Source
Підслухано Новий Розділ️ №1 | Шановні Новороздільчани та підписники каналу. Вважаємо за необхідне ро...
8 140 Views/Reach
2026-01-09 20:55
Message №38624
Шановні Новороздільчани та підписники каналу. Вважаємо за необхідне роз’яснити ситуацію, яка склалася довкола поховання звільненого в запас від 10 листопада 2025 року військовослужбовця Торбича Дмитра Віталійовича аби припинити поширення чуток і домислів. Померлий Торбич Дмитро не був діючим військовослужбовцем Збройних сил України, а відповідно до чинного законодавства у такому випадку ТЦК та СП (військкомат), чи військова частина де проходив службу військовослужбовець, не сповіщала орган міського самоврядування про почесне поховання померлого військовослужбовця ( інструкція затверджена МО України). У звʼязку з тим, що орган місцевого самоврядування довідався від батька померлого військовослужбовця 08 січня 2026 року по обіді, коли вже тіло привезли в храм Святого Миколая, по вулиці Яворницького у місті Новий Розділ Львівської області, тому з боку працівників міської ради оперативно по мірі можливості здійснювалась організація поховання померлого військовослужбовця. Слід зазначити, що військовий помер 3 січня у місті Яворів, а родичі дізналися про це лише 6 січня. Після того як міській раді стали відомі всі обставини, вона взяла на себе організацію церемонії поховання воїна, хоча поховання було без почестей так як не було відповідного розпорядження з боку державних органів, а від так було залучено військовослужбовців для проведення чину похорону, організовано процес поховання та забезпечено компенсацію витрат повʼязані на такі заходи, оскільки усвідомлювали що воїн віддав своє здоров’я задля нашого безпечного життя та перемоги. При цьому в публічному просторі з якихось невідомих причин, хоча фото світлини робили з чину похорону, чомусь не відображено, що працівники Новороздільської міської ради були присутні під час поховання! Реакція громади зрозуміла, адже важко уявити, як можна поховати Героя без належного інформування, однак реальна ситуація значно складніша, ніж здається на перший погляд. Свою позицію з цього приводу також оприлюднила сестра загиблого, відповідний скріншот додаємо. Просимо зберігати гідність, повагу до памʼяті Захисника та не робити передчасних висновків. 🕯️Світла пам’ять Герою.Не розганяйте зраду де її немає.