Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПрофіТроль
Added 30 Nov 2021

ПрофіТроль

@Pro_Troll
Number of subscribers: 514
Photos: 3,130
Videos: 970
Links: 591
Description:
Смішно, влучно і доречно. Інсайди, гумор, новини. Для зворотнього звʼязку: @Pro_Troll_bot

👥 Number of subscribers

514
Average/Day:: -2
Average/Week:: -3
Average/Month:: -5

👁️ Average views per message

420
Average/Day:: 2,000
Average/Week:: 267
ERR: 81.71%

📊 Messages per Day

0.5
Last day: 1
Week average: 0.6
Average per day: 0.5

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 261 25-04-05 11:55
Трирічний Тимофій, на жаль, помер сьогодні в лікарні. Семирічний Радислав. Аріна, якій назавжди теж 7 років. Дев’ятирічний Герман. П’ятнадцятирічний Данило. П’ятнадцятирічний Микита. П’ятнадцятирічна Аліна. Костянтин, якому назавжди 16 років. Нікіта – 17 років. Це діти, які були вбиті ударом російської балістичної ракети по Кривому Рогу. Було лише кілька хвилин після запуску з району Таганрога на території ворога. Також загинули, на жаль, 9 дорослих. Мої співчуття всім рідним та близьким. Ракета влучила просто по вулиці – навколо звичайні будинки, дитячий майданчик, магазини, ресторан. Ще 62 людини постраждали від удару, серед них 12 дітей. Є дуже важкі поранені, зараз вони в лікарнях. Медики роблять усе можливе, щоб врятувати життя. На додачу до цієї балістики росіяни застосували вчора проти Кривого Рогу ударні дрони – просто в час рятувальної операції, у час цього горя для людей. Через удар дронами 7 людей були поранені, одна людина загинула. Просто не буває глибших цинізму, підлості й ненависті до людей, ніж ті, які Росія собою зараз уособлює.Дуже важливо, щоб цей російський удар по людях, по місту і кожен такий удар не залишалися без реакції світу. Кривий Ріг і всю Україну вчора й сьогодні вже багато хто підтримав. Я вдячний за принципову позицію міністрам закордонних справ Чехії, Фінляндії, Литви, Латвії, Естонії та Австрії. Дякую за позицію та підтримку Високій представниці Євросоюзу з питань закордонних справ і політики безпеки. Ми цінуємо, що принципово висловилися Посольства Японії, Великої Британії, Швейцарії та Німеччини. На жаль, неприємно дивує реакція Посольства Америки: така сильна країна, такий сильний народ – і така слабка реакція. Навіть слово «російська» бояться сказати, говорячи про ракету, що вбила дітей. Так, війна має завершитись. Але щоб її завершити, треба не боятися називати речі своїми іменами. Треба не боятися тиснути на того єдиного, хто цю війну продовжує та ігнорує всі пропозиції світу для її завершення. Треба тиснути на Росію, яка обирає вбивства дітей замість припинення вогню. Треба запроваджувати додаткові санкції проти тих, хто не може існувати без ударів балістики по сусідньому народу. Треба робити все можливе для порятунку життів. І ми говорили, зокрема, з американською стороною щодо додаткових систем ППО для захисту якраз від подібних ракетних ударів. Розраховуємо на наші домовленості з Президентом Сполучених Штатів, який обіцяв допомогти з пошуком додаткових «петріотів». І розраховуємо на те, що сила світу все ж подолає це зло – цю війну, цю російську агресію. Зупинити вбивства людей, зберегти життя дітей і встановити тривалий мир можна лише завдяки силі та скоординованій роботі партнерів. Дякую всім, хто з Україною – від початку цієї війни й особливо в такі трагічні дні. Вічна памʼять усім нашим людям, чиї життя були забрані російськими ударами!
👁 333 25-03-04 10:21
Як вас завчасно вчора попередив ПрофіТроль, щодо поставок панікувати не варто. За останні кілька місяців адміністрація колишнього президента Джо Байдена оголосила про чотири пакети допомоги на загальну суму 3 мільярди доларів.Близько 90% зброї, анонсованої при Байдені, вже доставлено в країну. Це включає переважну більшість критично важливих боєприпасів і протиброньових систем,Однак постійний потік зброї все ще буде рухатися зі США в Україну принаймні протягом наступних кількох років завдяки контрактам, підписаним Києвом із приватними американськими компаніями щодо нововиробленої зброї. Багато, якщо не більшість із цих контрактів були оплачені. Адміністрація Трампа все ще може спробувати зірвати ці поставки за допомогою надзвичайних органів влади, але наразі немає жодних ознак того, що вона намагається це зробити.І ще раз нагадуємо: з приходом Дональда від його адміністрації не було жодних нових поставок чи пакетів допомоги. Тому нічого нового.+ неодмінно буде посилення від європейських партнерів. Та й зі США ситуація стабілізується. Потрібно набратись терпіння.
👁 240 25-01-24 17:00
Вчора була цікава зустріч підара Гетманцева з бізнесом.І цікава вона була на самому початку, зі вступного слова цього, прости господи, фінансиста і головив комітету. Усі, хто хоч раз був на нарадах чи просто спілкувався з Гетманцевим знають, що він завжди вів себе нагло та самовпевнено. Але не цього разу. 🫠 Він відверто нив. Розповідав про якусь політичну невизначеність, що цей склад парламенту вже чекає на якийсь «дємбєль», а тому «реформування країни це вже до наступників», що зараз немає законопроектів, про які б він впевнено сказав, що вони будуть проголосовані і т.п. А що? В нас вже завершилась війна, призначені вибори (скажіть дату, а то ПрофіТроль не в курсі) і вже є «політична невизначеність»? Чи може таки нарешті твої, гусь недощипаний, «акції» рухнули і посипались? Хоча, будь-хто почав би нити і плакати, аби втратив повний контроль за податковою, що дозволяло «пантаваца красіва». 🪿Так це ще не все. Далі таких гусей (а їх там не один) почнуть не общипувати, а смажити. Буде цікаво 🍿
👁 122 24-08-07 10:34
Як же остогидло бачити чергові історії зрадників-колаборантів…. Помітив у стрічці інформацію про ще один приклад. Цього разу «побутового колабораціонізму». Там «прекрасно» все: - така собі Інна Попова ще в 2014 вирішила, що в душі прокинулись «скрєпи» і поїхала в рф отримувати громадянство, при чому навіть не будучи «бєдной житєльніцой данбаса», а проживаючи на Кіровоградщині - отримавши російський паспорт для себе і родичів вирішила, що це може стати непоганим бізнесом і разом з місцевими чинушами почала продаж українцям ворожих паспортів з фіктивними прописками (скільки їх було продано достеменно не відомо, але схоже, що мова йде про десятки, якщо не більше) - далі бізнес трохи дав тріщіну, бо наша «героїня», певно, не додумалась ділитись з силовиками і їх схему наламати і вона навіть через суд намагалась стягнути відкати зі своїх «падєльніков» (детальніше у матеріалі, посилання буде нижче) 😂 І от, у 2022 році, коли через повномасштабне вторгнення країни ЄС відкрили свої двері для українців і запустили програму підтримки біженців, Інна Попова вирішила що не так вже їй ті «скрєпи» і потрібні, а життя у Франції виглядає куди привабливіше. Саме тому вона не вигадала нічого кращого, ніж за українським (!) паспортом поїхати в ЄС! Що цікаво, український паспорт вона якось оновила ще у 2021 році, певно не розказавши про своє «нове» громадянство країни-агресора, але тут і привіт органам, які це «прогледіли». Зараз вона продовжує своє життя у Франції користуючись усіма перевагами, які надають українським біженцям… І знаєте, може це і дрібний приклад, але все наше життя складається з дрібниць. І такі «дрібниці» можуть і зараз наводити ракети і здавати координати інфраструктури, лікарень, шкіл, тощо. Тоді вже такі «дрібниці» переростають у велику системну проблему. Ну і хочу звернути на цю історію увагу компетентних органів. Хотілося б, що цю «бізнесменку»-зрадницю хоча б почали шукати, аби вона не могла спокійно поширювати свої «скрєпи» у ЄС…🔗 посилання на розслідування: https://www.bagnet.org/news/society/1369324/inna-popova-chergoviy-priklad-pobutovogo-kolaboratsionizmu
👁 182 23-08-06 05:54
⚡️ ЗНИЩЕНО 30 КРИЛАТИХ РАКЕТ ТА 27 УДАРНИХ ДРОНІВЗ вечора 5 серпня по ранок 6-го серпня 2023 року російські окупанти завдали масованого ракетного удару по території України ракетами повітряного та морського базування, а також іранськими ударними дронами «Shahed-136/131».У першій хвилі атаки увечері 5-го серпня ворог застосував 14 крилатих ракет морського базування «Калібр» та три аеробалістичні ракети Х-47 «Кинджал». 12 із 14 «Калібрів» було знищено протиповітряною обороною. Щодо «Кинджалів» інформацію не оприлюднюємо.У ніч на 6 серпня ворог продовжив атакувати ударними БпЛА «Shahed-136/131» з південно-східного напрямку, крилатими ракетами «Калібр» – з акваторії Чорного моря та крилатими ракетами Х-101/Х-555 з літаків стратегічної авіації Ту-95МС з району Каспію.💥 Силами та засобами Повітряних Сил у взаємодії із протиповітряною обороною інших складових Сил оборони України знищено усі 27 ударних БпЛА «Shahed-136/131», 5 із 6 ракет «Калібр» (друга хвиля) та 13 із 20 крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х555.Тож загалом за кілька хвиль атак з вечора 5-го по ранок 6-го серпня 2023 року противник застосував 70 засобів повітряного нападу.Протиповітряною обороною знищено:🚀 17 крилатих ракет «Калібр»;🚀 13 крилатих ракет Х-101/Х-555;🛬 27 ударних БпЛА «Shahed-136/131».✌️ Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
👁 2,000 23-05-10 10:51
Цікава ситуація навколо «сходки» забудовників, яку вони запланували на 11 травня для підтримки своєї з Шуляк псевдореформи 5655, а по факту, «картельної» змови, яку відмовляється підписувати преЗЕдент. Хотіли зробити комфортну історію, на якій би «великі начальники» разом з забудовниками розповідали б про необхідність підписання законопроекту 5655 проти якого активно виступає суспільство і міські/сільські голови. Серед опонентів законопроекту запрошений аж один(!) нардеп Юнаков, який за результатами голосування на сайті ВР, проголосував проти 5655 і виступив з критикою. Всіх інших активістів і критиків дітища Олени Шуляк відсікли за допомогою вартості квитка: 8000 гривень. У соціальних мережах розпочався праведний вий навколо цієї тусовки і з власних джерел ПрофіТроль дізнався, що станом на сьогоднішній ранок свою участь у заході вже скасували: Кубраков, Найем, Юнаков та навіть Оленка Шуляк (правда тільки після того, як її налякали силовики черговою підозрою за участь у платному заході). Юлія Свириденко відмовилась від безпосередньої участі і попередньо має бути онлайн, але, наскільки відомо, сьогодні може сказувати участь взагалі. Панове змовники-забудовники, можете завтра навіть публічно подрочити на сцені, але вашій спробі протягти комфортні для себе статті законопроекту 5655 - приречені.Та і дякуємо за демонстрацію тупості та жадібності, завдяки вам інші вчаться як НЕ треба роботи))
👁 1,500 23-05-08 14:25
🤬 Друзі, вночі, поки військові зі всіх сил захищали небо столиці, якісь кінчені дебіли знов злили відео роботи ППО, яке одразу з’явилось на кацапських пабліках! І діагноз «дебіл» не позбавляє таких кінчених від відповідальності, адже це 100% колабораціонізм! Звісно, може бути кацапська агентура, хоча у данному випадку навряд. ❗️Адже мільйон разів просили і попереджали не знімати і не викладати відео в мережу. І хочу привітати дебілів – ви «засвітили» декілька локацій ППО і таким чином наразили себе на небезпеку, адже точки оперативно були переміщені, а ви тепер менш захищені. 👉 Ще раз для особливо «маленьких» і «тупеньких»: НЕ ЗНІМАЙТЕ цілі та роботу ППО і тим паче НЕ ВИКЛАДАЙТЕ і НЕ ПЕРЕСЕЛИЙТЕ такі матеріали! Навіть якщо «та на ньом нічєво нє відно і нє панятна». НЕ ПІДІГРАВАЙТЕ ВОРОГУ І НЕ ПІДСТАВЛЯЙТЕ ВІЙСЬКОВИХ!ПрофіТроль впевнений, що серед нашої родини підписників таких немає, але краще знов про це нагадати. Поширюйте та надсилайте це нагадування знайомим, щоб нарешті побороти тупість та кінченість. Переможемо 🇺🇦