Шановні працівники та ветерани місцевої промисловості!Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників місцевої промисловості! Сьогодні, коли Україна продовжує героїчну боротьбу за свою свободу і незалежність, ваша праця набуває особливого значення. Попри виклики воєнного часу, економічні труднощі, повітряні тривоги та невизначеність, ви продовжуєте працювати, зберігати виробництва, створювати робочі місця, підтримувати економіку громади та держави. Місцева промисловість є важливою основою життєдіяльності громад. Саме завдяки вашій відповідальності, професіоналізму та наполегливості забезпечується стабільна робота підприємств, наповнюється місцевий бюджет, реалізуються соціальні ініціативи та надається допомога нашим Захисникам і Захисницям. Славутська громада пишається людьми праці, які щоденно своєю роботою зміцнюють економічний потенціал громади та наближають нашу спільну Перемогу. Висловлюю щиру вдячність усім, хто сумлінно виконує свою справу, впроваджує нові ідеї, розвиває виробництво та зберігає трудові традиції.У цей день бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, професійних успіхів, добробуту вашим родинам, стабільності та впевненості у завтрашньому дні. Нехай кожне підприємство має можливість розвиватися, а кожна українська родина живе під мирним небом у вільній та незалежній Україні. Низький уклін нашим Воїнам, завдяки мужності яких ми маємо можливість працювати, творити та будувати майбутнє. З повагою - міський голова Василь Сидор.
👶👧Дитяче відділення Славутської міської лікарні – турбота про здоров’я наймолодших пацієнтів.🏥Дитяче відділення КП «Славутська міська лікарня ім. Ф. М. Михайлова» Славутської міської ради є важливою ланкою у наданні якісної та своєчасної медичної допомоги дітям від народження до повноліття.🌞Щодня колектив відділення дбає про здоров’я маленьких пацієнтів, забезпечуючи професійне лікування, уважний нагляд та індивідуальний підхід до кожної дитини. У своїй роботі медичні працівники поєднують сучасні методи діагностики та лікування з щирою турботою, розумінням і підтримкою як дітей, так і їхніх батьків.☝️У відділенні надається допомога дітям із захворюваннями органів дихання, травлення, сечовидільної системи, інфекційними та іншими патологіями, що потребують стаціонарного лікування та спостереження. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальний план обстеження та лікування відповідно до сучасних медичних стандартів.☝️Особлива увага приділяється створенню комфортних умов перебування дітей у стаціонарі. Адже позитивна атмосфера, доброзичливе ставлення персоналу та підтримка рідних сприяють швидшому одужанню та гарному настрою маленьких пацієнтів.🩺За ефективною роботою дитячого відділення стоїть згуртована команда професіоналів. Під керівництвом завідувача, лікаря-педіатра Соколової Юлії Вікторівни тут працюють лікарі:🧑⚕️Соколов Геннадій Едвінович - заступник директора з організаційно-методичної роботи, лікар-педіатр;👩⚕️Панчук Алла Борисівна - лікар-педіатр, лікар ФРМ;👩⚕️Оверчук Олександра Юріївна - лікар- педіатр.Не менш важливою складовою роботи відділення є праця старшої медичної сестри, а також середнього та молодшого медичного персоналу:💉Болотіна Тамара Олександрівна - старша медична сестра;✔️4 - середній медичний персонал;✔️1 - працівник з господарської діяльності;✔️5 - молодший медичний персонал.🛏Про ефективність роботи дитячого відділення свідчать показники його діяльності. 💊Протягом року тут отримують стаціонарне лікування майже 1000 маленьких пацієнтів, яким надається кваліфікована медична допомога.💊Вже за 5 місяців 2026 року у відділенні було проліковано 368 пацієнтів.💛🩵Дитяче відділення Славутської міської лікарні продовжує працювати задля того, щоб кожна дитина отримала якісну медичну допомогу, турботу та шанс на швидке одужання. Адже здорові діти – це здорове майбутнє нашої громади. За інформацією Славутської міської лікарні.
Концерт, який об’єднав серця💛💙3 червня у Славутському міському палаці культури відбувся особливий звітний концерт - подія, що стала не просто підсумком творчого року, а справжнім проявом єдності, пам’яті та підтримки.Цього дня сцена належала талановитим і сильним дітям, які своєю творчістю присвятили виступи всім зниклим безвісти Захисникам України. Особливою згадкою став Ілля Воронович — один із тих, кого рідні та близькі продовжують чекати вдома. Його роботи були представлені на виставці, яка стала символом пам’яті, присутності та незгасного світла надії.Урочисто та зворушливо прозвучав Державний Гімн України, який виконували всі присутні. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави.Особливу атмосферу заходу доповнили благодійний ярмарок-розпродаж, організований Славутським професійним ліцеєм, а також яскрава творча програма за участю вихованців, викладачів і батьків міського палацу культури.Слова вдячності всім учасникам, організаторам і гостям висловив міський голова Василь Сидор: 💬«Зробити дітей щасливими – це наше з вами завдання». Зворушливим фіналом концерту стало привітання випускниці Палацу культури та театру естрадної пісні «Водограй» Діани Грунтківської із врученням їй відповідного свідоцтва. Завдяки спільним зусиллям під час заходу вдалося зібрати 26 тисяч гривень на потреби Збройних Сил України. А загалом за рік міський Палац культури разом із небайдужими людьми зібрав майже 200 тисяч гривень для українських військових.Дякуємо кожному, хто долучився. Адже культура сьогодні - це не лише мистецтво. Це сила духу, яка об’єднує, надихає і допомагає вистояти🇺🇦Пресслужба Славутського МВК.
💬Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного актуВідповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у звичайному режимі руху по м. Славута».Проект розроблений управлінням економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради з метою приведення тарифів на послуги з перевезення пасажирів у м.Славута до рівня економічно обґрунтованих витрат.З повним текстом проєкту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на сайті Славутської міської радиу рубриці «Регуляторна політика» (slavuta-mvk.gov.ua) розділ: «Проекти для обговорення» або безпосередньо звернувшись до управління економічного розвитку (вул. Соборності, 7, каб. №18).Пропозиції та зауваження з відповідними обгрунтуваннями до проєкту регуляторного акта та до аналізу його регуляторного впливу приймаються до 03 07.2026 року у письмовій формі:поштою за адресою: м. Славута, вул.…https://slavuta-mvk.gov.ua/?p=65824
Новини зі спортивної арени 🥊⚽️🔰23 травня, за погодженням начальника управління молоді, фізичної культури і спорту Хмельницької ОДА Наталії ТОМУСЯК, голови Хмельницької обласної асоціації футболу Ігоря ХІБЛІНА, на стадіоні Дитячо-юнацької спортивної школи м. Славута відбувся чемпіонат Хмельницької області з футболу серед дівчат Ю-15 (2011-2012р.н.). Команди вже не вперше зустрічаються на спортивних майданчиках, виборюючи право бути кращими футбольними командами області серед дівчат.За підсумками змагань:✔️команда ДЮСШ м.Славута -1 місце✔️команда Берездівського ліцею - 2 місце✔️команда Улашанівської РДЮСШ - 3 місцеКоманди були нагороджені грамотами, медалями, м'ячами від Хмельницької обласної асоціації футболу.🔰27-30 травня у м. Кам'янець-Подільський відбувся турнір пам'яті загиблого воїна Дмитра Селезньова – «Абрамс». Боксери Славутської ДЮСШ вибороли п’ять перших місць та два других, а саме:🥇перші місця - Арсен ПАСІЧНИК, Іван ТАТАРИН, Ростислав БОНДАРУК, Вікторія АНТОНЮК.🥈другі місця - Софія ДЯЧУК, Євгеній СТЕПАНЮК.Турнір відзначився потужною організацією, на якому були присутні побратими Дмитра та зірки святого боксу.Щиро вітаємо славутських спортсменів та бажаємо подальших успіхів! Дякуємо тренерам за підготовку. За інформацією ДЮСШ м. Славута.
Шановні жителі Славутської громади!Щиро вітаю вас зі світлим християнським святом — Днем Святої Трійці!Це величне свято символізує духовне оновлення, єдність, віру та надію. З давніх часів воно нагадує нам про важливість любові до ближнього, милосердя, взаємопідтримки та збереження родинних цінностей.Сьогодні, коли Україна переживає надзвичайно складні випробування, Свята Трійця набуває особливого значення. У цей непростий час ми як ніколи відчуваємо силу єдності, підтримки та незламності нашого народу. Ми схиляємо голови перед мужністю українських Воїнів, які боронять нашу державу, дякуємо кожному Захиснику і Захисниці, волонтерам, медикам та всім, хто своєю працею наближає Перемогу.Нехай благословення Пресвятої Трійці оберігає кожну українську родину, дарує мир у серцях, зміцнює віру в майбутнє та надихає на добрі справи. Нехай у ваших оселях панують злагода, добробут, взаєморозуміння та любов.Від щирого серця бажаю міцного здоров’я, Божої опіки, душевної рівноваги, витримки та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь дарує Україні мир, перемогу та благословенне майбутнє.Зі святом Святої Трійці!З повагою - міський голова Василь Сидор.
Шановні випускники!Сьогодні для вас лунає особливий дзвінок — той, що символізує завершення важливого етапу шкільного життя. Позаду залишаються роки навчання, щоденної праці, щирої дружби, перших перемог і незабутніх спогадів.Останній дзвоник — це не лише свято прощання зі школою, а й початок нового шляху. Попереду на вас чекають відповідальні рішення, нові можливості, мрії та великі звершення. Нехай знання, здобуті у стінах рідного ліцею, стануть міцною основою для ваших майбутніх успіхів.Бажаю кожному з вас впевненості у власних силах, наполегливості у досягненні цілей, мудрості у виборі життєвого шляху та віри у себе. Нехай поруч завжди будуть надійні люди, а серце веде до добрих справ і щасливого майбутнього.Щира вдячність учителям за професіоналізм, терпіння та відданість своїй справі, а батькам — за підтримку, любов і турботу, які допомагали дітям долати всі труднощі.Дорогі випускники, нехай ваша дорога буде світлою та успішною. Щасливої життєвої дороги!Слава Україні!З повагою — міський голова Василь Сидор.
Від обміну досвідом до справжньої дружби: результати співпраці Славутської громади та Лідінге18–20 травня у Стокгольмі відбулася підсумкова конференція програми ICLD «Network for Democratic Resilience», яка протягом двох років об’єднувала українські та шведські муніципалітети.За ці два роки співпраця Славутської громади з муніципалітетом Лідінге стала справді змістовною та живою. Разом працювали над проєктом «Розвиток інклюзивної та демократичної освіти», навчалися одне в одного, обмінювалися досвідом, ідеями та підтримкою.Особливо важливими були зустрічі між освітянами, спільні заходи для молоді та візит славутських педагогів до Швеції. Щиро вдячні партнерам із Лідінге за відкритість, підтримку та дружбу, а також за гуманітарну допомогу для закладів освіти громади.Дякуємо ICLD за можливість стати частиною цієї ініціативи, яка дала не лише нові знання й досвід, а й справжнє партнерство, засноване на довірі та спільних цінностях.Віримо, що наша співпраця матиме продовження і попереду ще багато спільних ідей та проєктів.Славутський МВК.
🗓З 19 по 25 травня в Україні триває Національний тиждень безбарʼєрності - загальнодержавна ініціатива, спрямована на підвищення обізнаності про важливість створення доступного та інклюзивного середовища для всіх громадян. 🏥У КП «Славутська міська лікарня» було проведено низку інформаційних та просвітницьких заходів, спрямованих на формування безбар’єрного середовища, поваги до кожної людини та рівного доступу до медичних послуг.🙌Безбар'єрність у лікарні – це комплекс заходів, що забезпечують рівний доступ до медичної допомоги для всіх пацієнтів, незалежно від фізичних можливостей. 📝Ключові вимоги включають: ✔️адаптовану для людей з обмеженими можливостями (ліфт, пандуси, зручні поручні, тощо); ✔️доступність інформації в різних форматах (комунікація, сайт, інформаційні мережі, електронний запис на прийом та ін.); ✔️професійну підготовку персоналу щодо роботи з різними категоріями пацієнтів; ✔️ застосування сучасних технологій для покращення доступності послуг (модернізація обладнання та оснащення); ✔️дотримання вимог чинного законодавства, клінічних стандартів та настанов. 🔷Але безбар’єрність починається не лише з інклюзивного простору чи зручних сервісів, а з культури спілкування. Адже саме коректна термінологія та людиноцентрична комунікація є фундаментом поваги до кожної людини. ☝️Реалізація безбар'єрності – це інвестиція в якість та доступність медичного обслуговування для всього суспільства. За інформацією Славутської міської лікарні.
🎨🕯️ Мистецтво, народжене війною: у Славуті відкрили виставку Сергія Назаренка «Обличчя війни»26 травня у міському Палаці культури відбулося відкриття художньої виставки «Обличчя війни» — події, яка стала важливою частиною заходів у громаді в межах Національного тижня безбар’єрності та залишила глибокий емоційний відгук у серцях присутніх. Автор виставки — ветеран АТО та Збройних Сил України Сергій Назаренко, який внаслідок російсько-української війни отримав інвалідність. У творчому середовищі митець відомий під псевдонімом Назар Стодоля. Його роботи — це не просто картини, а проникливі історії про мужність, біль втрат, силу духу та незламність українських Воїнів.Під час відкриття ведуча заходу Оксана Турчак зазначила, що творчість митця стала продовженням його боротьби — вже на мистецькому фронті. На полотнах митця оживають обличчя відданих Захисників України. 💬До присутніх звернувся міський голова Василь Сидор, який відзначив особливу силу мистецтва у збереженні історичної пам’яті та подякував автору за його працю:«Надзвичайно приємно бачити вас у Славуті знову — вже з новою виставкою, яка має надзвичайно глибокий зміст. Пам’ятаю вашу першу експозицію у 2021 році — тоді у роботах було багато світла, природи, віри та духовності. Сьогодні ж ми бачимо обличчя наших Воїнів — людей, які проходять крізь важкі та відповідальні випробування заради України.Через свої роботи ви закарбовуєте в історії наших захисників, їхні погляди, емоції, силу духу. Це наша реальність, яку ми не маємо права забути. Наш обов’язок сьогодні — не опускати рук, підтримувати військових, допомагати одне одному, працювати заради перемоги та підтримувати таких талановитих людей, які через мистецтво говорять світові правду про війну».💬Сам Сергій Назаренко підкреслив, що прагне через портрети військових створити живий зв’язок між поколіннями та зберегти пам’ять про тих, хто став на захист України:«Ми повинні закарбувати цю історію у серцях людей і донести дітям та внукам, якою ціною дається право на життя».Експозиція включає портрети наших земляків — Захисників України, а також авторські поетичні твори митця, які доповнюють атмосферу виставки та допомагають ще глибше відчути зміст кожної роботи.Виставка «Обличчя війни» — це нагадування про те, що навіть у найтемніші часи мистецтво здатне говорити голосом правди, пам’яті та надії. 🇺🇦📍Запрошуємо славутчан та гостей громади відвідати виставку у міському Палаці культури. Експозиція триватиме до 4 червня.Пресслужба Славутського МВК.Більше фото: https://www.facebook.com/SL.SLAVUTA/