Source
Puzzak's | Україна викуповує 60% всього світового виробництва мавіків" висрав рот...
19 Views/Reach
2023-10-25 18:17
Message №24445
"...Україна викуповує 60% всього світового виробництва мавіків" висрав ротом шмигаль...В мене вже просто не вистачає слів, щоб охарактеризувати цих альтернативно обдарованих діячів. Цілий, бляха, прем'єр-міністр України, відверто пиздить на весь світ, настільки недолуго і тупо, що його мордою в брехню тикає представник компанії DJI."60% всього світового виробництва мавіків..." мразота, блять. Це в американському виданні DEFENSE NEWS написали, в АМЕРИКАНСЬКОМУ!Defense News надзвичайно тісно пов'язане з військовими США...Цікаво, коли саме та за який період? Враховуючи те, що попередній міністр оборони, характеризувати його не буду, бо одні мати будуть, своїм брудним ротом на весь світ пиздів, що у нього Мавіків в закупці взагалі НЕМАЄ і називав їх "весільними дронами". В той час коли ці дрони, куплені на кошти волонтерів та меценатів, реально рятували сотні життів кожен день.Натомість міноборони купляло нелітаючу хуйню в розенблата, за майже МІЛЬЯРД гривень! Це тільки один випадок...Цікаво, чи порахував цей слуга ахмєтова ті дрони, які купляються Вами, та іншими небайдужими людьми зі всього світу і передаються безпосередньо в підрозділи. Якщо порахував, то який це відсоток від 60%?Питання наступне, як відреагує громадянське суспільство на чергову відверту брехню під час війни? Чи прийме до уваги? Чи все цим покидькам зійде з рук?Американський піхотинець