Source
Sport Market Review | Чувак, нас просто кинули 😉 Саме так співав Кузьма - і саме це, по суті...
776 Views/Reach
2025-12-30 15:39
Message №6322
Чувак, нас просто кинули 😉 Саме так співав Кузьма - і саме це, по суті, відбулося з нашим Єгором Твердохлібом.10.10.25 - важлива дата для Єгора. Ми вже якось її анонсували, а тепер можемо розповісти детальніше.Саме цього дня у нашого бомбардира спливав контракт із його попередньою агенцією. Далі перед гравцем стояв вибір: продовжувати співпрацю чи змінити агента. Хоча, якщо бути чесними, жодного вибору у нього не було 😉 У клубі Єгору дали чітко зрозуміти: хочеш піти - підписуй контракт із Шаблієм.Влітку у футболіста були пропозиції з Європи, але Баєнко їх повністю ігнорував. Чому? Все дуже просто - у тій ситуації у «геніального» не було можливості заробити на трансфері Твердохліба. А от у ProStar ця схема давно і чітко налагоджена… Буткевич не дасть збрехати 😉Єгор повівся на цю схемку та обіцянки нового агента продати його в один з європейських клубів. Але сталося так, як сталося. Гравця дійсно продали - щоправда, чомусь у ЛНЗ. Як сказав Роберто Моралес в останньому випуску «ТаТоТаке»: «Шаблій завжди відстоює інтереси клубів, а не гравців». Тепер і Єгор це знає.У ЗМІ звучала інформація, що черкащани запропонували футболісту 15 тисяч доларів зарплати, а також готові виплатити Єгору та його агенту 200 тисяч доларів підйомних. Але й тут є нюанси. Турки та поляки давали 20$ і ті ж 15$ (але 15 і грати в Польщі 😉). Історія з підйомними теж цікава. Ці 200 тисяч - не самому гравцю. Окрім нього там ще є «зацікавлені» і в ProStar, і в нашому ФК. А якщо згадати підйомні, які свого часу платили за того ж Бескоровайного, то вони були суттєво більшими. Тому і тут Єгора кинули 🥲Незважаючи на все це, ми бажаємо Твердохлібу тільки успіхів. Він багато зробив для червоно-білих і назавжди увійшов в історію клубу. А стосовно мрій про іноземний чемпіонат: Єгоре, не засмучуйся 🙏 Україна - це теж Європа!