Source
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Будівництво шляху на Троєщину з Подільсько-Воскресенського мостового п...
1 700 Views/Reach
2024-07-13 09:53
Message №3326
Будівництво шляху на Троєщину з Подільсько-Воскресенського мостового переходу в Києві продовжуються і навіть з'явилися деякі цікаві доповнення, про які ми не знали ще донедавна: https://www.youtube.com/watch?v=2wpZg_R6NIYНа вже добре знайомих нам будівельних майданчиках триває за планом спорудження трамвайно-автомобільного тунелю під залізничним насипом, доопрацьовують підпірні стіни, заасфальтували у фінішному шарі більшу частину шляхів уздовж трамвайної лінії та на перехресті біля вулиці Вершигори. Готові тротуари та велодоріжки. Дорожники готуються почати влаштування системи водовідведення на підйомі/спуску біля трамвайного кільця. Дуже вражаюче виглядає опалубка і каркас накривної плити тунелю, "русанівсько-садову" половину якої мають забетонувати вже в цьому місяці. Також покажу вам, як відбувається хімічне закріплення ґрунту під котловани для спорудження тунелів метро на Троєщину. Поспілкувався з хлопцями, які цим займаються, дізнався для вас багато цікавих технологічних подробиць, як це робиться.Ну, і вишенькою на торті є поява нового будівельного майданчика за залізницею, де бурова робить палі, ймовірно, під опори розв'язки, яка має спрямувати прямий хід мосту в бік Троєщини. Поки що не маємо офіційних коментарів, але все скидається на те, що якщо не одразу, то принаймні в не такому віддаленому майбутньому дорога до Бальзака запрацює так, як то має бути. Тобто буде окремий заїзд, що пройде попід залізницею на протилежному боці від Русанівських садів, та окремий виїзд через новий тунель, що його зараз будує ГК "АВТОСТРАДА".