Source
Поліглотич | Англійська мова | Друзі, на зв’язку команда Поліглотича.На жаль, змушені повідомити дуже...
22 400 Views/Reach
2026-04-16 13:36
Message №5024
Друзі, на зв’язку команда Поліглотича.На жаль, змушені повідомити дуже тривожну новину.Наша команда з 4 осіб працює офіційно: маємо оформлений ФОП 3-ї групи та офіційно працевлаштованих співробітників.15 квітня о 10:54 стався напад на наш офіс у м. Черкаси (вул. Добровольського, 1).За нашими оцінками, це був рейдерський захват за участю місцевих працівників поліції з метою тиску на бізнес і спроби змусити нас до сумнівних фінансових домовленостей.О 10:54 до офісу увірвалася група осіб. Першою дією було фізичне знищення камери відеонагляду. Після цього нам надали ухвалу про обшук, яка стосувалася всього поверху (понад 20 кабінетів). Без пояснень було вилучено все майно офісу: комп’ютери, столи, документи, сім-карти, на які зареєстровані наші ресурси, а також побутову техніку — навіть холодильник.В ухвалі зазначено, що обшук пов’язаний із пошуком кол-центрів. Водночас старший співробітник на наше запитання прямо заявив:«Ми знаємо, що тут не кол-центр. Якби був кол-центр — ми б не прийшли».Після цього ми залишилися в повністю порожньому приміщенні.Ми відмовилися від неформальних домовленостей і звернулися до адвоката. У відповідь, 16 квітня о 15:09 була зафіксована спроба входу в наш Telegram-акаунт (через доступ до сім-карт які також вилучили). Двофакторна автентифікація не дозволила отримати доступ, однак о 15:41 за допомогою коду було видалено один із наших акаунтів разом із Telegram-каналами.Ми розцінюємо це як цілеспрямований тиск із метою змусити нас погодитися на незаконні умови.До повідомлення додаємо всі наявні докази: відео та документи.Просимо максимально поширити цю інформацію серед аудиторії та колег-адміністраторів.Будемо вдячні за будь-яку підтримку.💔