Source
РОМА | AS ROMA 1927 | 🐺 💛♥️ 🇺🇦 | Окремо, після сьогоднішнього матчу, хотілося б звернути увагу на реакц...
254 Views/Reach
2025-03-16 19:31
Message №5989
🐺🇺🇦🇺🇦 Окремо, після сьогоднішнього матчу, хотілося б звернути увагу на реакції читачів(не факт, що наших) на забитий гол Артема Довбика. І, в принципі, на оцінку його вкладу у результати команди цього сезону, адже українця прийнято недооцінювати.Що більш прикро, недооцінювати і не пропонувати кандидатуру на заміну. Бо не зовсім зрозуміло, кого саме хочуть бачити критики Артема на вістрі «Роми», в контексті наших фінансів – когось не менше, ніж 100 млн-й(на трансфермаркті) нападник, зі знанням чемпіонату, як Лаутаро Мартінез, з «Інтера»?) 🤔Бо тоді варто зазначити, що у нашого співвітчизника та сама кількість голів, що й у аргентинця(10⚽), попри те, що це – лише дебютний сезон Довбика у новій команді та у новому чемпіонаті для нього. 📻: Панове, ми із вами завжди налаштовані на максимальний результат і бажаємо бачити тільки найкраще, бо ми – українці. І в багатьох моментах сьогодні ми, як народ, дійсно задаємо нові світові стандарти і по нам рівняються інші народи: це і, в першу чергу, наші військові, і цивільні в тилу, і артисти на виступах Євробачення, і багато чого ще, менш медійного. Але давайте пам'ятати, що нищівна критика не спонукає, а руйнує. Яка мета в тому, щоб нам, своїми, зусиллями руйнувати своїх же? 🤷🏼Щоб що? 🤔Тим більше, коли у всьому світі прийнято своїх підтримувати.А на помірну критику того ж Раньєрі Артем відповідає забитими голами. 💁🏼 📹: Втім, здається, що для задоволених фанатів на Stadio Olimpico Артем Довбик точно не є проблемою. ☝🏼😌#РомаФан #Атмосфера