Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Поліщук рекомендує
Added 14 Jul 2024

Поліщук рекомендує

@PolishchukRecoomends
Number of subscribers: 3 362
Photos: 678
Videos: 42
Links: 629
Description:
Рекомендації ресторанів, подій, книг і всього, що можна порекомендувати. Авторський канал Всеволода Поліщука, письменника та ресторанного концептуаліста. @VsevoPolishchuk для зв'язку

👥 Number of subscribers

3 362
Average/Day:: -1
Average/Week:: -4
Average/Month:: -31

👁️ Average views per message

2 305
Average/Day:: 2,200
Average/Week:: 2,297
ERR: 68.56%

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 1
Week average: 0.4
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,200 25-05-08 17:15
Хочете виграти квиток на головну подію про нову українську кухню? 13 травня 2025 року у КВЦ “Парковий” (Київ) відбудеться Ukrainian Gastro Show (UGS) – щорічна подія, що об’єднує шеф-кухарів, рестораторів, гастроентузіастів, виробників, дослідників і тих, хто щоденно формує смак і цінності української гастрономії. Аби взяти участь у розіграші безкоштовного квитка, підпишіться на канал Поліщук рекомендує і на будь-яку з соцмереж Ukrainian Gastro Show та залиште коментар під цим дописом. Розіграш проведемо 12-го зранку.Соцмережі UGS:https://www.instagram.com/ukrainian.gastro.show?igshid=18fjunt2b5pn0 https://www.facebook.com/ukrainian.gastro.showТрохи більше про подію 🤌Тема цього року – «Спадщина майбутнього».Що з того, що ми готуємо сьогодні, стане спадщиною завтра? Які техніки, інгредієнти та смисли переживуть час і увійдуть до нової української кулінарної історії? Із цими питаннями розбираються 12 зіркових шефів та 30+ брендів-партнерів. Відбудуться Майстер-класи і лекції, дегустації, кава-брейки, натхнення і нові можливості.Ukrainian Gastro Show – це про інклюзивність, локальність, сміливість. Це Лєране Хайбуллаєва і Енвер Таіров, Ілля Демковський, Андрій Северенчук, Микита Силін (бістро «Кицуня»), Надія Носкова, Ігор Мезенцев та інші видатні люди.Організатори Ukrainian Gastro Show – компанія Hoteliero підтримує Superhumans Center і передає 100% прибутку від усіх благодійних активностей UGS на підтримку центру. У 2024 році проєкти Hoteliero зібрали 2 345 614 грн на підтримку Центру. Тож, відвідуючи Ukrainian Gastro Show та інші події Hoteliero, ви допомагаєте пацієнтам Центру.Інфо та квитки: https://gastro.show/
👁 4,000 25-02-22 18:42
Оскільки мене запитують у приват та в коментарях, поясню, чому не приєднався до кампанії кенселінгу на адресу Дмитра Борисова. Маю на увазі Дмитра, який був співзасновником Гастрофемилі, а зараз розвиває інфобізнес та франчайзинг за кордоном. Чимало людей, зокрема шанованих мною, звернули увагу на регулярний російськомовний контент у його Ютюб-каналі, почали коментувати це в ФБ, їхні коментарі стирали, і це викликало зрозуміле обурення.Звісно, я жодним чином не підтримую ведення публічної комунікації російською мовою. Так само я дуже сильно не схвалюю походи на інтерв'ю до проросійської медіаперсони Наташі Влащенко, як це зробив Дмитро трохи раніше. Вважаю, що Влащенко, яка багато років допомагала Медведчуку вкидати в наше суспільство проросійські наративи, мала б бути нерукоподавальною. Є також інші питання до нової інформаційної тактики Дмитра. Але.1. Від самого початку не вважав за етичне брати участь у кенселінгу Борисова, адже є в певній мірі його конкурентом. Звісно, не у франчайзингу і не в інфобізнесі. Але як ресторанний консультант і розробник ресторанних концепцій часом перетинаюся з Дмитром на одному полі. Саме зараз, наприклад, підходимо до відкриття ресторану в Кам'янці-Подільському, де спочатку за концепцію брався Дмитро, його варіанти не підійшли замовнику і той шукав іншого консультанта. І зрештою (все в рамках етики, мене знайшли вже після повного припинення співпраці з Дмитром) ми спрацювалися і створили концепцію. Також у Польщі буквально за місяць-два запускатиметься бренд, власники якого стверджують, що окрім мене в співпраці з моєю колегою у Варшаві розглядали також звернення до Борисова. Це не те щоб аж щодня, але буває регулярно. Чи етичні в такій ситуації заклики до "скасування"?2. Дмитро, наскільки я розумію, уже перепросився за таку комунікацію, тому є сенс дати шанс і подивитися, що буде далі. 3. Навіть якщо ви не вірите Дмитру і бажаєте все ж його бойкотувати, то ваше право. Але закликаю не поширювати принагідно закликів бойкотувати ресторани Гастрофемилі в Україні. Дмитро Борисов справді не має до них стосунку. Це не лише слова самої Олени Борисової, я перевірив їх через своїх знайомих, які дотичні до компанії, і яким я довіряю. Виявилося, що Дмитро залишився партнером в одному ТОВ Борисов і партнери, яке не має стосунку до управління ресторанами, і звідти також буде виходити. З решти юридичних осіб він уже вийшов і не отримує прибутків від Канапи, Барикади, Любчика та інших закладів мережі в Україні. Наскільки я знаю, розрив між Дмитром, колишньою дружиною та колишньою компанією був доволі болючим і я думаю, було б дуже дивно, якщо вони б ще й отримали зараз бойкот через його комунікації. Ані в Олени, ані в офіційній комунікації Гастрофемилі жодних завтиків такого характеру я не бачу.4. Мені здається, нам усім взагалі треба набагато обачніше і обережніше підходити до будь-якого кенселінгу інших українців. Ситуація в світі складається так, що ми будемо потрібні одне одному всі, в максимально можливій кількості. Навіть якщо хтось комусь не подобається і навіть якщо частково не сходяться ціннісні орієнтири, а тим більше - політичні уподобання. Якщо це не якісь явні упирі на кшталт Влащенко або Шарія чи злочинці на кшталт "нейрохірурга" Слюсарчука - маємо шукати діалогу з іншими українцями, поки це можливо. Без усіх цих ярликів щодо "інакоботів" і з можливістю виправляти помилки, якщо хтось помилився.