Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Перещепине
Added 14 Jul 2024

Перещепине

@Pereshpynye
Number of subscribers: 3 255
Photos: 2,130
Videos: 241
Links: 324
Description:
Актуальні новини та оголошення запропонувати: @Pereshpynye777 Facebook: https://m.facebook.com/groups/176194603602261/?ref=share Instagram: https://www.instagram.com/pereshchyne?igsh=MWlncGFjc3d1Z3g1OA==
Source

Перещепине | Вчора відбулась бюджетна сесія Перещепинської міської ради. На ЗСУ вид...

Telegram community logo - Перещепине Перещепине @Pereshpynye
2 300 Views/Reach 2024-11-16 01:12 Message №2095
Вчора відбулась бюджетна сесія Перещепинської міської ради. На ЗСУ виділили 1 мільйон (сказали, що грошей немає), собі на заробітну плату 22 мільйона 700 тисяч грн. Як завжди усе з порушеннями, на наші зауваження ніхто не реагує. Славна Н., яка активно збирає з людей кошти на ЗСУ на питання: «Чи її влаштовує сума 1 мільйон на ЗСУ?», сказала: «Що достатньо, та ще треба і перевірити як військові частини їх використовують». Ось така активістка! Собі надбавку за вислугу років заклали в бюджет не законно, порахувавши стаж на рік уперед, а військові підождуть, виходить так. На Закони наплювати. Обирали секретаря ради, усі процедури були порушені, але цвіркуну начхати на Закони. Він дуже впевнений в собі, тому що купив продажніх депутатів. Дуже прикро за Голубівку. Там проживають добрі і порядні люди, чого не скажеш про їхнього депутата Ромашенко Валентину, яка продала інтереси своїх виборців за свої особисті шкурні питання. Ви тільки вдумайтесь, Цвіркун зі своєю шоблою депутатів виділив їй землю під ОГОРОД на червоній лінії, в центрі села, під її вагончиком! Це пряме порушення законодавства. Жодна комісія і земельна, зокрема, не розглядали це злочинне питання. Люди роками чекають розгляду своїх земельних питань, стоячи в черзі, але ж вони не продажні депутати. Цвіркуну байдуже, йому потрібен її голос на сесії. Тому і питання винеслось без черги з голосу! Дуже прикро за нашу громаду, ми котимось у прірву…Валерій Галка