пляжі сиджу. Мені здається що це через нестабільність доходу, коли ти фрілансер. Бо не знаєш коли буде той проект, а тому розслаблятись не варік. Або я просто гіпертривожнікЛампа працює до речі 🤭