Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Artem Semenikhin🇺🇦
Added 06 Jan 2025

Artem Semenikhin🇺🇦

@SemenikhinArtem
Number of subscribers: 15 041
Photos: 1,470
Videos: 714
Links: 2,170
Description:
Це мій єдиний офіційний телеграм канал. Актуальне!
Source

Artem Semenikhin🇺🇦 | Стосовно опалення:Ми готові дати тепло на всі 100%!Там де ми зробили т...

Telegram community logo - Artem Semenikhin🇺🇦 Artem Semenikhin🇺🇦 @SemenikhinArtem
20 500 Views/Reach 2025-10-16 20:10 Message №8102
Стосовно опалення:Ми готові дати тепло на всі 100%!Там де ми зробили твердопаливні котли (дякую команді Теплогаранту🤝) - ще з пʼятниці тепло. Зокрема в лікарнях.Там де стоять ще газові котли (це більша частина міста) - питання в газі…Одним словом - кацапи є тварі.Робиться ними це все навмисно, щоби люди почали тиснути на Президента, щоби він вимушений був погодитися по-суті на капітуляцію…Ми повинні триматися і бути єдиними!Ми повинні підтримувати один одного і Президента, хоча комусь, можливо, він і не подобається.Раніше я просив подумати про альтернативу квартирам, щоб не допустити в результаті - перемогу кацапів над нами, адже за що тоді гинули і гинуть хлопці? Невже ми дарма всі боремося, підтримуємо ЗСУ?!Невже, виявляється, кацапам нас так легко перемогти знищивши нашу енергосистему і систему подачі тепла?!Невже ви, ті хто пише в інтернетах «де світло», «де тепло» зможете потім спокійно пройти повз міську раду, де стоять портрети наших ВЖЕ МЕРТВИХ (!!!!!!) найкращих земляків?! Невже їхня смерть була для того, щоби ви здалися? Здалися сидячі в тилу, а не в окопах, де постійно або пекельна жара, або пекельний холод?!!Невже?!!!!!!!Не вірю!!!Тримаймо стрій!Москва впаде!👉 Артем Семеніхін