Source
Січевий|Sichevyi | НСЗУ залишило без зарплат Київський обласний центр ментального здоров’...
73 Views/Reach
2023-06-06 16:57
Message №3886
НСЗУ залишило без зарплат Київський обласний центр ментального здоров’яСьогодні робоча група Київської обласної ради заслуховувало комунальне некомерційне підприємство «Київський обласний центр ментального здоров’я» стосовно виплати та нарахування заробітної плати.Ситуація наступна.Станом на 1 червня 2023 року у підприємства існує заборгованість по зарплаті у розмірі 6 млн гривень.Національна служба здоров’я України(НСЗУ) покриває лише частину цих витрат. Щомісячні надходження закладу приблизно дорівнюють 3,1 млн гривень, при тому що фонд заробітної плати становить 4,2 млн гривень.На якомусь етапі в 2022 році між комунальним підприємством і НСЗУ була втрачена належна комунікація, завдяки чому Центр ментального здоров’я втратив можливість отримати належне фінансування для 267 працівників:за основним для підприємства пакетом - стаціонарна психіатрична допомога у 2023 році сума фінансування склала 36 млн гривень проти 47 млн гривень у 2022 році. Вони розрахували суму виходячи з показників медичних випадків наданих підприємством у липні 2022 року не враховуючи, що підприємство тільки відновилось після завершення активних бойових дій. Фактично заклад немаючі відповідної комп’ютерної техніки не зміг вчасно занести в базу реальні обсяги по наданню медичних послуг, що й призвело до недофінансування.