Source
спірітус маргіналіс | завтра на новий заводік, моє ревʼю про пошук роботи.мене звільнили міс...
64 Views/Reach
2026-03-23 21:18
Message №21365
завтра на новий заводік, моє ревʼю про пошук роботи.мене звільнили місяць назад без попередження, бо оказується в компанії нема фінансування.це притому, що є пару тіпів, які отримують багато + багато, але являються кумами\друзяками C-левела.хуй з ним, підараси + підараси, дали грошей на місяць вперед і за цей місяць треба знайти нове місце роботикомпанії абсолютно охуївші, навіть з точки зору якогось ділового ставлення та етикету (думаю це так називається в робочих відносинах).мені абсолютно ок, якщо на твоє резюме компанія зразу каже, що ти не підходиш, бо ніяких час ти не втрачаєшале абсолютно не ок, коли 99% контор тобі не відповідають після N-ного етапу, це скоріше стосується цих єбучих кончених рекрутерів\ейчарок, які поголовно хворіють, відпочивають (тобто у відпустці) і НІХУЯ не пишуть.один раз в мене було таке, що ейчарка тупо напизділа про терміни та умови роботи, це взагалі просто треш. як можна не змогти перечитати текст, який тобі передали один в один?майже всі підараси роблять відмазки, щоб декілька днів відтермінувати фідбек і ЦЕ НЕ ОК.це категорично стосується тих контор, які можуть тебе ігнорити тижнями після фінального етапу.це просто якийсь піздєц, а підсумок такий: якщо контора тебе захоче або може наєбати, то вона це зробить, під будь-яким соусом приводом.шукаєте роботу = шукайте в багатьох місцях, параллельно, навіть якщо маєте фінальні етапи, все одно беріть нові, бо контора завжди буде найобувати.