🐾 Благодійний розіграш для порятунку тварин 🐾«Домівка врятованих тварин» відкриває великий збір на 3 000 000 грн для придбання спеціалізованих авто для виїздів та евакуації тварин.Вже 8 років команда рятує, лікує та дає шанс на життя сотням тварин. Але без транспорту багато історій порятунку просто не можуть відбутися — особливо коли мова про евакуації з прифронтових територій та термінові виїзди.🎁 ГОЛОВНИЙ ПРИЗ:🚘 Volkswagen Tiguan 2015Також серед подарунків:📱 iPhone 17 Pro Max💻 MacBook Air 13 M4🍟 Мультипіч Moulinex EASY FRY MAX🤖 Робот-пилосос Xiaomi Robot Vacuum E5📷 GoPro HERO13 Black🪥 Philips Sonicare 2100🔊 JBL Flip 7👕 Брендований мерч «Домівки»🍾 Колекційне шампанське «Артемівське»Як взяти участь:✔️ Донат від 200 грн✔️ Поширення цього допису🎯 Мета збору — придбати буси для оперативних виїздів, евакуації та порятунку тварин.Кожен ваш внесок = ще один шанс врятувати чиєсь життя 🐶🐱🔗 Банка:https://send.monobank.ua/jar/7zAnr4P7YF💳 Картка:4874 1000 2662 0388Розіграш відбудеться після досягнення цілі збору🥰
❗️ Друзі, особливо мешканці м. Одеси, прошу звернути увагу на цей пост!Мої волонтери підібрали декількох собачок (з Херсону та Одеси), деяким з них ми вже знайшли новий дім, але ці все ще щукають його. Наразі ми їх лікуємо за свій рахунок, можливо пізніше зробимо банку.❗️ Прошу звернути увагу, що люди, які заберуть собак до своїх домівок повинні будуть підтвердити свою благонадійність, тобто протягом деякого часу надавати звіти щодо стану собаки.1) Собака "Бела". Підібрали в Одесі приблизно в той самий день, коли відбулась катастрофа на Каховській ГЕС. Була без води та їжі, в дуже скрутному становищі. У собаки немає однієї лапи, наразі проходить лікування.2) Собака "Федя". Чорнобаївка. Неймовірно ніжний та контактний пес з Чорнобаївки, якого ми знайшли на трасі всього у кліщах дуже мріє знайти свою родину. Феді приблизно 5 років, лікування пройшов за наші гроші, зараз повністю здоровий. На фотографіях можна побачити стан собаки до та після. 3) Собака "Панда". З Херсону. Їй приблизно 10 років. Ми знайшли її у Херсоні, коли вона намагалась дійти до корму, відбиваючись від інших собак, бо має лише 3 лапки. Собака все життя жила в сім‘ї, про це свідчить відсутність зубних каменів та ідеально зроблена операція з ампутації передньої лапки. Через те, що вона була домашнім улюбленцем багато років вона не має змоги прилаштуватись до виживання на вулиці. Собака дуже налякана та знаходиться на тимчасовій перетримці.Дуже шукаємо відповідальних людей, які мають змогу не тільки забрати Панду до себе, а й соціалізувати її та знов дати змогу повірити людям.📞 Стосовно усіх трьох собак звертатись за номером:+ 38 (098) 655 98 48НЕ ТУРБУЙТЕ ЛЮДИНУ, ЯКЩО ВИ НЕ ХОЧЕТЕ ЗАБРАТИ СОБАКУ.
ТИ - ТАРАС ШЕВЧЕНКО, ДЕСЯТЬ ЯГНЯТ ЗА СЕЛОМ З ДЕСЯТИ @З ЮНИХ ЛІТ ТЯЖКО ПРАЦЮЄШ НА ПАНЩИНІ НЕНАЧЕ ГАЛИЧАНИ НА ПОЛЬСКИХ ТРУСТАВКАХ@З МАЛЕЧКУ МАЛЮЄШ МАЛЮНКИ НА ТОПОВОМУ РІВНІ, БІГАЄШ ЗА ЕНГЕЛЬГАРДТОМ, ЗНАЙОМИШСЯ З УКРАЇНСЬКОЮ ЕЛІТКОЮ@ЗГОДОМ ТЕБЕ ВИКУПЛЯЮТЬ З КРІПАЦТВА ЗА СУМУ ЕКВІВАЛЕНТНУ НЕРОЗТАМОЖЕНОМУ ПАСАТУ 9 РОКУ @ПЕРЕЇЖДЖАЄШ ДО ПЕТЕРБУРГА, ВЙОБУЄШ НА ПАРАХ В АКАДЕМІЇ МИСТЕЦТВ НЕНАЧЕ БОЖЕНЬКА, СТАЄШ АКАДЕМІКОМ, ДІВЧАТА ПОЧИНАЮТЬ ЛИПНУТИ ЯК ЦИГАНИ ДО ГАМАНЦІВ@ЛАМПОВО ПОДОРОЖУЄШ УКРАЇНОЮ, ПО ДОРОЗІ ПІДМУЧУЮЧИ З РІЗНИМИ ПАНЯНКАМИ, ВИРІШУЄШ СПИНИТИСЯ В КИЄВІ@РАЗОМ З КЄНТАМИ ОРГАНІЗОВУЄТЕ ПІДПІЛЬНУ ̶Т̶Е̶Р̶О̶Р̶И̶С̶Т̶И̶Ч̶Н̶У̶ ̶ ДВІЖУХУ "КИРИЛО-МЕФОДІЇВСЬКЕ ТОВАРИСТВО"@ВИ ХОЧЕТЕ ПЕРЕБУДУВАТИ ДЕРЖАВНИЙ ЛАД НА ТЕРЕНАХ НА РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ - ПРАВА, СВОБОДА, РІВНІСТЬ, СКАСУВАННЯ КРІПАЦТВА - ПРОПОВІДУЮЄТЕ МОДНІ НА ТОЙ ЧАС ЄВРОПЕЙСЬКІ ІДЕЇ@АЛЕ ВАШУ РЕВОЛЮЦІЙНУ БАНДУ НЕ МОГЛИ НЕ ПОМІТИТИ ІМПЕРСЬКІ ШІСТЬОРКИ, ТОМУ ВАШ ЛАПМОВИЙ crew ШВИДКО ЗЛИВАЮТЬ МУСОРАМ@СУД, ВИРОК, ЗАСЛАННЯ В ОРЕНБУРЗЬКУ ФОРТЕЦЮ@АЛЕ ТИ НЕ ЗДАЄШСЯ, ТОМУ ЩО ОПТИМІЗМ ЦЕ, БЛЯДЬ, ТВОЯ МОТІВАЦІЯ, СИЛА@ХОДИШ В ЕКСПЕДИЦІЇ, МАЛЮЄШ МАЛЮНКИ, ВІРШУЄШ ВІРШІ В ЗАХАЛЯВНУ КНИЖЕЧКУ, СТВОРЮЄШ ЗНАМЕНИТИЙ АВТОПОРТРЕТ, ДЕ ВИДНО ТВІЙ ПІСЮН@ПИШЕШ У ЗАСЛАННІ СВОЇ ТОПОВІ ВІРШІ, ЯКІ ЧЕРЕЗ ПІВТОСТОЛІТТЯ ВЧИТИМУТЬ НАПАМ'ЯТЬ ШКОЛЯРІВ ВСІЄЇ УКРАЇНИ@ТИМ ЧАСОМ ІМПЕРАТОР МИКОЛА І ПРИЙМАЄ ІСЛАМ І ТВОЇ КУЛЄГИ ПОЧИНАЮТЬ КЛОПОТАТИ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ@КЛОПОЧУТЬ, КЛОПОЧУТЬ, ВИКЛОПОТАЛИ - ТИ ВІДКИДАЄШСЯ З ЗОНИ І ПОВЕРТАЄШСЯ ДО СТАРОГО ЖИТТЯ@АЛЕ ЗДОРОВЛЯ ВЖЕ НЕ ТЕ, В ОСТАННІ РОКИ ТИ ПИШЕШ ЗНОВУ Ж ТАКИ ТОПОВІ ВІРШІ, ПЕРЕБУВАЄШ ПІД МУСОРСЬКИМ НАГЛЯДОМ, ЩЕ РАЗОК ВИДАЄШ КОБЗАР ТА ЗАЛИШАЄШ НАЩАДКАМ ЩОДЕННИК РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ @В ЦІЛОМУ ТИ ПРОЖИВАЄШ ДОСТОЙНЕ ЦІКАВЕ ЖИТТЯ, ВАРТЕ ЙОБАНОГО ПРИГОДНИЦЬКОГО БЛОКБАСТЕРУ, А НЕ ПРЕЗЕНТАЦІЙ В ШКОЛІ "життєвий шлях та творчість Тараса Шевченка"@У ТЕБЕ БУЛО І ТЯЖКЕ ДИТИНСТВО, І НЕБЕЗПЕЧНА МОЛОДІСТЬ, І УВ'ЯЗНЕННЯ, І ВСІ ПРІКОЛИ@ТИ ЖИВ НА ПОВНУ, ОДЯГАВСЯ В МОДНИЙ ОДЯГ, НОСИВ БІЛІ ШТАНИ ЯК В РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО, РОЗВАЖАВСЯ З ЖІНКАМИ, ПИВ ЕЛІТНИЙ АЛКОГОЛЬ, КУПЛЯВ СОБІ ШУБИ З ЄНОТА ТА БОРСУКА@ТИ БРАВ ВІД ЖИТТЯ ВСЬО, ЯК І БУДЬ-ЯКИЙ НОРМАЛЬНИЙ КАВАЛЄР@вирішуєш зиркнути з небес, що там відбувається в Україні@"Тарас Шевченко все життя присвятив боротьбі за український народ..."@"...своїми творами він плекав українське слово, піднімав нашу культуру..."@"Сучасні українці мають завдячувати Кобзарю за неоціненний вклад в духовність нашої нації..."@"Його життєвий шлях був сповнений гіркоти, страждань та поневіри..."@"...змалечку Тарас служив у дяка, який часто лупив його різкою..."@"...потім важке заслання, після якого він повернувся та невдовзі помер з Україною на устах"@У КОЖНОГО НА СТІНІ ТВІЙ ПОРТРЕТ В КОЖУСІ ТА ШАПЦІ, ХОЧ ТИ НІКОЛИ НЕ НОСИВ ПАЛЬОНИХ ШМОТОК@КОЖЕН ПІЗДЮК ЗНАЄ ЛИШЕ "ЗАПОВІТ", ХОЧ ТИ НАПИСАВ ЩЕ ТРИ МІЛЬЯРДИ МОЦНІШИХ ТВОРІВ, СЕРЕД ЯКИХ І ОПОВІДАННЯ, І П'ЄСИ@@@ПАЛАЄ НЕ ЛИШЕ КРАЙ НЕБА@privatnamemarnya
⚡️На жаль, від початку війни багато росіян виїхали за межі російської федерації і спокійно живуть в європейських країнах, при цьому сповідуючи ідеї путінського режиму та підтримуючи війну проти України. Місцева влада не може контролювати і помічати всі висловлювання та дії таких людей спрямовані на приниження українців закордоном і виправдання всіх злочинів російської армії в Україні.Нещодавно був розроблений проект, основною метою якого є максимальне притягнення до відповідальності усієї русні закордоном, яка будь-яким чином підтримує війну і думає, що до нього не доберуться.Принцип роботи дуже простий: якщо ви бачите людину, яка очевидно за війну та геноцид українців на вулиці/в кафе/соцмережах, ви повідомляєте її дані (імя, фото, соц мережі, будь-яка інша ідентифікуюча інформація), після цього команда юристів звертається до компетентних державних органів в цій країні, а вони перевіряють законність перебування, сплату податків/штрафів та притягують винних до відповідальності.Як результат русня платить штрафи/депортується до звичного місця існування та має інші пов'язані проблеми.🇺🇦Ось посилання на сайт проекту: http://fckrashist.tmlaw.com.ua/