Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Para Bellum
Added 06 Jan 2025

Para Bellum

@ParaBellumUA
Number of subscribers: 1 393
Photos: 706
Videos: 240
Links: 108
Description:
Війнонька, ненька Україна, міжнародні відносини.🗡Я Замість Крові. Посилання- https://t.me/ParaBellumUA
Source

Para Bellum | Антидронові сітки над логістичними дорогами біля Києва, та й по троху ...

Telegram community logo - Para Bellum Para Bellum @ParaBellumUA
1 190 Views/Reach 2025-11-16 10:49 Message №1155
Антидронові сітки над логістичними дорогами біля Києва, та й по троху над всією столицею потрібно встановлювати ВЖЕ.Не кажучи про Дніпро, Харків, а тим паче Суми.В грудні 2024го, і в січні/лютому цього 2025го року, всі ми, хто воював на Покровському напрямку - абсолютно беззаперечно, абсолютно однозначно і безальтернативно, точно знали, що логістичні дороги на Добропілля та Межову будуть паралізовані, і будуть повністю під вогневим контролем ворога, а саме під ураженням ударних дронів супротивника, що унеможливить неймовірно важливу логістику, котра забезпечувала евакуацію, підʼїзди на позиції, та матеріало-технічне забезпечення необхідне для оборони Покровська. Для знищення функціонування Добропілля - знадобилось декілька десятків fpv і декілька тижнів періодичних атак - і ВСЕ.Щоб повністю ліквідувати життєздатність будь-якого міста, щоб повністю паралізувати рух і логістику - достатньо подекуди декількох десятків, подекуди декількох сотень fpv дронів.Перший час, після перших прецедентів люди ще на характері їздять повз підбиті машини, але ця відвага закінчується дуже швидко.Чи можна запобігти знищеню логістики і паралізації міст - так, можна.Чи зробили це хоч раз після появи fpv - ні.Те що досі умовний Орлан чи інший БПЛА «матка» не залетів в Київ, і не заніс на собі пару fpv, які вигрузяться та підірвуть пару машин десь на Столичному шосе чи на Хрещатику - це виключно неймовірна фортуна!Технічно і фінансово запустити хоч 50 «маток» укомплектованих декількома fpv на собі, щоб долетіла хоча б одна з них - вони спокійно можуть. Зробити це під час масованого обстрілу вдень, коли системи ППО перегружені, а дороги переповнені транспортом - абсолютно елементарно, і цього слід очікувати. Заходити колонами, маршем на Київ вони більше не будуть.Вони спочатку дронами знекровлять місто, унеможливлять логістику, пересування важкої броньованої техніки, проведення евакуації і постачання провізії та боєкомплекту для оборони, а потім так само як і в Покровськ - в туман по троху будуть заїжджати в столицю Русі, яку вони так прагнуть підкорити, щоб приписувати собі причетність до великої цивілізації.