Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Славутська територіальна громада
Added 06 Jan 2025

Славутська територіальна громада

@SlavutaCity
Number of subscribers: 2 428
Photos: 7,220
Videos: 227
Links: 5,600
Description:
Тут можна отримати актуальну інформацію про події в Славутській міській територіальній громаді.
Source

Славутська територіальна громада | Дорогі жителі Славутської територіальної громади! Щиро вітаю вас і ваш...

Дорогі жителі Славутської територіальної громади! Щиро вітаю вас і ваші родини з прийдешнім святом Христового Воскресіння!У ці непрості часи, коли наша країна проходить через важкі випробування, Великдень набуває для кожного з нас особливого змісту та несе у собі переможну силу життя, надії та Божої любові.Ми ще сильніше усвідомлюємо, що означає віра, єдність і незламність духу. Воскресіння Христове нагадує нам: після темряви завжди приходить світло, після страждань - відродження, після боротьби - перемога.Як навчає нас Святе Письмо: «Люби ближнього свого, як самого себе». У ці дні такі слова звучать особливо глибоко - вони закликають нас підтримувати один одного, бути милосердними, дарувати тепло, турботу і надію тим, хто поруч.У таке величне свято згадаймо у молитві тих, кого від нас назавжди забрала війна, та попросімо Божого захисту для українських Захисників і Захисниць, які боронять Україну. Саме завдяки їм ми маємо змогу зустрічати цей світлий день, зберігаючи віру і надію. Хай Господь Бог оберігає кожного з вас, дарує силу витримати всі випробування, зміцнює дух і наповнює серця спокоєм. Нехай у ваших домівках панують любов, взаєморозуміння та тепло, а великодній дзвін принесе благословення, спокій і добру звістку.Бажаю вам міцного здоров’я, душевного світла, сили не втрачати надії навіть у найважчі моменти. Нехай Божа милість веде нас дорогою добра, єдності та відродження. І нехай світло Воскресіння Христового осяє нашу Україну миром та злагодою. Вірмо в себе, в Україну, в Бога!Христос Воскрес! Воістину Воскрес!З повагою – міський голова Василь Сидор.