Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Олександр Півненко | НГУ
Added 14 Jul 2024

Олександр Півненко | НГУ

@Pivnenko_NGU
Number of subscribers: 9 114
Photos: 2,950
Videos: 757
Links: 146
Description:
Офіційний канал командувача Національної гвардії України – Олександра Півненка Сайт НГУ - https://ngu.gov.ua Facebook -https://www.facebook.com/share/1Ax9Kcqpew/?mibextid=wwXIfr Instagram НГУ - https://www.instagram.com/national_guard_of_ukraine

👥 Number of subscribers

9 114
Average/Day:: -6
Average/Week:: -26
Average/Month:: -71

👁️ Average views per message

3 476
Average/Day:: 1,760
Average/Week:: 3,587
ERR: 38.14%

📊 Messages per Day

1.6
Last day: 2
Week average: 1
Average per day: 1.6

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Провів зустріч із новопризначеним аташе з питань оборони Посольства Канади в Україні – полковником Еріком Андресеном.Пан Андресен тільки розпочинає свою місію в Україні, і для мене було важливо одразу познайомити його з реальними викликами, з якими щодня стикаються нацгвардійці.Ми детально обговорили ситуацію на лінії фронту та роль Національної гвардії у стримуванні противника.Окрема частина розмови була присвячена тому, як змінюється війна. Сьогодні ми воюємо в умовах безпрецедентного технологічного розвитку – це війна дронів, високоточних засобів ураження та модернізованої системи ухвалення рішень.Полковник Андресен відзначив стійкість наших захисників і те, як Україна бореться вже четвертий рік поспіль.Військовий аташе наголосив, що Канада налаштована не тільки на поточну підтримку, а й на довгострокову співпрацю з Нацгвардією.Я подякував канадській стороні за непохитну і всебічну підтримку – від навчання військовослужбовців і технічної допомоги до громадянської солідарності. Для нас це – важливий внесок у захист свободи, нашого суверенітету та безпеки всього цивілізованого світу.Переконаний: поглиблення взаємодії та співпраці зміцнить наші спроможності й надасть ще більше можливостей нашим воїнам успішно виконувати поставлені перед ними завдання.
Чергова поїздка на фронт. Протягом кількох днів відвідав військовослужбовців підрозділів та бригад Національної гвардії, які виконують завдання на найважчих ділянках фронту, де противник тисне цілодобово і безперервно.Заслухав доповіді командирів корпусів «Азов», «Хартія», начальника Центру спеціального призначення «Омега» та командирів бригад щодо оперативної обстановки в районах їхньої відповідальності, актуальних потреб і викликів, які зараз мають місце, зокрема у районах Покровська та Куп’янська.Ми ретельно проаналізували поточну ситуацію, характер дій ворога та заходи, які вживатимуться задля посилення наших підрозділів.Від початку тижня гвардійці завдали противнику суттєвих втрат і успішно відбивали ворожі штурми.За цей період знищено: 12 одиниць бронетехніки, 3 танки, понад 20 одиниць автомобільної техніки. Серед уражених засобів ворога також ЗРК, 9 складів БК і жива сила.Попри напружену ситуацію та надвисоку динаміку на лінії бойового зіткнення, підрозділи Національної гвардії України впевнено утримують позиції, удосконалюють тактику та використовують усі наявні типи безпілотних систем.Дякую кожному гвардійцю та кожному командиру за відвагу, стійкість і вірність обов’язку.Слава Україні! 🇺🇦
Бойовий медик ЦСП «Омега» врятував життя побратима однієї із бригад ЗСУ Під час виконання бойового завдання один із наших бійців почув крики неподалік позиції – кілька бійців суміжного підрозділу проводили евакуацію важкопораненого побратима.Бойовий медик 1-го загону Центру спеціального призначення «Омега» НГУ оцінив обстановку, перемістився у безпечне місце та негайно взявся надавати допомогу.Провівши повний огляд, він виявив серйозне поранення грудної клітини у бійця. Попри тяжкість стану, медик вжив необхідних дій та стабілізував стан побратима, залишивши його під наглядом до підходу групи евакуації.Наступного дня, під час евакуації, стан пораненого різко погіршився, почався пневмоторекс. Бойовий медик «Омеги» миттєво провів термінові дії, які врятували життя воїна.Завдяки оперативності, професіоналізму, якісній підготовці наших військовослужбовців – щодня рятується багато життів на полі бою. Важливим тут є особливо до госпітальний етап, тобто дії бойових медиків безпосередньо на етапі ще до евакуації.Надалі пораненого бійця доставили на стабілізаційний пункт, де він отримав подальшу медичну допомогу.Це ще один доказ того, що наша витримка, братерство і взаємодопомога роблять нас сильнішими. Підготовка бойових медиків, військово-медична підготовка під час БЗВП кожного бійця – надзвичайно важливі, це показують реалії війни та життя.До речі, цей бойовий медик на позивний Кіт уже врятував 6 людей за тиждень.Слава нашим героям!🇺🇦
День сержанта – це день відважних воїнів, на яких значною мірою тримається щоденна спроможність війська виконувати поставлені завдання.Сержант – це перший командир для солдата і перший радник для офіцера. Для бійців вони — ті, хто веде вперед і каже: «Знаю шлях — веду за собою».Саме сержант формує бойовий ритм: від підготовки й згуртування до ухвалення рішень під вогнем. А досвід, вимогливість та лідерські якості зшивають особовий склад у єдине ціле. Завдяки вам колектив із різних за віком, професією і життєвим шляхом військовослужбовців перетворюється на вмотивовану команду однодумців, де панує дух незборимості та побратимства.За мужність та видатні результати сержанти Національної гвардії відзначені державними та відомчими нагородами – і це справді висока оцінка їхньої щоденної роботи та відданості справі захисту держави.Я дякую кожному сержанту за службу і відданість. Дякую за лідерство, за турботу про людей і за те, що робите Національну гвардію сильнішою щодня.Схиляємо голови у пам’яті про полеглих побратимів – їхній подвиг назавжди залишиться у наших серцях, а їхній героїзм та самовідданість вічно житиме в історії поколінь.Вітаю зі святом! Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я й невичерпної сили духу!Слава Україні! 🇺🇦
Завершився черговий курс базової загальновійськової підготовки. Його фінальним етапом стало комплексне тактичне заняття у форматі тридобового польового виходу. Це своєрідний іспит, під час якого підрозділи відпрацьовують дії в умовах, максимально наближених до бойових.Ми щоразу додаємо елементи і сценарії, які моделюють реальні ситуації на полі бою. У ході заняття гвардійці відточували оборонні та наступальні маневри, облаштовували позиції й вогневі рубежі, відпрацьовували організацію зв’язку та інтеграцію тактичних дій з використанням БПЛА, засобів РЕБ і РЕР. Це й адаптація до раптових змін оперативної обстановки, уміння миттєво приймати рішення й діяти злагоджено.Наразі базовий курс для новобранців у Національній гвардії збільшений і становить 57 навчальних днів. Інструктори працюють, щоб дати змогу глибше опанувати теорію, відпрацювати практично потрібні навички, освоїти технічні засоби та сформувати стійкість і впевненість, необхідні на передовій.Ми працюємо щодня, щоб покращувати якість і наповнення матеріально-технічної бази, підвищувати якість підготовки та формувати сильні, боєздатні підрозділи.
На Харківщині та Донеччині противник продовжує активні штурмові дії, залучає малі піхотні групи, активно застосовує дрони та КАБи. На окремих ділянках фронту за останні тижні мали місце механізовані штурми із використанням танків і бронетехніки.Цими днями відвідав підрозділи та бригади Національної гвардії, які виконують завдання на напрямках, де ворог тисне найбільше, а також поблизу населених пунктів, де війська рф намагаються знайти слабкі місця в обороні та просочитися, використовуючи постійні «накати» піхоти.Заслухав доповіді командирів корпусів «Азов» та «Хартія», командира ЦСП НГУ «Омега», а також командирів деяких бригад щодо оперативної ситуації в районах відповідальності, характеру дій противника та ймовірних намірів ворога на визначених смугах оборони. Обговорили питання забезпечення, організації взаємодії, зв’язку та управління. Визначили, які заходи мають бути вжиті першочергово для підвищення ефективності нашої оборони.Аби не допустити накопичення сил ворога, створення ним передумов для раптових штурмових дій і водночас забезпечити стабільну логістику, підрозділи Сил оборони України, які діють у смугах оборони корпусів НГУ, постійно проводять ударно-пошукові дії, виявляють і ліквідовують живу силу противника, завдають ударів по його скупченнях, складах та укриттях.Лише з початку тижня підрозділи НГУ по лінії фронту знищили 3 танки, 9 одиниць бронетехніки, понад 30 одиниць автомобільної техніки та 39 артилерійських систем. Це безперервна, злагоджена робота всіх ланок на фронті — від піхотинця на позиції до операторів наших БпЛА, розвідників, штабів і командирів.Дякую кожному бійцю й командиру за відданість, стійкість і щоденну мужність.Разом ми сильні! Ми вміємо діяти точно й продумано.Слава Україні! 🇺🇦
Шановні воїни-десантники!Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України!Ви — символ незламності, відваги та братерства. Там, де найважче, де потрібні рішучість і блискавична дія — завжди стоїть десант.Ви доводите, що гасло «Завжди перші!» — це не просто слова, а спосіб життя справжніх воїнів.Сьогодні Десантно-штурмові війська — гордість українського народу та грізна сила, що щодня завдає ворогові рішучих ударів.Ваш героїзм, висока бойова майстерність і відданість Україні є прикладом для всіх захисників нашої держави. Разом із побратимами з інших складових Сил оборони ви міцно тримаєте стрій і впевнено наближаєте нашу спільну перемогу.Окремі слова вдячності — тим, хто нині стоїть на передовій, хто щодня ризикує життям у найгарячіших точках фронту. Світла пам’ять і вічна шана героям-десантникам, які віддали своє життя за свободу й незалежність України. Їхній подвиг навіки залишиться в серцях побратимів та всього українського народу.Дякую кожному з вас за мужність, вірність присязі та незламну волю до перемоги.Слава Десантно-штурмовим військам!Слава Україні!
Національна гвардія України провела практичні випробування та бойові стрільби з модернізованої РСЗВ БМ-21 «Град» на шасі MAN (6×6).Зокрема, наша Окрема артилерійська бригада НГУ виконала комплекс ходових випробувань і стрільб з оновлених зразків бойової машини.Перевірялися точність і стабільність роботи модернізованої системи управління вогнем, ефективність електроприводів наведення, а також оновлена ергономіка кабіни, що підвищує комфорт і безпеку екіпажу.Результати випробувань підтвердили — оновлена платформа забезпечує кращу мобільність, точність і надійність.Своєю чергою екіпажі продемонстрували високий рівень підготовки та готовність до ефективного застосування техніки в умовах бойових дій.Модернізація реактивних систем залпового вогню, а також оновлення артилерійського потенціалу Національної гвардії України — це один із ключових напрямів, над якими ми послідовно працюємо. Так само, як і над оснащенням наших підрозділів зразками сучасних САУ, РСЗВ, артилерійських систем, мінометів.Наше завдання — щоб кожен підрозділ Національної гвардії мав перевірену, надійну й ефективну зброю і техніку, що дає змогу впевнено діяти в умовах сучасного бою та зберігати життя наших воїнів.
Сьогодні - на Харківщині. Підсилюємо тих, хто кожну мить захищає людей.▫️Провів нараду з командуванням Східного ТУ та 2-го корпусу НГУ «Хартія», бригадами Нацгвардії, Держприкордонслужби та зведеного загону Нацполіції. Ми детально проаналізували оперативну обстановку на передовій, у прифронтових громадах, на кордоні з ворогом.▫️Поспілкувався з поліцейськими, рятувальниками, гвардійцями, прикордонниками, які тримають Харківщину.Вони - перша лінія безпеки для людей, які живуть у прифронтових громадах. Вдячний кожному за службу. ▫️Провели велику нараду щодо готовності до реагування в осінньо-зимовий період: підсилюємо захист критичної інфраструктури, накопичуємо резервне живлення, тримаємо в готовності пункти незламності. Маємо бути готові до будь-яких загроз, які створює нам ворог.▫️Мобільні підрозділи Міграційної служби та Сервісного центру МВС вирушатимуть у віддалені громади. Послуги - там, де живуть люди. Без черг та довгих переїздів.Служба наших підрозділів не зупиняється ні вдень, ні вночі. Ми працюємо, щоб люди могли жити в безпеці - максимально можливій у нинішніх умовах.
Другу ніч поспіль Київ під прицільними ударами ворога.росія бʼє по житлових кварталах, щоб постраждало якомога більше цивільних. Тактика ворога - терор, мета - біль та страждання людей.З перших хвилин після ударів - поруч із киянами рятувальники та поліцейські. Врятували понад десяток людей із вогняної пастки, евакуювали мешканців.У Деснянському районі тривають аварійно-рятувальні роботи.Зараз підтверджено: загинули троє людей (19-річна дівчина та її 46-річна мати, ще одне тіло потребує ідентифікації), 29 поранено (серед них - семеро дітей). Працюють на місцях уражень понад сотня рятувальників та поліцейських, десятки одиниць інженерної техніки. Ліквідовують наслідки влучань у дев’ятиповерхівку та шістнадцятиповерховий будинок, розбирають аварійні конструкції, перевіряють стійкість споруд. На двох локаціях досі розбирають завали після попередньої атаки - ДСНС не зупинялися ні на мить.Психологи ДСНС та поліції працюють із постраждалими на місці трагедії. Майже 150 людей вже отримали психологічну допомогу - ту підтримку, яка допомагає вистояти після найважчої ночі.Розгорнуто штаби поліції та рятувальників, де приймають заяви та надають необхідну консультацію. Кожен наш день - це боротьба за життя.Кожна ніч - це іспит на стійкість, який ми складаємо разом.І ми вистоїмо.