Source
Світи фентезі Лари Ро'си🐉 | В полоні фенікса офіційно завершено! Чесно, дуже сумно відпускати геро...
75 Views/Reach
2026-06-21 11:26
Message №8948
В полоні фенікса офіційно завершено! Чесно, дуже сумно відпускати героїв. Особливо, коли від душі відсипаєш їм пригод🙈😎 Але вони їх всі пройшли!І, як завжди, деякі герої здивували!Веран дійсно мав бути гадом! Гадом, котрий шантажує брата його ж таємницями й намагається відбити в нього Саолін просто, тому що захотілось. Хто читав, бачили, що принц з цим не погодився😁 Хоча, починала я саме з його гадства🙈Батько Саолін мав бути просто жерцем, котрий не погодився з верховним жерцем щодо змін її сутності. Я тоді ще не думала – хто буде її батьком. І він мав викрасти дівчинку й виховувати десь в потаємному місці.Матір Саолін бачилась мені спочатку фанатичкою, котра абсолютно не замислювалась над долею доньки – просто засіб повернення влади вогнефеніксам. Вона навіть завагітніти мала навмисне, щоб отримати живу зброю.Загалом, все мало бути набагато жорсткіше і темніше. Але, якось не складається в мене з такими героями 🙈 Не хочуть вони ставати гадами!😁Вийшло, що вийшлоНа арті – весільне вбрання Оріса й Орісеї