Source
Під ДахОМ🕉 ВСЕСВІТУ🔆 | Цим фоткам 7 років. З любительських та проф.фотосесій 🎁🌹✨В мою останню...
9 Views/Reach
2025-11-05 16:18
Message №1132
Цим фоткам 7 років. З любительських та проф.фотосесій 🎁🌹✨В мою останню вагітність, якою я пишалась і хотіла зафіксувати на фотосесіях. Мені майже 42.Я чудово почувалася і носила дитинку.Моя зовнішність мене саму захоплювала, як і стан.Чому б не кайфувати від себе? 💃От я собі подумала, скільки усіх тих "реп'яхів" зайвих чужих, не доречних думок та зауважень начиплялось за життя 💣І ти ж все це тягнеш і тягнеш, воно тебе переслідує по життю. Бо я це сприймала, зважала на це, не заперечувала вчасно, не відповідала КРАСИВО! Щоб не хотілось сперечатись і дорікати більше. При чому так, щоб відстояти свою думку, своє особисте право бути собою. На своє самовираження і висловлення. Я дозволяла бути чужим думкам про себе, і навіть погоджувалась і вірила в це. Поки зовсім не втратила себе і вже забула як це бути... СПРАВЖНЬОЮ🔥Перша спроба вийти з тіні в мене була ще в далекому 2015, більше 10 років тому.На майже однойменній офлайн програмі у Києві в жіночому клубі.Після того я навіть пішла на акторські курси. Спочатку у театр "Маска" а потім у "Образ".Але мене на довго не вистачило.Так звично прикидатись і ховатись за масками. Щоб захистити свою внутрішню вразливість від болю і образ.Але здається життя мене саме на це і випробовує. Я ніяк не візьму цей урок, щоб пройти крізь це без обрушення і внутрішнього зламу 🥹🥲Моя внутрішня дівчинка давно зросла, мене вже не повинні чипляти думки інших. Коли вони "піною" заходяться висловлюючи гнів чи заздрість.І навіть коли в обличчя мені кидають щось на кшталт такого:"Чи тобі байдуже, який за тобою шлейф перемов тягнеться? 💬👠💃😲Так, бл*ть 😎, мені нарешті байдуже! Дістало вже, нехай собі тягнеться...Я навчилась вже, через той ком у горлі і занозу у серці відповідати усім злим язиками: "лайки гавкають - караван йде"!
І крапкаЗ 🌹 ваша @Ariyana_Lita