Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦
Added 06 Jan 2025

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦

@Roma1927UA
Number of subscribers: 472
Photos: 5,890
Videos: 897
Links: 1,630
Description:
Ми є за «Рому» і за Україну 🙌🏻 🇺🇦 1️⃣🏆 🇺🇦-мовний канал для вболівальників «AS Roma» Секта свідків 3-х скудетто 🇮🇹 Чат каналу: https://t.me/radioromauachat 🟥🟨 Про весь Серіал крізь нашу 🐺 оптику ЗСУ♥ Усі 📸📃 матеріали належать їх авторам
Source

РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 | ҐаспГазує перед завтрашнім матчем з «Інтернаціоналє»(о 21:45, за київс...

Telegram community logo - РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 @Roma1927UA
199 Views/Reach 2025-10-17 20:42 Message №6853
💛🇮🇹 #ҐаспГазує перед завтрашнім матчем з «Інтернаціоналє»(о 21:45, за київським часом). 🗣️ «Як завжди це буває під час перерви, команда розділена на дві групи. Ті, хто грав за свої національні збірні – більшість із них – провели своє перше тренування вчора. Дехто прибув на день раніше. Ендіка провів своє перше тренування сьогодні, але це нормально під час перерв. Що стосується усіх інших, хто залишався тут, ми, поза всяким сумнівом, провели два гарних тижні». Як справи у Дібали? Чи є шанс, що ми побачимо його зі старту? До того ж, ви часто казали нам, що як центральний нападник він використовуватиметься лише у екстрених рішеннях: чи стане він екстреним рішенням і на завтра? 🗣️ «Рішення, які ми маємо, добре відомі, тому ми не відхиляємося від них. Дібала, як і всі інші, хто залишився, провів два хороших тижні. У нас було кілька гарних тренувань. Вони, безумовно, були дуже корисними для нього та Пеллєґріні, але я б сказав, для всіх». Мушу сказати, що я задоволений тим, що ми зробили за останні кілька днів. Звісно, ви добре розумієте стан тих, хто залишився, як вони себе почувають. Щодо тих, хто був у відрядженні в матчах за збірні, їх завжди трохи важко оцінювати, і це стосується всіх: хтось грав, хтось трохи менше. Невизначеність щодо відновлення гравців після перерв однакова для всіх саме з цих причин. Ми прочитали та прослухали кілька інтерв'ю з гравцями «Роми», які говорили про Лігу Чемпіонів як про мету, якої команда хоче досягти. Я хотів би запитати вас, чи це та мета, про яку вас також запитували власники, коли ви сіли обговорювати її, чи це просто законні амбіції для команди, яка очолює турнірну таблицю? 🗣️ - "Так, усі балакають про мету Ліги Чемпіонів з дуже простої причини: вона приносить багато грошей. Це єдина мета. Ніхто не говорить про Скудетто: складається враження, що їм байдуже на перемогу в Скудетто; головне — фінішувати четвертими. Це єдина причина. Усі команди залучені до цього, живуть з цією метою та цією функцією.Далі є тренерські цілі, які відрізняються від фінансових і мають оцінюватися гра за грою, сезон за сезоном. Я буду дотримуватися тренерських оцінок, і поки що ми маємо гарну позицію щодо них: давайте спробуємо зіграти ще краще.Я б сказав, що головна мета для нас буде завтра ввечері: зіграти матч, подію високого рівня. Посісти перше місце в турнірній таблиці та кинути виклик «Інтеру», який, разом з «Міланом», поза сумнівом, мають найкращі команди. Ми всі погодимося з одним: це надзвичайна команда, враховуючи те, що вони зробили у чемпіонаті та Лізі Чемпіонів. Дістатися туди, зіграти там, я гадаю, вже є великим досягненням. А що стосується команд, які пройдуть далі, то побачимо. Ви завжди казали: «Давайте розглядати цілі хоча б наприкінці першої половини сезону перед тим, щоб підбивати підсумки». І також правда, що не всі матчі однакові. Я хотів би дізнатися: чи може завтрашній матч щось змінити, чи може він дати вам якісь відповіді щодо спроможностей команди, чи у вас вже є чіткі уявлення?🗣️ «У всіх нас є чіткі уявлення, у всіх нас сформувалася думка про сильні та слабкі сторони. Це стосується як нас, так і всіх команд. Ми знаходимося на ранніх стадіях чемпіонату, тому всі сподіваємося покращити наші результати.Це етап, коли виступи мають велике значення, тому що саме вони переконують вас і роблять вас впевненішими у собі, незалежно від результатів. Далі, коли справа доходить до складів, я прислухаюся до думок кожного, можливо, деякі склади команд, включно із завтрашнім, є кращими. Але це не має сприйматися, як недолік. Ми працюємо над тим, щоб наблизитися, можливо, навіть до тих, хто далеко попереду, і завдяки наполегливій праці ми сподіваємося досягти успіху». Сторінка 1⬇️⬇️⬇️