Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - ПІСОЧНИЦЯ
Added 14 Jul 2024

ПІСОЧНИЦЯ

@PisochnytsiaPR
Number of subscribers: 283
Photos: 324
Videos: 15
Links: 420
Description:
Друже, подруго, радий бачити в команді! Тут ми ділимось досвідом та вивчаємо крипторинок. Основна інформація в закріплених повідомленнях. Офіційні чати каналу: https://t.me/nekryptoiuyedynoiu_chat https://t.me/Pisochnytsia_Crypto

👥 Number of subscribers

283
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -8

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 366 25-05-27 10:16
Друзі, Blum попри все оголосив лістинг в червні. Чи буде це шляпа чи ні побачимо в момент лістингу. Нагадаю основні критерії для отримання дропу:Мінімум 100 тис. ВР (Blum Points).Мінімум 750 MP (Meme Points) АБО PoA (Proof of Activity).Мінімум 2 рефералів.Як швидко і дешево отримати MP поінти!Найпростіший і найбезпечніший спосіб отримати багато MP (Meme Points) з мінімальною комісією. Для цього будемо використовувати торговий бот BLUM у якому за кожні 10 $ обсягу нараховують потрібні нам 750 MP!Що робити далі:Запускаємо Blum Trading Bot , у головному меню копіюємо вашу адресу TON і поповнюємо його в TON (я поповняв на 18 доларів, але можна і на менше).Натискаємо КУПИТИ/ПРОДАТИ, відправляємо боту адресу USDT в мережі TON, адреса наступна (її копіюєте та вставляєте в бота, після) - EQCxE6mUtQJKFnGfaROTKOt1lZbDiiX1kCixRv7Nw2Id_sDsНалаштовуємо сліппедж 1% та суму покупки, натискаємо КУПИТИ, після підтвердження там же натискаємо ПРОДАТИ USDT, підтверджуємо.Після кожної дії чекаємо на виконання ордера. У головному меню дивимося скільки Meme Points отримали, за кожні 10 $ обсягу отримуємо 750 MP і витрачаємо на комісію ~0,05 TON.Дешевий спосіб пройти вимоги, сьогодні це зробив і вивів ТОН назад на свій гаманець. Якщо потрібна буде допомога, пишіть в чат
👁 188 25-05-21 19:11
І ще одна приємна новина для тих хто хоче вже щось зняти, відкрився клейм 5% SWITCH, але якщо зробите клейм то 95% підуть в стейкінг на 3 місяці. Тому думайте чи варто зараз робити. Нагадаю, кожного дня до моменту клейму процент зняття збільшується на 5%. Як це виглядає:Сьогодні - 5%Завтра - 10%І так далі Через 20 днів ви зможете розблокувати 100% У мене 37974 що дорівнює 507 доларів (але поки зняти можу тільки 5%), думаю дочекатись хотя би 50%, але буду слідкувати за ціною. Перевіряйте ваші результати, якщо пройшли кваліфікаціюБот де відображається ваша кількість монет: @pocketfi_botБот де можна торгувати монетою: PocketFi 2.0 Ціна тримається, тому можливо вони обрали хорошу механіку розблокування 0,013Зараз можлива трохи просадка по ціні, так як є люди які знімають.В цілому на даний момент проект показує себе чудово, і враховуючи що це бот в якому можна торгувати в мережі Solana, то є перспективи що ціна не вкатається, а можливо і виросте. Які у вас результати? Що думаєте по перспективах проекту?
👁 268 25-05-18 09:17
Друзі, зібрав трохи новин за останній період, що відбувається в цілому на ринку. 1. Зараз йде хайп щодо подарунків, запустилося два маркети MRKT та TONNEL, хто слідкує за подіями то зможе заробити, але тут потрібно розуміти що купляєте і коли продати. Окрім цього є додаток де збираєш бали і можна виграти подарунки, про нього раніше писав Treasury. Враховуючи хайп навколо то варто слідкувати та зайти в ці додатки, тим більше зараз ще й Snoop Dogg підключився. 2. Завершився перший сезон Bums йде підрахунок монет, розпочався другий сезон поки йде підрахунок, чекаємо на лістинг. Поки сильних надій що щось буде вау немає. Але порівняно з Blum у них все добре) Смеркиса заарештували. Доля блум зараз під питанням. 3. Запустився PocketFi 2.0 - ми тепер можемо обмінювати токени Solana і налаштовувати автопокупки безпосередньо через TON Connect - без будь-яких браузерів, сторонніх мостів та зайвих кроків - це найголовніша фіча нового терміналу. Чекаємо також лістингу. Це з основних новин які можуть бути цікавіВ цілому що я залишив у себе і що ще юзаю:1. Всі АІ проекти де є автофарм, тому що не потребує фактично вкладання часу чи коштів: - Grass – 24 травня закінчується 7 фаза майнінгу, нагадаю в попередньому сезоні було 7 фаз, тому є ймовірність що буде роздача. Вартість токену 2.13 долара, це один із проектів які показує хороші результати. - nodepay – проект роздав гірше ніж грасс, але витягнути з нього вийшло більше 130 доларів на пасиві, тому чому б ні. - Ще пару проектів зі схожою механікою: gradient, distribute – тут доречі зроблений знімок, чекаємо на новини, flow3.2. Проекти по тестнету: humanity, onefootball, midas 3. Залишив проекти які раніше показали ефективність: Major, Ton Station, Cats, Catizen – вони недавно роздали за активність, мало але. Хто не перевіряв зайдіть подивіться. DuckChain4. Залишив проекти які юзав давно: Wagmi Hub, Time Farm, Agent 301, UXUY Wallet, Boinkers, Cattea – читав що це буде це гейміфікований стейблкоін, прив'язаний до реальної вартості USD. Вартість буде 1 млн. $CATTEA = 1 долар США! Якщо так, то це дуже цікава ідея і хто зайшов точно буде задоволений. TON Kombat, Tiny Verse, Bombie – 20 числа має бути TGE, HOT Wallet, Bee Harvest, TON Church, Notcoin – тут залишили клікер з обмеженою кількістю спроб. OKX Racer, CEX.IO Power Tap, Vanilla Finance, TONxDAO, Bitget Wallet Lite, SideFans, Bybit SpaceS, Tomarket App, HEXN.IO App, Pengu Clash, Cephei Bot5. Майнери: #fomo_hash, Miner*⛏️6. З цими проектами рекомендую бути обережними, викликають сумніви: W-Coin, Bull Run - Mine Bull, Cats&DogsЩо я думаю про це все :) Тапалки поки в дуже поганому стані, чекаю зараз ряд лістингів, після цього взагалі буде зрозуміло чи є ще щось живе серед них. В основному доводжу ті що почав і юзаю ті які норм роздалиТаснети цікава тема - подивимось що вони дадутьНові хайпові речі цікава тема, але тут на хайпі можна заробити, але є ризики і втратити тому будьте обережні. Якщо у вас є цікаві новини, деталі по проектах - пишіть в чат
👁 192 24-12-29 21:51
Друзі, трохи важливих новин:1. Cattea – зараз йде бета тестування, тому всі нагороди під час старту будуть спалені. Зараз важливо зрозуміти механіку. Скоріше за все бонуси будуть для тих хто тестує.2. Cats&Dogs – з’явилась можливість типу купити OG пасс, поки що не рекомендую купляти, насторожує те, що в додатку з’явилась ціна за ваші монети. Пам’ятаєте ряд скам додатків які таку ж річ робили, тому краще почекати. 3. Blum – думаю вже всі чули що зробив другий сезон без лістингу, при тому перший менш важливий чим другий. Команда я так розумію, поки не знає що робити далі. Тому що мемпадів достатньо, при тому вони набагато кращі і швидше вийшли. Спостерігаємо за ними далі. 4. Donot – проект який нещодавно запустився. І кажуть що він як і Dogs із підтримкою Blum 😊Я обрав тактику мінімального фарму. Закинув 0.1 тон як донат, далі забираю комбо та виконую квести. Рекомендую зайти, можливо це буде цікавий проект. Тут фактично заходимо, щоб не пропустити гем, фармимо за мінімум затрат. 5. PAWS – знімок вже скоро, не забудьте пройти завдання по грінчу.6. Tiny Verse – можна шукати галактики, в принципі хто від початку в грі, то вже можна було назбирати 30к зірок. Так як описував, зоряний пил, можна обмінювати на зірки. 7. Blink Game AI – тепер за 50к моргань або 200 зірок можна купити автофарм.
👁 133 24-12-22 19:30
Друзі, Bitget як ви бачите пробує зайняти нішу, все більше лістингів монет на цій біржі, але мало хто знає які у них є продукти, можливо вам буде корисно:1️⃣. Bitget - звісно сама біржа, думаю багато хто використовує, якщо ні то варто зареєструватись. Тому що як показує практика ряд вибирає для ліститься саме на її. 2️⃣. Bitget Wallet - їхній гаманець-додаток де ви можете робити свап між різними мережами3️⃣. Bitget Wallet Lite – гаманець в телеграмі, тут ви можете через seed фразу добавити гаманець з додатку. Що цікавого ви можете додатково видобувати в боті Key Shards. Для чого вони потрібні? Як заявляє сам Bitget завдяки Key Shards ви зможете: отримати пріоритетний доступ до високоприбуткових проектів, періодичне десантування токенів, додаткові бонуси та пільги. 4️⃣. Telegram App Center – у них з’явився додатковий їхній центр застосунків, фактично тут добавляють проекти, які підтримує Bitget. Зараз у Telegram App Center можна збирати бали. Як їх можна використовувати поки не знайшов, але вже зараз їх можна видобувати. ☄️Цікаво спостерігати як вони розвиваються, саме в екосистемі TON. Знали про дані платформи від Bitget? Чи варто фармити бонуси та Key Shards? Думаю так, все ж це одна із великих бірж, яка развиваться.
👁 178 24-12-18 21:32
Друзі, для тих хто бере участь в таснеті DuckChainОсновна інформація: TGE та лістинг в січні 2025 рОбов’язково перевірте чи виконуєте контрольний список, це потрібно щоб мати можливість отримати $DUCK:• Потрібно слідкувати за проектом в X (твітер), каналом та іншими платформами соціальних мереж (📱 Twitter |📱 Youtube |🌐 Веб-сайт).• Досягнути принаймні рівня 2 (чим вище, тим краще).• Підключити свій гаманець OKX Wallet, щоб отримати адресу DuckChain, і пройти щоденну реєстрацію гаманця OKX Wallet у розділі «Заробити».• Щодня входьте в DuckChain MiniApp і залишайтеся активними в MiniApp і каналі. Чим активніше ви будете, тим краще.• Брати участь у мережевих заходах (бриджінг, стейкинг, депозит Star тощо).Прикріпляю дорожню карту. В цілому зараз проходить передостанній етап. Хто юзає цей проект, як вам? Якщо потрібна допомога, щоб розібратись в бріджах та стейкінгу, пишіть в коментарях. Хто хоче зайти в проект, то можна за посиланням. Зразу скажу, це не проект по типу хомяка, це таснет мережі, тут потрібно тестувати. В цілому які кошти потрібно мати (але фактично ви їх не втрачаєте), пояснюю:1. 20 Star (0.3 центів) в день за чекін, їх можна обміняти на монети проекту та монети інших проектів. 2. Потрібно зробити брідж 5 TON, обміняти з мережі TON в мережу Duck Chain, після обміну вони будуть відображатись у вас в OKX wallet. Їх можна вивести назад.3. Стейкінг потрібно 2.5 TON4. На Холді тримати 2.5 TON на гаманці (але поки не можу чомусь виконати це завдання, розбираюсь)PS: якщо не помиляюсь то за проходження бріджа та стейкінгу вам нарахують також за це зірки в додатку. Мені прийшло 330 зірок
👁 254 24-08-16 21:17
Трохи розберемо ще DogsНайвища ціна на премаркеті була 0,028, але це хтось помпанув монету дуже жорстко. Тому будемо вважати, що найвища стабільна ціна 0,0129, найнижча точка ціни на сьогодні 0,0012.Фактично зразу після лістингу можливий обвал ціни, тому що велика частина людей почнуть продавати монету. Спасти ціну можуть кити, якщо вони будуть закупляти в цей час, хоча дуже сумніваюсь. Тому, що вони будуть чекати поки слабкі руки скинуть монету, щоб взяти її на дні. Тобто є ймовірність, що монета опуститься нижче 0,0012. Прикріпляю скрін Notcoin, щоб ви розуміли, як рухалась монета. Фактично, монета стартувала з хорошої ціни, далі пішла просадка суттєва. Це суто можливий варіант розвитку подій, тому потрібно швидко орієнтуватись та вирішувати тримати чи продавати в той чи інший момент.Діліться в чаті думками, щодо вартості монети і як вона себе буде вести. Впевнений всім буде корисно почути різні точки зору!Chat 1 | Chat 2|YouTube | TikTok |Instagram | All Games 1|All Games 2 |News Channel | NFT Channel | |ByBit |OKX | Binance|BingX | Notcoin
👁 313 24-08-01 12:01
Трохи деталей Lost DogsАле перед тим скажу, чекаємо зростання Not 😂Фактично NotCoin розвиває різні активності, щоб монета тримала курс і зростала. Тому, надалі ми будемо бачити зростання активностей, пули, бонуси. Та ще багато чого. Якщо ще немає Gold Platinum, то варто задуматись.Lost DogsГра триває 6 тижнів в форматі соціального змагання, засноване на кооперації та розробці стратегій для впливу та передбачання результату дня. Результат кожного Раунду повністю залежить від вибору гравців та виключає елемент випадковості.Наш сквад - приєднуйся!Короткі правилаКожен раунд гравці обирають одну із 3 карток;Вибираючи картку, гравці ставлять її у свої очки BONES, збільшуючи її популярність;Кожен раунд має на меті: визначити найпопулярнішу, середню або непопулярну картку за кількістю BONES;Якщо ви вірно визначите картку, яка виграє за підсумками раунду, ви отримаєте бонус у $NOT та $WOOF;Обмінюючи свої $NOT на BONES, ви збільшуєте кількість NOT, яку отримаєте у разі перемоги.Повні правила тут https://telegra.ph/Lost-Dogs-The-Way-Pravila-igry-07-22Додаткові деталі:◾️у разі виграшу ти отримаєш назад усі $NOT, що витратив у раунді. Чим більше ти їх витратив, тим більше заробиш $NOT і $WOOF. Коли гравці обмінюють $NOT на BONES, отримані $NOT утворюють призовий фонд поточного раунду. По завершенні раунду $NOT розподіляються серед гравців, які вибрали картку, що перемогла за наступною логікою: ◾️всі переможці, що витратили $NOT в цьому раунді, отримують їх назад у повному обсязі; ◾️90% фонду розподіляються серед переможців, які витратили $NOT у цьому раунді, пропорційно до кількості витрачених $NOT; ◾️10% фонду розподіляються в рівних частках між переможцями, які не витрачали $NOT у цьому раунді.Що думаєте?Виходить навіть якщо не вкладати Not - то можна розподілити 10% банку
👁 210 24-07-26 12:34
Друзі, давайте поговоримо про невдалі проекти, і який висновок ми можемо винести із них. Спочатку розберемо скам та погані роздачі.Скам проекти:▪️TON Mining – не виплачують ▪️Ton Digger – перестали виплачувати▪️Tronix – не виплачують▪️Fuel Mining – дуже смішна історія організатора, жаль потраченого часу Проекти, що погано роздали:▪️Onchain▪️brrrrr game▪️Mine POO▪️PixelTap by Pixelverse❗️Поділіться в коментарях, які ще проекти за якими ви слідкували можна віднести до цих категорій. 😱Проблематика: Основна проблема всіх таких проектів це фінанси. Адже на роздачу потрібна велика сума. До прикладу Wormfare Slap писав в одному із постів, що вони розраховували на 500 тис. орієнтовно користувачів, але після хайпу із Notcoin у них кількість юзерів перевалила якщо не помиляюсь за 7 млн. Фактично, щоб роздати по долару їм потрібно 7 млн, але якщо роздати по долару, то самі розумієте реакцію людей) 😉Логічний розвиток:Тому, логічним наступним кроком стало впровадження обмежень по запрошенню, як зробив Blum. Так вони можуть вже вираховувати яку суму їм потрібно роздати та контролювати цей процес. Ще деякими механізмами заробітку стали реклама, покупка ігрових плюшок, файр лонч. Але пам’ятайте, що це варто піддаватись хайпу та нести в проект власні гроші чи купляти монету яка має невеликі шанси злетіти. 👀Що далі?В цілому на моє переконання Notcoin робить цікаву річ з бонусною системою, можливо таким чином через фільтри Notcoin можна буде краще розуміти які проекти заслуговують часу та уваги.Варто сказати також, що після дропу та лістингу Hamster Kombat, TapSwap, Blum та MemeFi буде більш зрозуміло на скільки дана ніша перспективна. Є віра в те, що буде ряд проектів що дадуть ікси.👍Фільтр👎:Якщо ви заходите в проект, оцінюйте хто за ним стоїть, які інвестиції він має, хто в нього вклав. Хороший проект, знайде інвестиції або від великих гравців, або від бірж чи TON фондейшн. Це один із важливих показників.