Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Січевий|Sichevyi
Added 27 Jul 2021

Січевий|Sichevyi

@Sichevyi
Number of subscribers: 317
Photos: 1,910
Videos: 631
Links: 706
Description:
Друзі, телеграм –канал, на якому буду ділитися своїми думками щодо законодавчих змін у країні, податкової тематики (яка мені близька), ну і звичайно, інформація щодо моєї діяльності. Пошта @SichevyiMail_bot
Source

Січевий|Sichevyi | Департамент регіонального розвитку КОВА ігнорує питання відновлення зн...

Telegram community logo - Січевий|Sichevyi Січевий|Sichevyi @Sichevyi
5 500 Views/Reach 2023-05-16 10:15 Message №3784
Департамент регіонального розвитку КОВА ігнорує питання відновлення знищених таун-хаусів. Сьогодні це не передбачено жодною програмою! Допомагаю родинам з таун-хаусу у місті Ірпінь по вулиці Натана Рибака, 8, які повністю втратили своє житло після обстрілів орків.Виникла проблема, яку ніхто не хоче вирішувати.Справа в тому, що Ірпінська міська рада, зважаючи на те, що за адресою проживала дитина з інвалідністю, має наміри включити зазначений будинок в Програму відновлення приватних будинків, зруйнованих внаслідок бойових дій на території Київської області на 2022-2023 рік.АЛЕ, з офіційного листа ІМР стало відомо, що профільним структурним підрозділом КОВА, відповідальним за програму - Департаментом регіонального розвитку, надано роз’яснення, згідно якого для потрапляння будинку під фінансування – об’єкт нерухомого майна повинен бути окремо побудованим індивідуальним житловим будинком з окремою земельною ділянкою, оскільки габаритні розміри будинків по типовому проекту не дозволяють виконати посадку на земельні ділянки, на яких розташовані дуплекси, таун-хауси, та інші зблоковані приватні будинки. Особисто для мене таун-хаус – це той самий будинок, але на маленькій обмеженій території з суміжними стінами сусідів - глобальної відмінності не існує, але чомусь програму прописали таким чином, щоб сотні сімей залишились на вулиці.Фактично жодна з існуючих програм у Київській області не фінансує відбудову таун-хаусів! Моє питання до військової адміністрації цілком логічне: Як ви будете вирішувати цю проблему, яку навіть не виносите на обговорення?Ви готові відновлювати приватні будинки, квартири, але проблема таун-хаусів сьогодні замовчується.Буду звертатись до КОВА та профільних департаментів. У разі відсутності з боку військової адміністрації відповідної реакції ініціюю створення тимчасової контрольної комісії з питань відновлення таун-хаусів, дуплексів. На комісію будуть запрошуватися мешканці зруйнованих будинків. Тримаю вас в курсі!