Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції
Added 14 Jul 2024

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції

@SmilkaNazik
Number of subscribers: 12 794
Photos: 2,800
Videos: 159
Links: 1,770
Description:
Наш Чат: https://t.me/chatsmilkanazik YouTube: https://youtube.com/@NazarSmilka Щитпост: https://t.me/SmilkaTakeProfit Лайв канал:https://t.me/Nazar_Smilka_RL Instagram: https://instagram.com/smilka_nazik?igshid=yx335bklxhte Звʼязок зі мною: @smilka_nazik
Source

Nazar Smilka про Криптовалюту та Інвестиції | Почнемо ми з сейлу ALMANAK на LEGIONALMANAK - це DeFi протокол, який п...

Почнемо ми з сейлу ALMANAK на LEGIONALMANAK - це DeFi протокол, який по суті допомагає заробляти на стейкінгу, але автоматизує стратегічну роботу через АІ агентів, доречі у них зараз можна закинути стейбли під 45% річних, але про це розпишу окремо.Щодо самого сейлу який стартував 21 серпня і триватиме до 26 серпня:Збирають вони методом перепідписки, планували зібрати 2-2,5млн а вже накидали 5,2млн, тому перепідписка уже х2, а це вже може означати що ми не отримаємо аллоку яку будемо просити.До акаунту підключайте соц мережі, проходьте вериф і тд, тому що від вашого скору теж буде залежати на скільки дадуть аллоку.Збирають 2-2,5 млн з FDV 90млнЦікаво що обіцяють 100% токенів на TGE, вересень - жовтень, таке нам подобається.Якщо у вас ще немає акаунту на Legion то реєструйтесь за посиланням: https://legion.cc?homie=6E29ABE5 і проходьте верифікацію.Після проходження верифікації подати заявку на участь у сейлі можна через вкладку Sales, але майте на увазі щоб подати заявку потрібно одразу мати кошти на балансі, і ЕТН і USDC в мережі ETH.Найближчим конкурентом вважають GIZA з FDV 300млн, чи може вийти ALMANAK з таким FDV? Та може але я сумніваюся, бо є декілька нюансів які не дуже подобаються.Доречі по інвестиціях, тиждень тому зібрали 8,45млн від Hashkey Capital, Shima Capital, Near Foundation та ін.А буквально 3 дні тому сам Legion ще отримав 5 млн інвестицій від Coinbase Ventures, Kraken та VanEck.З нюансів те що у них вже був сейл у 2024 році по 0,0435 на тому ж Legion, а зараз вже продають нам по 0,09$, що у 2 рази дорожче, а сам наратив АІ зараз мʼяко кажучи не на хаях.Сам сейл виглядає непогано, я особисто сам точно копійку занесу, хто хоче може теж вже подавати заявку і просити аллоку, але уважно читайте що натискаєте, перевіряйте гаманці, бо там можна заносити і з внутрішнього і з метамаску, хто сам може розібрати велком, хто незнає що робити і боїться тикати кнопки можете почекати детальне відео.А я ще зараз розпишу пост про їхній стейкінг, тому що виглядає він досить цікаво бо там ми отримуємо хороший APY на стейбли так ще на частину будемо отримували аллоку токенів по такій самій ціні як і на сейлі і це по суті без ризиків, ну крім злому платформи і тд.Тому очікуйте подальшої інформації.