Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦
Added 06 Jan 2025

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦

@Roma1927UA
Number of subscribers: 472
Photos: 5,890
Videos: 897
Links: 1,630
Description:
Ми є за «Рому» і за Україну 🙌🏻 🇺🇦 1️⃣🏆 🇺🇦-мовний канал для вболівальників «AS Roma» Секта свідків 3-х скудетто 🇮🇹 Чат каналу: https://t.me/radioromauachat 🟥🟨 Про весь Серіал крізь нашу 🐺 оптику ЗСУ♥ Усі 📸📃 матеріали належать їх авторам
Source

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 | Тоні: «Довбик мені подобається, але футболка "Роми” – це великий тягар...

Telegram community logo - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 @Roma1927UA
156 Views/Reach 2025-12-10 16:37 Message №7153
Тоні: «Довбик мені подобається, але футболка "Роми” – це великий тягар»Нападник, який у 2010 році грав за «Рому», поговорив з Il Messaggero.Почнемо зі спогадів?«Так, втрачене Скудетто. Якою радістю це було б для мене та для тіфозі. Я чудово провів ці місяці в Римі; той втрачений тріумф – єдине, про що шкодую в своїй кар'єрі». А тепер «Рома» знову конкурентоспроможна.«Я радію. Приємно знову бачити їх на вершині». З хорошим тренером, так?«Ґасперіні дуже добре тренував в "Аталанті". "Рома" – це інший звір порівняно з Бергамо, але він приніс ентузіазм». Чи зможе «Рома» втриматися на вершині?«Може, але їм потрібно ще кілька гравців, їм не вистачає нападника, який може забити 20 голів, але, наскільки я бачу, це проблема для всіх команд». Вам подобається Довбик?«Він фізично сильний нападник, але, як ми всі знаємо, якщо ви не забиваєте, це проблема. Крім того, футболка “Роми” – це великий тягар, тоді як гравці за кордоном перебувають під набагато меншим тиском, тому гравцеві потрібно звикнути».