Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Юрій Соболевський
Added 14 Jul 2024

Юрій Соболевський

@SobolevskyiYurii
Number of subscribers: 857
Photos: 2,330
Videos: 297
Links: 133
Description:
Х@р вам, а не Херсон!🤝❤🇺🇦

👥 Number of subscribers

857
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -12

👁️ Average views per message

492
Average/Day:: 186
Average/Week:: 944
ERR: 57.41%

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 671 26-02-02 20:35
Окупаційні інформаційні ресурси поширюють інформацію про створення в російському месенджері «Мах» чат-бота, призначеного для інформування про виявлені дрони. Цікаво, що ідея, як майже завжди, безсоромно здерта з діючих херсонських сервісів. Подібні чат-боти вже досить давно й успішно рятують життя мешканцям правобережної Херсонщини.Один із них адмініструється колективом «Херсон: Non fake» (ця команда, до речі, не лише талановита й креативна, а й скромна — від обласних нагород відмовилися, щоб не порушувати анонімність, необхідну для їхньої роботи). Другий ресурс створений ХОВА. Я особисто користуюся і тим, і іншим, плануючи пересування Херсоном.У чому принципова різниця між ініціативами на лівому та правому берегах? Усе дуже просто. Наші дрони знищують орків та їхню логістику, а вони ведуть полювання без розбору: б’ють дронами по цивільних, громадському транспорту, лікарнях, автомобілях швидкої допомоги… Нещодавно, атакувавши автобус із пасажирами, ці покидьки заявили про успішне знищення «транспорту подвійного призначення».Але зараз не про це. Зверніть увагу: практично всюди раша нас тупо намагається наздогнати, копіюючи українські рішення та напрацювання. Щоправда, варто віддати належне — масштабувати ці рішення вони навчилися, причому доволі непогано.
👁 414 25-12-10 09:08
Сьогодні взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань управління об’єктами комунальної власності. Розглянули низку важливих питань, що безпосередньо впливають на роботу наших комунальних закладів.«Для нас важливо, щоб кожне рішення було максимально виваженим і спрямованим на підтримку людей, - наголосив я під час засідання. - Особливо це стосується освітніх, медичних і соціальних установ, які працюють у складних умовах воєнного часу».Депутати підтримали оновлення статутів окремих закладів, що дозволить їм працювати відповідно до актуальних потреб громад. Також йшлося про удосконалення системи соціальної підтримки дітей та сімей - рішення комісії дають змогу розширити спектр необхідних послуг.Окремо обговорили питання списання техніки, яка була пошкоджена або викрадена під час окупації. «Маємо діяти відповідально, зважаючи на безпекові ризики. Тому частину рішень ухвалимо після покращення ситуації в Херсоні», - зазначив я.Продовжуємо працювати над тим, щоб управління комунальною власністю залишалося прозорим, ефективним і на користь мешканцям області.
👁 266 25-12-07 08:53
7 грудня - День місцевого самоврядування.Сьогодні хочу звернутися до всіх, хто в різні часи - і в особливо складні нині - робив і продовжує робити все можливе для розвитку наших громад.Ви - ті люди, завдяки яким Херсонщина живе, тримається й відновлюється попри всі труднощі.Повномасштабна війна змінила наше життя і поставила перед місцевим самоврядуванням надзвичайно складні завдання. Та навіть у таких умовах ви залишаєтеся поруч із людьми: підтримуєте громади, шукаєте рішення там, де їх, здавалося б, бути не може, і щодня доводите, що сила Херсонщини - у відданості та небайдужості її людей.Я щиро дякую всім працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам, громадським активістам, жителям громад - кожному, хто своєю працею, ініціативністю та стійкістю допомагає рідному краю й наближає той день, коли ми зможемо повноцінно повернутися до розвитку, відбудови та мирного життя.Бажаю всім наснаги, витримки та віри в наші спільні сили.Нехай робота приносить підтримку й довіру людей, а наші громади стають сильнішими з кожним днем.Разом ми зможемо відбудувати Херсонщину та зробити її такою, якою хочемо бачити - комфортною, безпечною й квітучою.Миру всім нам і швидкої Перемоги.
👁 395 25-11-14 10:48
Разом із першим заступником голови Херсонської ОДА Дмитром Бутрієм, начальником Херсонської МВА Ярославом Шаньком, заступником начальника Херсонської ОВА Володимиром Клюцевським та першим заступником начальника Херсонської МВА Михайлом Линецьким привітали працівників культури та аматорів народного мистецтва з їхнім професійним святом.З цієї нагоди вручив обласні відзнаки тим, хто своєю щоденною працею розвиває та підтримує культурний простір Херсонщини.Почесною грамотою обласної ради нагородили представників сфери релігійної та національної політики, сфери мистецької освіти та сфери місцевої культури і туризму області та міста.Щиро дякую кожному за щоденну відданість культурній справі та невтомну працю. Завдяки вам культура Херсонщини не просто зберігається — вона продовжує жити, звучати, надихати й об’єднувати наш край навіть у найскладніші часи. Це ваша сила і ваша віра тримають духовний щит нашої області. Ви — ті, хто не дозволяє світлу традицій згаснути, навіть коли навколо темніє.
👁 220 25-11-12 11:38
Президент України Володимир Зеленський під час свого візиту до Херсона нагородив фермера, депутата Херсонської обласної ради Олександра Гордієнка зіркою Героя України (посмертно). Відзнаку отримав син загиблого від російського дрона 5 вересня 2025 року — не просто фермера і депутата, а Людини з великої літери.Олександр став одним із символів героїзму та незламності Херсонщини.Це заслужена нагорода і водночас — велика трагедія для всіх нас. Війна забирає кращих.Сумно, що навіть у цій події, знайшлося місце для хейту й «жовчі».«Він захищав власні поля, виходячи на полювання проти дронів…» — говорить частина незадоволеної спільноти.І в мене не вистачає слів і емоцій, щоб надати культурну відповідь.Але я хочу підкреслити: Олександр Гордієнко виходив захищати ЛЮДЕЙ, які, так само як і він, із ризиком для життя виходили на роботу.Вести власний бізнес сьогодні на прифронтових територіях — це зовсім не те саме, що вести аналогічний бізнес в тилових регіонах.Подвиг Олександра саме в тому, що він віддав найцінніше, що мав — своє життя, захищаючи людей від атак ворожих дронів.А тим, хто знаходить у собі сили очорнити пам’ять цієї людини, можу порадити лише одне — майте мужність зробити хоч десяту частину того, що він зробив для свого регіону та України.Вічна пам’ять Герою!Фото: Іван Антипенко
👁 235 25-10-03 08:52
5 жовтня в Україні відзначають День працівників освіти. Для Херсонщини це свято особливе, адже наші освітяни продовжують працювати у надскладних умовах війни, пройшовши окупацію, деокупацію, релокацію закладів та численні випробування. Попри все – вони зберігають якість навчання і віру в майбутнє.Від імені Херсонської обласної ради відзначили трудові колективи чотирьох вищих навчальних закладів, які продовжують надавати якісну освіту: • Херсонський державний університет • Херсонський національний технічний університет • Херсонська державна морська академія • Херсонський державний аграрно-економічний університетОкремі слова вдячності хочу висловити представникам освітянської спільноти, які зробили вагомий внесок у збереження та розвиток херсонської освіти: Руслану Гураку, Голові Державної служби якості освіти та Юлії Гришиній, народній депутатці, Головіпідкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій. Вдячний за захист інтересів освітян та розвиток вищої школи нашого регіону.Дякую всім працівникам освіти за професіоналізм, патріотизм і великі серця. Саме завдяки вам Херсонщина має майбутнє! 💙💛
👁 223 25-10-02 09:13
Долучився до IV семінару-колегіуму «Освіта заради майбутнього. Забезпечення якості освіти – дієвий інструмент змін», що відбувся 2 жовтня 2025 року в онлайн- та офлайн-форматі на базі Херсонської державної морської академії.Захід об’єднав представників морських академій, викладачів та експертів із різних регіонів країни. Обговорили питання забезпечення якості освіти в умовах воєнного стану, шляхи адаптації освітніх програм та внутрішніх систем контролю. Значну увагу приділили цифровізації навчального процесу, впровадженню інноваційних технологій, зокрема VR/AR рішень та використанню сучасних тренажерів для підготовки морських фахівців. Окремо вели мову про кібербезпеку, створення безпечного освітнього середовища, психологічну та соціальну підтримку студентів і викладачів, а також формування стресостійкості, лідерських навичок і навичок прийняття рішень у кризових ситуаціях. Важливим акцентом стала міжнародна співпраця, яка відкриває українським закладам нові можливості для інтеграції у світовий освітній простір.
👁 453 25-09-16 11:35
Візит Сальдо до Лукашенка мав дві основні цілі.Перша — спроба окупаційного голови легітимізувати самого себе та територію, яку контролюють, поки що, росіяни.Це розраховано насамперед на внутрішню аудиторію: показати, що з ним «працюють», що його начебто визнають і приймають як «керівника регіону». Для окупантів це важливо — створювати ілюзію нормальності, нібито їхні маріонетки мають політичну вагу й міжнародні контакти. Насправді ж — це лише дешева вистава для тих, кого вони намагаються переконати в окупаційній «стабільності». Друга — прив’язати Лукашенка до Путіна і зовнішньої політики країни, з якою не спілкується цивілізований світ. Через цю зустріч він публічно визнає «справедливість війни», захоплення українських територій, посилається на якісь вигадані «історичні підстави» для приєднання частини України до рф. Таким чином Лукашенко добровільно закріплює за собою роль співучасника російської агресії, демонструючи відсутність навіть натяку на самостійну позицію.❗️Важливо розуміти: усе це — елементи інформаційної війни. Реальність же зовсім інша. Україна не пробачить і не визнає жодних подібних кроків. Херсонщина була, є і буде частиною України.
👁 405 25-08-15 09:54
Долучився до чергового засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, курортно-туристичної діяльності та соціальної політики Херсонської обласної ради, яке відбулося сьогодні.Головним питанням порядку денного став розгляд рекомендацій Національної служби здоров’я України, наданих за результатами робочої зустрічі голови Херсонської обласної ради Олександра Самойленка з головою НСЗУ Наталією Гусак щодо накопичення залишків коштів на рахунках у надавачів медичних послуг, яка відбулася 6 серпня у Києві.Під час сьогоднішнього засідання було ухвалено рішення створити постійну координаційну групу для моніторингу залишків коштів на рахунках медзакладів області та контролю за їх використання, розробити зміни до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств з урахуванням рекомендацій НСЗУ, щоб підвищити ефективність, а також запровадити щоквартальну звітність комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я про фінансовий стан, виконання планів розвитку та кадрове забезпечення.Впевнений, що реалізація цих рішень сприятиме більш ефективному управлінню фінансовими ресурсами медзакладів Херсонщини.
👁 359 25-08-05 10:38
У цьому дописі я хочу вийти за межі Херсонської області.У чому основна сила українців у цей складний період?У єдності!Коли ми по-справжньому працюємо разом — отримуємо фантастичні результати. І цей принцип потрібно зберігати й розвивати.З початку повномасштабного вторгнення на нашому регіональному рівні склалася дуже ефективна система міжобласної взаємодії.Херсонська, Миколаївська та Одеська обласні ради активно співпрацювали у вирішенні гуманітарних проблем.Анна Замазєєва, Григорій Діденко і, звісно, Віталій Кім — зробили надзвичайно багато для Херсонщини у той страшний період.Це і забезпечення лікарень медикаментами, і гуманітарна допомога, і маршрути евакуації для людей, які рятувалися від російської окупації.Спільна робота кількох областей дала те, чого неможливо було б досягти поодинці.Зараз кожна область має (або розробляє) свою стратегію розвитку.На мій погляд, ми не повинні залишатися в цих рамках, обмежуючись лише межами областей.І не будемо.У найближчий час розпочнемо консультації щодо спільних проєктів розвитку у форматі міжрегіональної співпраці — із залученням лідерів наших областей.Запит на такий формат є — і він великий.Об'єднавши зусилля та ресурси, ми зможемо досягти крутих результатів.