Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Прайс Тайм
Added 15 May 2021

Прайс Тайм

@PriceTimeBest
Number of subscribers: 4 178
Photos: 2,390
Videos: 925
Links: 689
Description:
Все цікаве, що потрапило мені на очі в інтернеті. Навколо України, про все на світі.
Source

Прайс Тайм | От так треба пробивати ППО! От так треба проходити всі кільця та купол...

Telegram community logo - Прайс Тайм Прайс Тайм @PriceTimeBest
2 500 Views/Reach 2026-06-18 17:38 Message №4597
От так треба пробивати ППО! От так треба проходити всі кільця та куполи навколо найбільш захищеного об'єкту на росії. Москви)І тут знову хочу додати декілька коментарів до деталей, бо окрім сотень Лютих на відео та літаючої кришки резервуару, можна їх пропустити)Сьогоднішня атака підтвердила мою теорію/логіку/стратегію наших ударів по болотах, що описав позавчора. Після удару по Катопні. І сьогодні били не тільки по нії 😎З моніторингу півнячих каналів, просто судячи з їхніх реакцій - було зафіксовано аж 441 вибух. Можна відняти сотню виходів їхніх же ракет, тому триста наших дронів - взірвались по цілях, або в небі від збиття. Жарт про тракториста залишаю москвічам))Маса отієї кришки резервуару, дивлячись на об'єм, може варіюватися від 7 до 12 тонн. Значить в резервуарі була не нафта і не солярка. Був бензин чи авіагас для авіації. Подивимось по аеропортам, які справи по переносам рейсів.В той резервуар вдарив не наш дрон. На відео показав. А точно ракета з російського ПЗРК - чітко видно запуск із землі та невелика траєкторія. Точно в резервуар.Стосовно невлучання ракет - також море відео. Російські ППОшники і головки самонаведення малих комплексів та ПЗРК - не пристосовані до збиття таких цілей як Лютий та FP-1.Дуже багато не російської мови. Це точно Москва?))І на бантик - окрім Бобрів, Лютих та FP-1 прилетіло багато наших реактивних дронів. Всі вони зранку, а двіжуха почалась після 2 ночі. Тобто, коли наші козаки за пару годин побачили, де з'явилось "вікно можливостей" - почали відправляти туди все що було під рукою. Тому й найбільше відео півнів зранку, і багато реактивних Барсів чи Рут. Думаю, скоро ми більше дізнаємось скільки і чого самого - ми відправили по Москві.Це дуже, дуже, і дуже крута операція з використанням вінка можливостей в усіх цих кільцях оборони Москви. Просунули все що могли, але без використання ракет. Тому це точно не все, на що ми спроможні.Далі може бути ще веселіше. Вітання усім причетним! Це була шикарна операція, на рівні Павутини. Наслідки її ми ще будемо бачити не один день)