Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - "Sobitie" Кам'янське
Added 14 Jul 2024

"Sobitie" Кам'янське

@Sobitie_Ukraine
Number of subscribers: 5 430
Photos: 34,900
Videos: 767
Links: 2,710
Description:
➡️Зворотній зв'язок: @Sobitie_News_bot ➡️Сайт: https://sobitie.com.ua/ ➡️Запрошення: t.me/Sobitie_Ukraine ➡️Чат: https://t.me/sobitie_chat Провідний регіональний портал новин з актуальною та корисною інформацією Камʼянського та Дніпропетровської області.
Source

"Sobitie" Кам'янське | У Кам’янському провели екологічний захід на БАМівському ставкуМер Кам’...

Telegram community logo - "Sobitie" Кам'янське "Sobitie" Кам'янське @Sobitie_Ukraine
1 200 Views/Reach 2026-04-26 14:10 Message №38785
🍃 У Кам’янському провели екологічний захід на БАМівському ставкуМер Кам’янського Андрій Білоусов разом із мешканцями Південного району та представниками ГО «Бджола» організували черговий захід з очищення БАМівського ставка. У водойму внесли спеціальний біологічний препарат — хлорелу, яка природним шляхом допомагає очищати воду та підтримувати здорову екосистему. Також провели планову прикормку риби, яку раніше заселили до цього ставка 🐟👉 Нагадаємо, кілька років тому силами ГО «Бджола» та місцевих мешканців на цій локації фактично створили нову природну зону відпочинку: водойму очистили від сміття та мулу, у прибережній зоні провели благоустрій — встановили сонцезахисні парасольки, лавочки та роздягальні. Тут висадили нові рослини та облаштували майданчики для занять спортом.«💬 Відтоді ми підтримуємо належний санітарний стан, дбаємо про благоустрій, озеленення та регулярно проводимо заходи із зариблення.Дякую громадській організації «Бджола» за постійну підтримку екологічних ініціатив. Також вдячний Олександру Сплодителю та компанії МХП за надані ресурси, а нашим активістам — за небайдужість.Завдяки спільним зусиллям БАМівський ставок став улюбленим місцем дозвілля мешканців Південного району. У нинішні непрості часи дуже важливо, щоб наші родини з дітьми та молодь мали впорядковані зелені зони для відпочинку та емоційного відновлення.Закликаю мешканців дбайливо ставитися до рідного міста та берегти результати спільної праці» , — наголосив мер міста Андрій Білоусов.Учасників цієї корисної для природи та громади акції місцеві жителі пригостили смачними варениками.