Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Head of L&D
Added 06 Dec 2025

Head of L&D

@SerhiiProLD
Number of subscribers: 642
Photos: 319
Videos: 195
Links: 67
Description:
Все про навчання. Як особисте так і корпоративне.
Source

Head of L&D | Наприкінці року керівники стають передбачуваними. 🎯Не тому, що “всі од...

Telegram community logo - Head of L&D Head of L&D @SerhiiProLD
144 Views/Reach 2025-12-22 05:16 Message №714
Наприкінці року керівники стають передбачуваними. 🎯Не тому, що “всі однакові”.А тому, що рік закривається 📅, ресурсу менше 🔋, шуму більше 🔊, а чеклістів — як снігу ❄️Подивіться, може когось впізнаєте 👀👇“Пʼяний пожежник” 🔥🥴– “План був?”– “Був. Але тепер горить інше.”Живе в мітингах 📞, гасить все руками 🧯🙌, делегує тільки паніку 😵‍💫 і не розуміє, як сюди потрапив 🚪😅“Шаман-фіфтідоляр” 🧙‍♂️💸📊Танцює з бубном навколо Excel 🥁📈. Викликає цифри 🔮 і шепоче:“Хай хоч щось зійдеться до п’ятниці…” 🙏😬“Санта-делегатор” 🎅📦Раптом згадує про делегування 💡.Правда, делегує все й одразу 🎁🎁🎁.І бажано “на вчора” “Панікер під ялинкою” 🎄😰Контролює кожну дрібницю 🔍.Навіть те, що не має значення. Особливо те, що не має значення 🤏😅Бо так спокійніше 🧘‍♂️ (ні) 😬“Олаф-оптиміст” ☃️“Командо, ми майже на фініші! Ще трішки!” 🏁💪(Команда працює, але подумки уже в січні 🗓️🫠)“Керівник-невидимка” 🫥У грудні зникає 🏃‍♂️💨Бо “стратегія”, “підбиття підсумків”, “зустрічі” 🧾📌🤝Команда працює, як може 🧑‍💻, а потім в січні отримує “розбір польотів” 🛬😅“Реаліст” 🧠🗣️Єдиний, хто каже правду :“У нас два варіанти: або робимо нормально, або швидко. Разом не вийде.” ⚖️І це чомусь звучить як токсичність ☣️, хоча це… реальність 😌Усіх цих людей можна зрозуміти 🤝Грудень — не про ідеальний менеджмент. Він про пріоритети 🎯❄️Якщо коротко, що реально рятує 🛟:- один фокус на 2–3 найважливіші результати (не на 23) 🎯- чесні домовленості про “що не робимо” 🚫- нормальне делегування (не “на тобі все”) 🧩🙌І маленьке завдання 📝:👉 Тегніть у коментарях колегу, якого впізнали 😄А може й себе))) 😅🙈