Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Січевий|Sichevyi
Added 27 Jul 2021

Січевий|Sichevyi

@Sichevyi
Number of subscribers: 317
Photos: 1,910
Videos: 631
Links: 706
Description:
Друзі, телеграм –канал, на якому буду ділитися своїми думками щодо законодавчих змін у країні, податкової тематики (яка мені близька), ну і звичайно, інформація щодо моєї діяльності. Пошта @SichevyiMail_bot

👥 Number of subscribers

317
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -7

👁️ Average views per message

292
Average/Day:: 86
Average/Week:: 113
ERR: 92.11%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 297 24-09-02 05:14
Російській війська завдали чергового ракетного удару по Києву. Удар був комбінований - крилатими та балістичними ракетами. Крилаті ракети, (потенційно Х-101) найпевніше, були випущені близько третьої ночі з бортів стратегічних бомбардувальників Ту-95МС з району саратовської обл., рф. На Київ ці ракети заходили після складних маневрів, з південного напрямку. Одночасно з підльотом до столиці крилатих ракет, ворог випустив по Києву і передмістю балістичні ракети KN-24/Іскандер-М. До цього всього ще додався один ударний БпЛА. Силами та засобами протиповітряної оборони в повітряному просторі столиці було знищено понад десяток крилатих ракет та близько десятка - балістичних та ударний безпілотник! Неймовірно велика кількість балістичних ракет одночасно!(Точно тип та кількість оприлюднять у своїх звітах Повітряні Сили)Внаслідок ракетного удару в місті сталося падіння уламків в Голосіївському, Святошинському,Дніпровському та Шевченківському районах. Попередньо, є займання автомобілів та пошкодження нежитлових приміщень. Дані щодо руйнувань та потерпілих уточнюються.Підрозділи оперативних служб працюють на місцях!Дані оперативного зведення постійно оновлюються та уточнюються - Сергій Попко, начальник КМВА.
👁 209 24-08-27 06:35
Цієї ночі ворог знов завдав комбінованого, ракетно-дронового удару по Україні із застосуванням ударних БпЛА, балістичних, крилатих та аеробалістичних ракет. У Києві повітряна тривога з початку доби оголошувалася 4 рази і тривала сумарно понад 5 годин. Спочатку вона була пов’язана із атакою ворожих дронів, попередньо типу «Shahed». Беспілотники заходили на місто хвилями та з різних напрямків. Близько третьої ночі противник підняв у повітря кілька бортів МіГ-31К, які випустили ракети «Кинджал» через Київщину в напрямку західних областей України. Приблизно одночасно злетіли кілька ворожих стратегічних бомбардувальників Ту-95МС. Попередньо, крилаті ракети Х-101 з цих бортів атакували Київ близько 5-ї ранку. Повітряний удар, як і вчора, знов закінчився хвилями атак баражуючих боєприпасів. Загалом сили та засоби протиповітряної оборони від початку цієї доби знищили навколо Києва близько півтора десятка ударних дронів та кілька ракет (точну кількість та тип повітряних цілей оприлюднять Повітряні Сили). Все, що летіло на столицю України – знищено. Станом на цю хвилину, за даними оперативного зведення в лісопаркових зонах Дніпровського та Деснянського району зафіксовано падіння уламків. Внаслідок чого виникли осередки займань лісової підстилки. Деякі вже ліквідовані, решта – локалізовані. Оперативні служби працюють на місці. Інформація щодо потерпілих не надходила. В столиці – без руйнувань.- Сергій Попко, начальник КМВАВ Київській області повітряна тривога досі триває. В повітряному просторі ще фіксуються ворожі БпЛА, і не виключено, що дрони можуть прямувати на столицю.
👁 163 24-08-26 09:31
Черговий масований, комбінований ракетно-дроновий удар по Україні. Він розпочався близько третьої години ночі з атаки численних ударних БпЛА. До десятка таких дронів (на кшталт «Shahed») з різних напрямків заходили на Київ. Але силами і засобами протиповітряної оборони всі ворожі безпілотні апарати були знищені ще на підступах до міста. А близько 5-ї ранку Повітряні Сили України повідомили, що ворог підняв у небо 11-ть бортів стратегічних бомбардувальників Ту-95МС. ВМС України зафіксували вихід в море 4 ракетоносії «Калібрів», із загальним залпом до 28 ракет. Згодом ворог підняв у небо 6-ть стратегічних бомбардувальників Ту-22м3, потім 3 МіГ-31К з ракетами «Кинджал». До всього цього арсеналу додалися запуски балістичних ракет з Криму та західних областей росії. За попередньою інформацією головною метою складної, комбінованої атаки усіх цих численних крилатих, балістичних, аеробалістичних ракет та ударних дронів стали об’єкти інфраструктури. На Київ крилаті ракети заходили після складних маневрів, дуже щільними групами з різних напрямків. Під час атаки цих крилатих ракет, ворог випустив в напрямку столиці поспіль кілька балістичних рекет, в тому числі і аеробалістичний «Кинджал». Силами та засобами протиповітряної оборони було уражено приблизно півтора десятка ракет. (Тип та кількість у своїх звітах точно зазначать Повітряні Сили). Прямо зараз триває атака на Київ ударних БпЛА з різних напрямків. Воїни ППО з ночі вже знищили загалом приблизно півтора десятки ворожих безпілотників, які прямували на столицю. Повітряна тривога в Києві триває вже понад 6 годин.За інформацію оперативного зведення на цю хвилину – в Києві без руйнувань та потерпілих. Але через ракетну атаку Укренерго розпорядилося ввести екстрені відключення світла. Виникли проблеми з електропостачанням в багатьох районах столиці. Тому я видав розпорядження щодо розгортання по Києву усіх Пунктів Незламності. Енергетики працюють щоб повернути світло в домівки киян. Не панікуйте і зберігайте спокій. - Сергій Попко, начальник КМВА.
👁 198 24-08-18 04:28
Сьогодні вранці, приблизно о 05:00 ворог застосував балістичне озброєння для нанесення ракетного удару по Києву. Це вже третій обстріл балістикою столиці у серпні з чітким інтервалом у 6 днів між кожною атакою! Цей удар, за попередніми даними, був практично ідентичний двом попереднім. За інформацією, яка перевіряється, рашисти знову, втретє поспіль, скоріше за все застосували північнокорейські балістичні ракети типу «KN-23». І знову сили та засоби нашої протиповітряної оборони не дозволили ворогу досягнути своє мети і уразити Київ. За попередніми даними балістичні ракети були уражені на підльоті до столиці.(Точну модифікацію озброєння та кількість оприлюднять у звітах Повітряні Сили).Крім того, практично одночасно з балістикою, в бік Києва заходило кілька ударних БпЛА ворога. Але наші воїни ППО завчасно зробити так, щоб кияни не чули навіть звуків бойової роботи. Всі дрони противника були знищенні далеко за межами міста.- Сергій Попко, начальник КМВА.Але тривоги не стихають і вже близько години одна ракета «дрейфує» на півдні України!
👁 48 23-11-16 16:52
Відбулось затвердження депутатським корпусом Київоблради та КОВА переліку заходів з розроблення проектно-кошторисної документації та реалізації на пріоритетні об’єкти соціальної інфраструктури Київської області. Саме в цей перелік потрапило виготовлення ПКД на будівництво/ремонт укриттів в медичних та освітніх закладах Київської обласної ради, які інспектувала очолювана мною тимчасова контрольна комісія КОР по перевірці укриттів та рекомендувала КОВА здійснити ремонти/будівництво.Це дуже важлива справа, оскільки всі важливі медичні заклади (Дитяча обласна лікарня, дитячий будинок, фтизіопульмонологічний центр та інші) зможуть отримати сучасні протирадіаційні укриття. Взагалі, на розробку ПКД з капітальних ремонтів, по переліку, буде виділено більше 70 млн гривень.До кінця року переважна частина ПКД буде підготовлена.А вже в 2024 році наявність ПКД забезпечить швидке фінансування з будівництва та ремонту укриттів.Дякую моїм колегам-депутатам, членам ТКК по укриттям, а також військовій адміністрації.
👁 51 23-11-15 13:49
Декілька днів тому адвокат Юлія Сучкова звернулась до мене з проханням здійснити повторне обстеження укриття в ЗДО (ясла-садок) Іскорка (теперішня назва Котигорошко) в місті Боярка.Я буду уникати розмов про судові спори та кримінальні провадження по цьому об’єкту. Зазначу лише одне. Під час інспектування укриття садочку літом 2023 року було встановлено, що ремонтні роботи не були проведені в повному обсязі, тому діти не могли перебувати в садочку, а укриття потребувало ремонту.Сьогодні представники ДСНС, Фастівської РДА та Боярської міської ради, за наслідками мого звернення, здійснили обстеження захисних споруд садочку, у якому я також взяв участь.Нарешті, ремонтні роботи було поновлено/розпочато і як завіряє мене Управління освіти Боярки, а також керівник садочку, всі роботи будуть завершені через 1,5 місяця (кінець грудня 2023 року). Я рекомендував на початку грудня ще раз здійснити обстеження укриття, про що обов’язково вам повідомлю.Садочок вже почав свою роботу, в якому, за інформацією керівництва закладу, перебуває близько 50 дітей. Під час тривоги діти знаходяться в другі частині укриття, яке відповідними органами дозволено використовувати (зі слів).Не скажу, що стан укриття мене 100% порадував, але враховуючі ситуацію, це захист дітям. По особистим відчуттям ( на вулиці +7) в приміщенні я не відчув значної вологості і вентиляція там працює. Не зможу сказати яке у мене буде враження при пониженні температури до нуля.Резюмую. Ремонтні роботи проводяться і дійсно є недоліки, але все це обіцяють завершити до кінця року. Сьогодні додатково на захід виділено 1,6 млн гривень з бюджету міста.
👁 62 23-11-14 13:31
Сьогодні заслухали Департамент житлово-комунального господарства та енергоефективності Київської обласної державної адміністрації та вивчили дві програми де вони є розробниками та відповідальними виконавцями. Фактично вивчили їх наміри на 2024 рік. 1. Програма підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та інших житлових багатоквартирних будинків, пошкоджених внаслідок бойових дій в Київській області з впровадженням енергоефективних заходів на 2023-2024 роки По назві зрозуміло, що програмою передбачено проведення заходів з енергоефективності у пошкоджених орками багатоквартирних житлових будинках та ОСББ.Обсяги фінансування Програми на 2023-2024 роки затверджені в обсязі 439,5 млн грн.Станом на 10 листопада 2023 капітально відремонтовано 8 багатоповерхових будинків в смт Ворзель.В 2024 році захід буде продовжено і додатково залучено 34 млн на капітальний ремонт житлових будинків міста Ірпінь та смт Макарів. 2. Регіональна програма розвитку житлово-комунального господарства, енергоефективної трансформації та енергобезпеки Київської області на 2023-2027 роки Якщо коротко, дана Програми розроблена з метою підвищення ефективності використання та зменшення споживання енергоресурсів в побутовій та бюджетній сферах.Обсяги фінансування Програми на 2023 – 2024 роки затверджені в обсязі 1 001 965,669 тис. гривень, в тому числі з Обласного бюджету: 2023р - 192 млн грн, 2024р – 146 млн грн. Сюди входить фінансування автоматизованої системи «Київщина енергоефективна», яка дозволяє вести чіткий, оперативний та достовірний облік використання енергоресурсів. В системі архівуються та зберігаються дані по споживанню паливно-енергетичних ресурсів близько 3 000 об'єктів бюджетної сфери. У 2024 році планується здійснити додаткове фінансування заходу «Сервісне обслуговування комп'ютерної програми «Київщина енергоефективна».Варто зазначити, що у 2024 році напрям «Термомодернізація об’єктів бюджетної сфери буде доповнено новим об’єктом «Капітальний ремонт щодо покращення енергоефективності окремих корпусів КНП Київської обласної ради «Київська обласна клінічна лікарня» в сумі 124,2 млн. грн. за рахунок коштів обласного бюджету. Також, обговорювалась можливість додаткового виділення коштів з обласного бюджету на 2024 рік грн за напрямом на «Комплексна термосанація лікувального корпусу КНП Київської обласної ради «Київський обласний онкологічний диспансер» на суму 17,4 млн грнТож, чекаємо на коригування програми та в подальшому розглянемо її на комісії та сесії.
👁 57 23-11-10 14:42
Урядовий портал повідомляє, що на період дії воєнного стану повертається можливість пацієнтам з симптомами COVID-19, грипу або ГРВІ відкривати лікарняний дистанційно, як це було під час пандемії.Нагадаємо, що в цей період для мінімізації контактів була встановлена норма, що дозволяла лікарю формувати медичні висновки про тимчасову непрацездатність без особистого прийому, на підставі віддаленого зв’язку з пацієнтом і вказаних ним симптомів.Беручи їх до уваги, лікар мав право відкрити медичний висновок про тимчасову непрацездатність (лікарняний) на період до 5 календарних днів.«Відтепер норма дистанційної виписки медичних висновків про тимчасову непрацездатність повертається і діятиме на період воєнного стану та протягом трьох місяців після його припинення. Це означає, що у разі наявності симптомів COVID-19, грипу або ГРВІ пацієнт має змогу звернутися до лікаря дистанційно за допомогою засобів телефонного зв’язку, інтернет-телефонії або засобів телемедичного зв’язку, а лікар на підставі звернення та опитування пацієнта відкриє медичний висновок про тимчасову непрацездатність на період 5 календарних днів», — говорить заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.Для призначення лікування лікар може також дистанційно виписати електронний рецепт. Нагадаємо, що навіть перший електронний рецепт відтепер можна отримати без особистого прийому.При цьому ж у разі, якщо дію медвисновку про тимчасову непрацездатність потрібно буде продовжити на період понад 5 календарних днів, пацієнт обов’язково повинен буде з’явитися на особистий прийом до лікаря.
👁 58 23-10-31 15:10
Шевченківська окружна прокуратура міста Києва направила до суду обвинувальний акт щодо начальника та заступника начальника управління освіти Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації, а також підприємця за фактом розтрати бюджетних коштів (ч. 4 ст. 191 КК України). Згідно з даними слідства управління освіти Шевченківської РДА уклало з підприємцем договір на закупівлю біотуалетів для укриттів у навчальних закладах Шевченківського району вартістю понад 1,38 млн гривень. При цьому, посадові особи управління освіти вчинили дії, внаслідок яких відбулось штучне завищення цін на ці товари, що призвело до безпідставного перерахування бюджетних коштів на суму понад 370 тисяч гривень. На майно обвинувачених накладено арешт. Щодо очільниці районного управління освіти наразі застосовано запобіжний захід у вигляді застави у розмірі майже 190 тисяч гривень.  Зазначимо також, що вказана посадовиця є обвинуваченою у ще одному кримінальному провадженні за фактом розтрати понад 1 млн грн, виділених на обладнання укриттів у навчальних закладах Шевченківського району, досудове розслідування в якому завершено в липні цього року. 
👁 52 23-10-16 13:56
Постійна комісія Київської обласної ради з питань бюджету та фінансів розглянула 19 питань, переважно, зміни до обласних програм:· Програма по відбудові багатоквартирних житлових будинків в Київський області: буде додатково профінансовано у 2023 році – 50 млн гривень, у 2024 році – 100 млн. гривень;· Програма відновлення приватних будинків, зруйнованих внаслідок бойових дій на території Київської області: буде додатково профінансовано у 2023 році – 13,9 млн гривень, у 2024 році – 553,8 млн гривень;· «Щаслива родина»: виділення додаткових 300 тис гривень на придбання автотранспорту для дитячих будинків;· «Дієвий аграрій – успішна громада»: зменшення фінансування на 8 млн гривень;· Здоров’я Київщини: в межах програми здійснюється перерозподіл фінансування по деяким заходом. Також закладається фінансування у 2023 році на розробку проектно-кошторисної документації на ремонти та укриття (ініціатива контрольної комісії по укриттям);· Програма розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро: збільшення фінансування заходу на 742 тис гривень на відновлення працездатності руслового шлюза-регулятора на р. Ірпінь;· Безпечна Київщина: збільшено фінансування (на 70 млн грн) модернізацію інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики Київської області, що вкрай важливо у військовий час. · Програма Турбота: збільшення фінансування у 2023 році на 5,9 млн гривень. Де 5 млн гривень – оплата терапевтичних стоматологічних та хірургічних послуг нашим військовим.Також хочу виділити роботу нашої тимчасової контрольної комісії по перевірці укриттів. За наслідками плідної роботи, наданих рекомендацій, комунікацій комісії з Київською обласною військовою адміністрацією (КОВА) та обґрунтованих рішень, Департамент регіонального розвитку КОВА знайшов можливості профінансувати розробку проектно-кошторисних документів на будівництво 11 укриттів в медичних та освітніх закладах.Крім того, мною було також ініційовано включення в програму відновлення будинків – відновлення таун-хаусів, яке поки що не було передбачено. Моя пропозиція також підтримана на бюджетній комісії.Завтра сесія