Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Перещепине
Added 14 Jul 2024

Перещепине

@Pereshpynye
Number of subscribers: 3 255
Photos: 2,130
Videos: 241
Links: 324
Description:
Актуальні новини та оголошення запропонувати: @Pereshpynye777 Facebook: https://m.facebook.com/groups/176194603602261/?ref=share Instagram: https://www.instagram.com/pereshchyne?igsh=MWlncGFjc3d1Z3g1OA==
Source

Перещепине | Доброго дня. Отже , 26 листопада 2025 року, відбулася сесія Перещепинс...

Telegram community logo - Перещепине Перещепине @Pereshpynye
2 360 Views/Reach 2025-11-29 10:22 Message №2853
Доброго дня. Отже , 26 листопада 2025 року, відбулася сесія Перещепинської міської ради. Наглість міського голови та «карманних» депутатів — немає меж..Щоб громадськість нашої громади розуміла ганебність ситуації, напишу коротко: БЮДЖЕТ на 2026 рік ПРИЙНЯТО навіть не зачитуючи та не обговорюючи!! Не озвучено перед прийняттям жодної цифри! Такого наша громада не бачила при жодній владі, просто охреніли..«пан» мер такою наглістю здивував навіть своїх працівників (які готувалися оприлюднити проект бюджету) та СВОЇХ депутатів. Цвіркун відзвітував про те ,що бюджет пройшов громадські слухання, але якщо уважно подивитися відео,то в залі були присутні декілька працівників міської ради (які у підпорядкуванні голови). А де ж прості мешканці нашої громади,депутати? Про цифри в цьому бюджеті , відомо одному господу Богу і самому цвіркуну. Все кручу ,верчу, та знаю де відкати получу. Навіщо запрошувати громадян які будуть задавати незручні запитання? Окрім цього, прийнято ще ряд абсурдних рішень:в центрах культурних послуг (клубах) Перещепине, Голубівки та Керносівки - збільшили штати по 1 одиниці, при цьому — мають наглість СКОРОЧУВАТИ ГРУПИ І ЗВІЛЬНЯТИ ЛЮДЕЙ у дитсадках в Перещепине «Барвінок», у Миролюбівці та Голубівці (дві групи). Так, дійсно, дітей відвідує садок не багато, але згідно нормативних документів, група може працювати при наявності не менше 5 дітей. АЛЕ навіть не цей факт настільки обурює, як те, що про дитсадок при «Родині» навіть слова не було сказано.. і це при тому, що там взагалі найменша кількість дітей. Інтереси батьків і дітей повинні враховуватися однаково, але ж «маму» Явтуховську не можна торкатися. Непогано нашому меру і його компашкі буде «працювати» в наступному році, ЯКЩО ВСІ СТОЯТИМУТЬ ОСТОРОНЬ ІЗ ЗАКРИТИМИ РОТАМИ. Сподіваюсь,що колись це свавілля закінчиться в нашій країні,та будуть працювати закони, а ця зелена пліснява нарешті зникне. Всім добра.Автор: Валерій Галка 📱 Надіслати інформацію: t.me/Pereshpynye777📱 https://www.facebook.com/share/g/1CjaXvZZkA/📱 https://www.instagram.com/pereshchyne?igsh=ajQzc2o3ZDRqYW0y