Source
REDDIT UKRAINE 🇺🇦 | Огляд демки Resident Evil Requiem від PlayStation Blog – дві гри в одн...
1 280 Views/Reach
2026-01-26 16:06
Message №15957
Огляд демки Resident Evil Requiem від PlayStation Blog – дві гри в одній, або шалений бойовик та морозний жах під обкладинкою (диском)👀‼️‼️Це буде серія з двох постів. Перший пост про Леона, приємного читання😘Історія гри починається з того, що аналітик ФБР Ґрейс Ешкрофт, абсолютно нова героїня в рамках серії, відвідує покинутий готель в рамках свого розслідування серії загадкових смертей. Там вона зустрічається з Леоном, ветераном серії, який вирушив на завдання після дзвінка, що в тому ж готелі зник поліцейський. Так і починається історія двох головних героїв😳Ігролад за Леона:Шалений, скажений, несамовитий, азартний та напружений. Леон має величезну кількість набоїв, чудово володіє зброєю, має смертоносний удар ногою, вміє парирувати, ухилятись та контратакувати. Оглядач називає ігролад за Леона прокачаною версією Resident Evil 4😱Вбивати натовпи зомбі весело, класно і круто. Постійно хочеться більше і більше цього адреналіну. Можна вистрілити зомбі в ногу, ухилитись від його неточної атаки, а потім добити рукопашним ударом.Це все виглядає максимально кінематографічно та стильно🤩Крім цього, в арсеналі у Леона є абсолютно нова зброя – Томагавк (не ракета, але б'є дай боже). За допомогою томагавка можна парирувати атаки, наносити сильні удари ближнього бою, контратакувати, а також виконувати приховані вбивства. Звісно, що всьому є ціна – томагавк втрачає свою гостроту при використанні, але його можна завжди наточити діставши точильний камінь (і це швидше ніж здається). Оглядач розповідає, що в нього була ситуація, коли він починав точити томагавк поки на нього пер повільний зомбі, це було кумедно і лячно водночас😁Леон також вміє підбирати зброю переможених ворогів, що є доволі цікавою механікою, яка вносить стратегічне планування в процес ігроладу, тобто гравцю буде вигідніше спершу перемогти ворога з бензопилою, підняти її і розігнати залишок ворогів без особливих проблем. Але механіка працює в обидві сторони – якщо ви не візьмете зброю переможеного ворога, то її підніме інший ворог🤷♀В секції гри за Леона не було крутиголовок чи якихось речей, які відволікають від геноциду зомбі. Патронів завжди вдосталь, аптечек теж, можна використовувати багато різної зброї та носити з собою велику кількість предметів (не факт, що таке буде всю гру, але в демці було саме так). Одразу видно, що Леон – це ветеран серії, який знає, що і як треба робити та як використовувати зброю🍆Із Ґрейс ситуація абсолютно інша, от прямо взагалі... (Читайте далі...)🟢🟢🟢🟢Місце для вашого затишку