Source
Слава Дьомін | Мої думки щодо фіналістів Нацвідбору на ЄвробаченняЩукаРиба — Моя земл...
3 890 Views/Reach
2026-01-17 11:32
Message №8296
Мої думки щодо фіналістів Нацвідбору на ЄвробаченняЩукаРиба — Моя земля - Кльові народні мотиви. Мені дуже лайкJerry Heil — CATHARTICUS - Яна ще 2 роки тому зрозуміла який формат і які мотиви найбільше заходять. Участь у Нацвідборі все більше нагадує бажання артистки завдяки Євробаченню все ж вистрілити на європейському ринку. Mr. Vel – Do or Done - в пісні кльовий хук. І для мене це класична пісня для ЄвробаченняLELÉKA — Ridnym - від пісні віє теплом. Сподіваюсь, співачка ще не раз прийде на Нацвідбір і буде розвивати свою карʼєруLAUD — LIGHTKEEPER - це один з моїх улюблених співаків і голосів в українському шоу-бізнесі. І це єдина пісня, від якої у мене мурахи. Вважаю Влада недооціненим і хотілося б його більше всюди бачитиThe Elliens — Crawling whispers - хороша пісня. Після Нацвідбору хотів би її почути українськоюMonokate — TYT - Катя мені в інтервʼю говорила, що сольний проект буде відрізнятись від GoA. Але пісня схожа на формат гурту. Знаючи Катіну харизму на сцені - ця пісня може прям дуже гарно залетіти. MOLODI — legends - мені дуже схожа на пісню про море, з якою хлопці також брали участь у НацвідборіValeriya Force — Open Our Hearts - дуже подобається голос. Але мені трохи забагато всього в пісні. І речетатив, і двомовністьKHAYAT — Герци - самобутній голос підкупає і виділяє пісню з-поміж інших. Я вже казав Хаяту, що мрію про СУПЕРХІТ в його виконанні.Але памʼятаєте, як було минулого року? Коли пісня кльова, а над постановкою попрацювали не на 100%. Тому чекаємо 7 лютого і Нацвідбору