Source
🔝ПЕТРІВСЬКА ГРОМАДА (офіційний канал) | Провели нараду на якій обговорили події у громаді та плани по роботах ...
3 100 Views/Reach
2025-07-04 16:16
Message №12713
Провели нараду на якій обговорили події у громаді та плани по роботах на найближчих два тижні.🔶Минула ніч була досить складною, ще ввечері через нашу громаду літали шахеди. На щастя, руйнувань у наших селах нема, дякуємо ЗСУ за захист і продовжуємо працювати. 🔶В понеділок відбудеться сесійне засідання, воно має бути доволі продуктивною, адже плануємо розглянути 83 питання. Нагадую, що всі рішення ми в 20-денний термін опубліковуємо на нашому офіційному сайті, тому кожен за бажанням зможе ознайомитися. 🔶Також у понеділок проведемо зустріч з рідними полеглих воїнів нашої громади щодо встановлення табличок на могилах військовослужбовців з QR-кодами, скануючи які можна буде переглянути невеликі відеоролики про життя наших героїв. 🔶Сьогодні у Центр первинної медико-санітарної допомоги завітали фахівці з Інституту серця (кардіолог та кардіохірург), які за попереднім направленням сімейних лікарів оглянули 44 наших жителі громади та надали свої рекомендації. Всім пацієнтам зробили УЗД серця.🔶У понеділок до нашого Центру первинної медико-санітарної допомоги мають здійснити моніторинговий візит фахівці КНП КОР «Київський спеціалізований медичний центр», які оцінюють заходи з протидії туберкульозу у Київській області. 🔶У зв’язку з літнім періодом у сільській раді та її структурних підрозділах гаряча пора відпусток – всього 18 чоловік, з яких 7 директорів та 11 працівників сільської ради. 🔶Я у вівторок відбуду у відрядження до Риму (Італія) на конференцію з відновлення. Цей захід співорганізований Італією та Україною за участю урядів, парламентів, міжнародних організацій, бізнесу, місцевих громад. Їду туди з проєктами будівництва очисних споруд, будівництва та реконструкції каналізаційних колекторів до них, презентацією Індустріальних парків «Київщина» та «Грін Індастріал Парк». 🔶Згідно з оновленим законодавством, сільський голова та рада повинні звітувати тепер не один раз, а двічі на рік, тож наприкінці липня плануємо провести звіт по роботі за І півріччя 2025 року – дату та місце повідомимо пізніше.🔶Обговорили, що 29 серпня вже традиційно відзначимо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України. Цього разу плануємо організувати захід у с. Лютіж. 🔶Плануємо у цьому році оздоровити 20 дітей з категорії сиріт та позбавлених батьківського піклування, для цього у серпні виділимо кошти. 🔶Відкриття, після капітального ремонту, старого корпусу дитячого садочку «Полісок», проведемо на початку серпня. А напередодні планову нараду з керівниками всіх дошкільних навчальних закладів громади. З керівниками закладів шкільної освіти зберемось наприкінці серпня. 🔶Щодо благоустрою у громаді, то зараз ще тривають роботи повітряно-струменевим методом асфальтування та здійснюється герметизація швів асфальтом. 🔶Водопостачання скрізь нормальне незважаючи на спеку. Але якщо така погода буде тривати ще 2-3 доби то в проблемних місцях (найвіддаленіших від свердловин) може знизитись тиск. Проведемо найближчим часом техогляд пожежних гідрантів.