Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Подбай про себе
Added 14 Jul 2024

Подбай про себе

@PodbayProSebe
Number of subscribers: 4 105
Photos: 11,800
Videos: 3,830
Links: 1,340
Description:
У складні часи ми часто забуваємо про себе, але наше виснаження не допоможе нікому. Подбай про себе! Ти - важлива! Питання співпраці @marina_p_l e-mail: [email protected] Підтримати канал https://send.monobank.ua/8CiB7PZPYB
Source

Подбай про себе | ​Ретроградний Меркурій, Венера. Кармічні роки чи кармічні люди. Затемн...

Telegram community logo - Подбай про себе Подбай про себе @PodbayProSebe
569 Views/Reach 2025-04-09 19:00 Message №13795
​Ретроградний Меркурій, Венера. Кармічні роки чи кармічні люди. Затемнення, новолуння. День літа, день зими. Невже завжди так було? Проте як не дивися на цей світ, щось таки змінилося. На моє бачення десь загубилися культура й етика так точно. Днями адміни писали про історію із собакою та чоловіками. У цей день (я - третя з адмінів, без собаки але з котом) переживала теж емоційно-нестабільні відчуття. Не знаю від кого більше від чоловіків чи жінок. Якщо коротко, то спостерігала таке зверхнє ставлення до людини, що була в шоці довго. «я», «я», «я», «ми», «ми», «ми»… розпочиналося кожне речення. (Ну і далі здогадайтеся). А на запитання: «як бачите вирішення з такими умовами?» відповідь передбачувана «я (ми) зайняті», «я (ми) забуваємо», «це не моя (наша) робота», «ти маєш…»Так, я замість того щоб довести свою думку, більшість мовчала. Адже який сенс боротися з такими емоціями. Всі розійшлися з тим чим хотів. Вони із гордим задоволенням я із ще одним впевненим висновком. І цікаво, ось так проявляються кармічні люди? І як довго вони мені ще будуть зустрічатися? Чи може це вплив однієї надкармічної людини? Черговий мінус в часі і ціла купа питань в голові. У вас так буває? Попри все залишайтеся людиною і якщо бачите що вас не чують то ц не говоріть. Вірте собі та тому що робите. А якщо хтось бачить через певну призму або «рожеві окуляри» то вони як і багато чого не вічне. Гарної вам погоди та добрих людей навколо 🤗