Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Роман Тарабій. Офіційний канал
Added 14 Jul 2024

Роман Тарабій. Офіційний канал

@RomanTarabiy
Number of subscribers: 21 308
Photos: 9,870
Videos: 1,880
Links: 4,140
Description:

👥 Number of subscribers

21 308
Average/Day:: -13
Average/Week:: -108
Average/Month:: -398

👁️ Average views per message

5 295
Average/Day:: 4,480
Average/Week:: 4,289
ERR: 24.85%

📊 Messages per Day

3.9
Last day: 5
Week average: 4.1
Average per day: 3.9

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Взяв участь у Всеукраїнському форумі єднання національних спільнот України «Ми різні, ми єдині та об’єднані», що проходить на Закарпатті та організований Роландом Цебером - депутатом Закарпатської обласної ради.Форум став важливим майданчиком для діалогу, обміну досвідом та обговорення ролі національних спільнот у зміцненні єдності українського суспільства, особливо в умовах повномасштабної війни. Закарпаття — багатонаціональний регіон, де десятиліттями поруч живуть представники різних народів, зберігаючи взаємну повагу, культурне різноманіття та спільну відповідальність за майбутнє країни.Сьогодні поняття єдності набуває особливого змісту. Незалежно від етнічного походження, мови чи традицій, усіх нас об’єднує Україна, спільні цінності та прагнення захистити нашу державу і забезпечити гідне майбутнє для наступних поколінь.Участь у таких заходах є важливою складовою формування державної політики взаємоповаги, інклюзії та підтримки національних спільнот як невід’ємної частини українського суспільства.
Сьогодні ми почули з Москви чергові сигнали, що наступний рік вони готують роком війни. І це сигнали не тільки для нас. Важливо, щоб партнери це бачили. І важливо, щоб вони не тільки бачили, а й реагували, зокрема партнери в Сполучених Штатах Америки, які часто кажуть, що Росія начебто хоче закінчити війну. Але з Росії звучить зовсім інша риторика, інші сигнали – і як офіційні розпорядження їхній армії. Треба цей настрій Росії бачити й реагувати на нього. А коли в них саме такий настрій, то і дипломатію вони будуть підривати, намагаючись різними дипломатичними формулюваннями, тиском по тому чи іншому пункту в документах просто прикривати своє бажання знищити Україну, українців, бажання добитися легітимізації крадіжки Росією нашої землі. А далі – інші країни у Європі, які хтось там у Росії може колись назвати своїми начебто «історичними землями». Потрібен реальний захист від цієї російської історії божевілля, і зараз ми продовжимо роботу з усіма партнерами, щоб такий захист дійсно був. Потрібні безпекові рішення, потрібні фінансові рішення, зокрема по російських активах, потрібні політичні рішення. І потрібна сміливість усіх наших партнерів бачити правду, визнавати правду та діяти відповідно. Я хочу подякувати кожному, хто саме так підтримує Україну та роботу на досягнення безпеки.
Шановні колеги, представники органів місцевого самоврядування!Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування — святом людей, які щодня працюють поруч із громадою, знають її потреби, виклики та мрії.Саме ви формуєте фундамент довіри до влади, забезпечуєте стабільність, розвиток та підтримку мешканців у найскладніші часи. Наша спільна робота — це не лише документи й рішення, це долі людей, які очікують від нас чесності, відкритості та ефективності.Сьогодні хочу подякувати кожному, хто бере на себе відповідальність за розвиток громади: депутатам, старостам, працівникам місцевих рад, комунальних установ та всім, хто щодня робить сотні непомітних, але надзвичайно важливих кроків задля добробуту людей.Місцеве самоврядування — це не просто рівень влади. Це рівень довіри, рівень людяності, рівень відкритого діалогу. І я пишаюся тим, що разом із вами ми робимо нашу країну сильнішою, згуртованішою та більш стійкою.Бажаю вам мудрості, витримки, натхнення та миру. Нехай кожне ваше рішення приносить користь людям, а ваша робота буде гідно оцінена громадою.
Щойно я говорив із Президентом Трампом – і це вже вдруге цими днями. Детально працюємо з Америкою, щоб посилити нас – нашу ППО, усі наші можливості захисту: «петріоти» передусім, інші системи, також наші активні дії, нашу далекобійність. Ми бачимо та чуємо, що Росія боїться, що американці можуть дати нам «томагавки», це сигнал, що саме такий тиск може спрацювати для миру. Ми домовились із Президентом Трампом, що наші команди, наші військові займатимуться всім тим, що ми обговорили. І в тому числі це стосується енергетики, газу. Я дякую. Розраховуємо на результат.Говорив сьогодні також із Президентом Франції Макроном, теж ключове – це ППО, наша стійкість, також дипломатичні заходи наступних тижнів, ми координуємо наші позиції. Ми домовились, що наші військові передадуть Франції найперші потреби, і ми пришвидшуємо постачання.Ми обговорили ситуацію на Запорізькій атомній станції. Ми можемо, як це вже було десятки разів, відремонтувати лінії енергозабезпечення станції та гарантувати безпеку станції – і саме український контроль, саме наші українські фахівці є стовідсотковою гарантією безпеки. Росія не має інтересу повертати безпеку – їх треба дотиснути до цього, і потрібна більш чітка, чесна позиція МАГАТЕ. Росія може й мусить припинити обстріли, щоб ремонтні бригади могли працювати. Триває найдовший блекаут на Запорізькій АЕС – уже майже три тижні станція на дизель-генераторах. Так не має бути.
Триває ліквідація наслідків російської масованої ракетно-дронової атаки по енергетичних об’єктах України.Станом на 19:00 у Києві вже повністю відновили водопостачання в усіх районах. Запустили інфраструктуру водопостачання у Кіровоградській області, вода всюди буде в кранах до ранку.Завдяки роботі енергетиків протягом дня Черкаську область повністю заживлено, на Донеччині скасовані графіки аварійних відключень. По Києву роботи ще тривають — із ночі уже заживлено 540 тисяч споживачів.Вимушені аварійні відключення продовжують застосовуватися в окремих районах Києва, Київській, Сумській, Харківській, Полтавській, Кіровоградській областях. Для Дніпропетровщини та Запоріжжя відключення лише для промисловості. На Чернігівщині продовжують діяти графіки погодинних відключень.Отримую регулярні звіти від Віцепрем'єр-міністра з відновлення України, Міністра енергетики та Міністра внутрішніх справ. Постійно координуємо роботу з громадами та ОВА. Вдячна всім, хто цілий день сьогодні працює над ліквідацією наслідків атак та забезпечує життєдіяльність нашої країни.
Безоплатне очне протезування для військових та цивільних пацієнтівВійськові та цивільні пацієнти, які отримали травми органів зору внаслідок війни, можуть безоплатно отримати офтальмологічну допомогу – від діагностики до операції та очного протезування. Усі витрати покриває держава в межах Програми медичних гарантій.👁 Очне протезування здійснюється поетапно:первинне – через 8–10 днів після видалення ока;остаточне – через місяць після операції;індивідуальне – через 3–4 місяці після загоєння;повторне – за потреби, не рідше ніж раз на 3 роки для дорослих та раз на рік для дітей.🏥 У Закарпатській області безоплатні послуги з очного протезування надає:КНП «Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака» Закарпатської обласної ради📍 м. Ужгород, вул. Капушанська, 22Як отримати допомогу?У плановому порядку потрібно звернутися до сімейного або лікуючого лікаря та отримати електронне направлення до офтальмолога.У випадку екстреної госпіталізації (поранення чи тяжка травма ока) допомога надається без направлення, а протезування здійснюється далі за визначеними етапами.ℹ️ Перелік усіх закладів, що надають послугу очного протезування: за посиланням📎 Детальніше про процедуру – на сайті МОЗ України❗️ Якщо вам відмовляють у безоплатному протезуванні, зверніться до адміністрації медзакладу. Якщо проблема не вирішена – телефонуйте на гарячу лінію НСЗУ: 1677
Типова доба для Росії, яка, на жаль, уникає дійсно сильного тиску світу у відповідь на затягування війни. Ніч – серія жорстоких ударів реактивною артилерією та авіабомбами по Запоріжжю. По звичайних будинках і міській інфраструктурі. Кількість поранених, на жаль, протягом дня збільшилась. Є загиблі. Ранок – повторний удар російськими дронами по цивільному логістичному центру в Київській області. Жодного військового сенсу. Цілеспрямований російський удар по українському підприємництву. День – удар по центру Харкова, по будівлях університету. Національний фармацевтичний університет для Росії – просто мішень. Тривають і постійні удари російськими керованими авіабомбами по громадах Сумщини, Харківщини, Донеччини. Б’ють FPV-дронами в Запорізькій області. Постійні артобстріли Херсона. Єдина причина, чому Росія може собі все це дозволяти, – їй не боляче. Поки Росія не відчуватиме своїх дійсно сильних втрат, і передусім втрат економічних, вона буде уникати реальної дипломатії та закінчення війни. Важливо, щоб світ реагував на кожен удар. Важливо, щоб Європа, Сполучені Штати, країни «сімки» та «двадцятки» не дарували Росії час – час на війну. Сильні санкції потрібні. Сильні тарифи на російську торгівлю потрібні. Сильний захист життя потрібен.
Сьогодні Румунія піднімала бойову авіацію через російський дрон у її повітряному просторі. За даними на цей час, дрон заглибився на територію Румунії на відстань близько 10 кілометрів та оперував у повітряному просторі країни НАТО близько 50 хвилин. Також сьогодні Польща задіяла військову відповідь на загрозу ударних безпілотників Росії. Фактично весь день російські дрони в різних регіонах України. Були й у північних областях, фактично вздовж кордону з Білоруссю. За попередньою інформацією, було використання й повітряного простору Білорусі для заходу в повітряний простір України в напрямку Волині. Російські військові точно розуміють, куди направлені їхні дрони, скільки часу вони здатні провести в повітрі. Маршрути завжди прораховані. Це не може бути випадковістю, помилкою чи самодіяльністю якихось командирів нижчого рівня. Це очевидне розширення війни Росією, і саме так вони роблять. Спочатку маленькі кроки, а в підсумку великі втрати. Саме тому треба діяти завжди превентивно, виходячи з принципу, що не буває малозначимих воєнних загроз від тих, хто звик знищувати незалежність та життя інших. Росія звикла й повинна відчути наслідки. Санкції проти Росії потрібні. Тарифи проти російської торгівлі потрібні. Спільний захист потрібен, і Україна запропонувала партнерам створити саме таку систему захисту. Не чекайте десятків «шахедів» і балістику, щоб нарешті ухвалити рішення.
Жахливий сьогодні був удар росіян по селищу Ярова на Донеччині – удар керованої авіабомби. Росіяни точно знали, куди б’ють, точно бачили, що б’ють по цивільних. Це були звичайні люди, які отримували пенсії. Станом на зараз відомо: 24 людини загинули, мої співчуття. Поранені ще 19. Усім надається необхідна допомога. Це тільки один удар із багатьох, якими росіяни щодня б’ють по українцях – по нашим людям, по нашій державі. Росіяни продовжують вбивати, і жахливо, що немає достатньо сильної реакції глобальних суб’єктів. Саме це Путін сприймає як дозвіл воювати далі – якщо немає сильного тиску, якщо немає достатньо сильних дій у відповідь. Російська економіка, російська держава мають відчувати біль щоразу, коли вбивають, щоразу, коли завдають таких ударів.Без нових санкцій не буде прогресу в дипломатії та в усіх намагань завершити війну. І час важливий. Надто довго вже немає посилення тиску на Росію, яке б ударило відчутно й без затримок саме по російській воєнній машині – саме по тих галузях та сферах, які впливають на агресію. Відкладені ефекти на економіку не працюють – росіяни постійно це доводять новими ударами.
Зараз у наших містах – у Києві, в Сумах, в інших містах і громадах – допомагають пораненим після російського удару. Географія ударів за добу – Київ, Суми, Кременчук, Одеса, Дніпро, Кривий Ріг, Запоріжжя. В Києві ще розбирають завали – можуть бути тіла під завалами. Пошкоджено будівлю Кабміну. На цей час відомо про більш ніж чотири десятки постраждалих по країні, 20 із них – у Києві. Мої співчуття рідним та близьким загиблих. Загалом тільки в столиці повітряна тривога була більш ніж сім із половиною годин, і Київ був однією з центральних мішеней для російських дронів.Важливо, що сьогодні є широка реакція партнерів на цей удар. Очевидно, Росія старається завдати болю Україні, і удари більш наглі. Це чітка ознака, що Путін випробовує світ – чи приймуть вони це, чи змиряться. Тому важливо, щоб заяви лідерів, держав, інституцій були продовжені сильними діями – санкціями проти Росії, проти пов’язаних із Росією осіб та сильними тарифами й іншими обмеженнями на торгівлю з Росією. Їхні втрати повинні відчуватись. Саме це переконливо. А також – наша далекобійність. Путін не хоче переговорів, явно ховається від них, тож дефіцит бензину в Росії та інші економічні негаразди – логічна відповідь на російські відмови йти на припинення вогню, на зустріч лідерів.