Source
Павло Авдокушин: інфраструктурний оглядач | Поки більшість наших "підшефних" об'єктів ще перебуває у стані зимової...
1 600 Views/Reach
2025-01-22 20:54
Message №3610
Поки більшість наших "підшефних" об'єктів ще перебуває у стані зимової сплячки, компанія "УКРТРАНСМІСТ" разом із групою компаній "RDS"стабільно тішать нас приємними новинами зі шляхопроводу на перетині Богатирської та Лугової на київській Оболоні: https://www.youtube.com/watch?v=vzKzm26EvC4Маємо готовими всі стійки проміжних опор і одну готову ригельну насадку устійної опори. Ще одну, дзеркальну до неї, - забетонували просто перед нашою камерою. Розпочалися дорожні роботи на прямих підходах до шляхопроводу, при чому замовник вирішив не обмежуватися напівмірами, а поставив дорожникам задачу відремонтувати їх від початку підйому (він же кінець спуску). Що було цілком логічним, враховуючи їхній поточний стан. Вже з початку лютого очікуємо продовження робіт з капітального ремонту Богатирської. І за інформацією від підрядника, "Автомагістралі-Південь", вони найближчим часом можуть сягнути розв'язки Богатирської та Лугової і навіть "перескочити" за неї в бік Бандери. Тим часом мостовики "УКРТРАНСМОСТА" вже готують каркаси для бетонування ригелів проміжних опор і навіть на середину лютого планують розпочати монтаж балок прогонової будови. Є цілком ймовірний шанс відкрити рух повністю оновленою спорудою раніше запланованого на День Києва (оптимістичний прогноз) терміну. Ну, а решту подробиць Ви зможете побачити та дізнатися з відео.