Source
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | На київському Подолі мостобудівельники ГК "RDS" забетонували всі стійк...
1 600 Views/Reach
2025-03-31 18:38
Message №3742
На київському Подолі мостобудівельники ГК "RDS" забетонували всі стійки нових опор шляхопроводу, що капітально ремонтується на Новокостянтинівській: https://www.youtube.com/watch?v=F8s2DY3gpboТакож готові два ригелі та підфермники однієї з опор. Все йде до того, що незабаром може розпочатися монтаж перших балок.Шляхопровід на Новокостянтинівській є частиною розв'язки на важливому шляху з Куренівки, Оболоні та Троєщини до історичної частини Подолу і в зворотньому напрямку. Також він відіграє важливу роль у місцевій логістиці, оскільки завдяки розворотам під ним, "розв'язує" кілька напрямків руху автівок з та на навколишні вулиці, суттєво покращуючи транспортну ситуацію на сусідніх перехрестях та розв'язках. Саме тому його ремонт, що був вимушеною мірою, оскільки споруда 1969 року була визнана аварійною, створив незручності значній кількості водіїв, яким тепер доводиться користуватися об'їздами в "години пік". Завдяки злагодженій та професійній роботі мостовиків, аварійну мостову споруду в стислі терміни було розібрано (рух нею перекрили 12 лютого поточного року) і будівництво нової відбувається з випередженням графіку. Отже є надія, що вже за кілька місяців автівки з об'їздів зможуть повернутися на звичний для себе шлях. Якщо ж паралельно буде ухвалене рішення про збереження облаштованого, як тимчасовий для об'їзду, переїзду через залізничні колії поряд зі шляхопроводом, то це значно розвантажить напрямки з Подолу на Куренівку та Оболонь/Троєщину, прибравши на вулицю Хвойки і далі - на Гулаків-Артемовських частину трафіку, що прямує на вулицю Олени Теліги, щоб піднятися в бік Дорогожичів.