Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - газета "пальоний Володимир"
Added 14 Jul 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Number of subscribers: 6 867
Photos: 9,650
Videos: 898
Links: 2,520
Description:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]

👥 Number of subscribers

6 867
Average/Day:: -7
Average/Week:: -61
Average/Month:: -288

👁️ Average views per message

1 754
Average/Day:: 1,770
Average/Week:: 1,997
ERR: 25.54%

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 6
Week average: 4.9
Average per day: 3.8

Name change history

газета "пальоний Володимир" 2025-08-22
Пальоний Володимир 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,200 25-07-06 04:36
  ❗️❗️❗️ ДЕКЛАРУВАННЯ ФОПів 3-ї ГРУПИ СТАРТУВАЛО💁🏻‍♂️ З 01 липня фізичні особи – підприємці (ФОП) 3 групи зі ставкою 5%, без ПДВ та найманих працівників, можуть подавати податкові декларації за ІІ квартал через Портал «Дія».🔥 ПРАЦІВНИКИ ПОВИННІ НАДАТИ РОБОТОДАВЦЯМ ІНФОРМАЦІЮ ПРО СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ до 13 СЕРПНЯ: кого стосується? 🔥❗️ ПРОЦЕС ПОДАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ СПРОЩЕНО ❗️Достатньо вказати дохід за квартал, а система автоматично розрахує податки та підтягне попередні дані. ФОПи сплачують через «Дію»:▫️ єдиний податок – 5% від доходу;▪️ військовий збір – 1% від доходу (буде нарахований автоматично відповідно до вашого доходу; звільнені від збору вказують «0»);▫️ єдиний соціальний внесок (ЄСВ) – 22% від мінімальної зарплати.Нагадуємо, що для 3-ї групи ФОП сума річних надходжень обмежена – 9 млн 336 тис. грн 💰 Як це зробити?1️⃣ Авторизуватися в особистому кабінеті на Порталі «Дія».2️⃣ Перейти у розділ «Відомості про мене», далі – «Податки».3️⃣ Вибрати – «Звіти та декларації», потім – «Декларація».4️⃣ Вказати суму доходу.5️⃣ Перевірити звіт та відредагуйте його за потреби.6️⃣ Підписати декларацію КЕП (файловим або апаратним ключем) і надіслати.Обмежень чи попереджень під час редагування не буде – уважно перевіряйте дані.📆 Подати декларацію потрібно протягом 40 календарних днів після закінчення календарного кварталу, отже..❗️ ДЕКЛАРАЦІЮ НЕОБХІДНО ПОДАТИ ДО 11 СЕРПНЯ 2025 РОКУ ❗️У Міністерстві цифрової трансформації зазначили, що триває робота над вдосконаленням послуги сплати податків у «Дії», щоб зробити процес ще зручнішим. Незабаром очікуються оновлення сервісу 📲💁🏻‍♂️ Нагадуємо, що Кабінет Міністрів України схвалив Бюджетну декларацію на 2026–2028 роки, яка встановлює ключові параметри та орієнтири бюджетної політики на середньострокову перспективу. Цей документ стане основою для формування проекту Державного бюджету на 2026 рік. З попереднім дописом за темою можна ознайомитися тут 👇🏻▫️ БЮДЖЕТНА ДЕКЛАРАЦІЯ на 2026–2028 РОКИ: що приготували українцям?▪️ БЮДЖЕТНА ДЕКЛАРАЦІЯ на 2026–2028 РОКИ: що приготували українцям? Частина 2
👁 2,600 25-06-30 12:56
❗️ Володимирська районна військова (державна) адміністрація на постійній основі організовує та забезпечує відрядження зведених будівельних бригад для допомоги Збройним Силам України у будівництві ліній оборони у східних областях України.Терміново шукаємо чоловіків для виконання будівельних робіт по спорудженню фортифікаційних та інженерних споруд, бліндажів, ВОПів та інших вогневих позицій. Взамін гарантуємо: Відстрочка від мобілізації на 3 місяці для тих, хто долучиться. Роботи виконуватимуться в безпечних умовах на тилових територіях. Збереження заробітної плати для працівників основного місця роботи.Виїзд: 7-8 липня 2025 року (як сформується команда).🕒 Тривалість робіт: до 30 календарних днів.Аналогічні зведені будівельні бригади Володимирського району з червня місяця 2024 року регулярно виконують визначені завдання на територіях Дніпропетровської та Донецької областей. Фахові спеціалісти з громад залучалися також до ліквідацій надзвичайних ситуацій і містах Херсон та Кривий Ріг.Долучайтеся до спільної справи!Разом до ПЕРЕМОГИ!!!📲 Звертатися за телефоном: 0636603414ℹ️ Володимирська районна військова адміністрація
👁 1,900 25-06-11 15:39
Пише нам читач каналу, та повідомляє, що деякі статті, опубліковані адмінами, було б добре  забрати, оскільки вони вже несуть доволі таки сильну репутаційну атаку для певного кола осіб.Читач, відповідно теж не з простих смертних та думку котрого ми завжди розглядаємо, як вагомий внесок у нашу діяльністьДякуємо, ми знаємо, що наша робота даремно не проходить, оскільки політика каналу незмінна - показувати усіх причетних до влади та грошей Вам, вельмидорогим читачам каналу, звичайними людьми без статусів та розміру гаманця. Саме ця сторона показує та вдало висвітлює єдине - гроші і влада завжди закінчуються, а репутація та людське, набуте кожним із героїв стрічки - залишається на віки.Тому, пропонуємо Вам усім взяти участь в такому собі опитувальнику, оскільки цей канал ведуть незаангажовані самодостатні адміністратори із непоганими власними доходами та переважно локально розміщеними на континенті Європа.Отож,⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️Зважаючи, що наш канал читає понад 60тисяч читачів стабільно, просимо Вас стати на декілька хвилин по дві сторони барикад - героя публікації з амбіціями вічного крісла влади та адміністратора каналу з сформованим світоглядом та 16 млн.грн. на банківському рахунку, котрому "по-фєні" засрана дупця героя)Почнемо?
👁 2,200 25-06-09 12:09
У звʼязку з ситуацією в Луцьку та області стосовно ракетних та дронних атак засідання Ради оборони Володимирської громади (так званої комісії ТЕБ та НС) - йдуть в штатному режимі. Тобто - абсолютно ніяк.На мою суб'єктивну думку, 6 червня мер міста Ігор Пальонка мав би зібрати також своїх трудоголіків і хоча б уточнити, чи доведені попередні рішення до громади, а саме рішення за 20травня? Та обговорити безпекові питання в розрізі посилення атак ворогом. Я такої інформації не віднайшов.Ви уявляєте - в нас все нормально! Насправді, все в сильному "кулаці" господарності... Лишень три засідання з початку року.....Проте, навіть цього маленького кроку видимості турботи про мешканців у нас не відбувається. Можливо, ви подумаєте, що влада працює над безпековою ситуацією та не може про це писати через зайнятість?Нажаль, повідомлю, що штат працівників виконкому понад 155чоловік і спецом створений для ура-перемог відділ піару.У кожному нашому дворі колись були укриття, в якому вони стані - невідомо. Оскільки немає ніякого звіту навіть по офіційний засіданнях. Але візуальний вигляд їхній ви знаєте самі.А все решта - ви бачите також, на власні очі.Мене турбує лишень одне - як можна не працювати на безпеку та захист своїх виборців та всіх жителів вцілому? Чому ми не знаємо про цільовий фонд і чи він взагалі існує, розмір його бюджету та блискавичні параметри швидкості усунення ймовірних ушкоджень з боку наших менеджерів...Як вони працюють, ми теж, я так розумію не знаємо.Проте, ми всі спостерігаємо, що головне це вмикати о 9 хвилину мовчання та Гімн, який сьогодні звучав також під час дронової і ракетної атаки... Боюсь запитати, який результат під час цього із зупинкою в центрі міста транспорту... Читаю, волосся дибки стає від професіоналізму-патріотизмуНа скрінах для вас об'єктивний стан речей та щільності "праці" влади у розрізі нашої безпеки.
👁 2,100 25-05-30 08:51
Так виглядає найбільший крінж українського життя.Два регіонали чуттєво виспівують Гімн України в офісі громадської організації ветеранів російсько- української війни.Спочатку прислужували Партії Регіонів, що привела війну в Україну. Потім по схемі - пересиділи на якихось непримітних посадах, змінили ряд партій і вуаля!Наближаємо перемогу разом!Якщо ти бізнесмен маєш сотні тисяч у деклараціях мільйони під подушкою гарні зв'язки з потрібними людьми ти і далі будеш керувати мовчазним стадом.Чи хтось чув що хоч якийсь ветеран війни сказав в очі цим ригам або гузівським підгузникам - Ярославу Матвійчуку, Володимиру Собіпану, Сергію Луцюку, Юрію Сиротюку що про них думає? Чи надавав підсрачників? Ні? Не чули??І не почуєте! Всі далі братимуть подачки будуть мобілізуватися помирати ставати інвалідами вибивати якісь соцвиплати і землю а ця братія буде приклади рученята до грудей і сцяти вам в очі.Валерій Діброва тоже готовий сьогодні поспівати з регіоналами. Заради броні для своїх людей можна і поспівати.А Пальонка готовий співати з кожним з ким скаже Гузь чи Бокоч.
👁 2,700 25-05-23 04:54
Був час коли голова фракції "Європейська солідарність" у міській раді і голова депутатської комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансівпані Василець спробувала задавати якісь незручні питання прогузівському меру Пальонці. Чи то хотіла заявити про себе як "самостійну" фігуру чи просто виконувала доручення Валерія Діброви, який незважаючи на домовленості з Гузьом вирішив пограти мускулами - неясно.Але відразу отримала на горіхі від "смотрящєго" Бокоча який контролює всі засідання міської ради. Гузівський "БУГ" миттєво відреагував публікацією "Звідки гроші у Наталії Василець?"https://bug.org.ua/news/volodymyr/zvidky-groshi-u-nataliyi-vasylecz-770323/Відразу зникли усі зауваження по неправомірному а часом і відверто шахрайському розподілу бюджетних коштів. Крім цього Гузь через Бокоча дав чіткий сигнал Діброві щоб землевласник мільярдер зрозумів нарешті де його місце і виконував передвиборчі договорнякі.В особистій розмові Гузь навіть пообіцяв Валерію Григоровичу викинути з фракції і позбавити депутатського мандату ще одного підконтрольного Діброві депутата - Віктора Яроша. Якого взяли в список партії "За майбутнє" в обмін на лояльність Діброви і його невтручання у вибори міського голови.Віктор Ярош займає скромну посаду інженера з охорони праці в ТзОВ " П'ятидні". Хоча насправді є довіреною людиною Валерія Діброви якому доручено вести бізнес його синів двійнят - Віктора і Олександра. Під загрозою звільнення опинилася і дружина Яроша Оксана, яка є начальником відділу ведення державного реєстру виборців Володимирської місько ради. Фактичною підлеглою Пальонки.На тому кволий голос "в інтересах виборців" в пані Василець пропав. А тепер після викриття її можливих зв'язків з колишніми регіоналами Ярославом Матвійчуком і Володимиром Собіпаном про що писав наш канал вона уже замовкне до наступних виборів!Бажання що вирішувати через Василець і Яроша зникло і у їх ляльковода - Валерія Діброви. Ці двоє в унісон голосують за все що проштовхує Гузь, а сам Діброва почав грати роль весільного генерала підігруючи амебі Пальонці який його повністю влаштовує власника П'ятидень.На фото можете знайти номери телефонів депутатів "від народу" Василець і Яроша. Не збувайте що вони мають бути підконтрольні вам , а не олігарху дзвоніть і вимагайте відстоювати ваші права а не інтереси Діброви, Гузя чи Пальонки.
👁 2,400 25-05-18 04:45
Керівником Володимир-Волинської окружної прокуратури, в інтересах держави, подано позовну заяву до Володимирської міської ради про визнання бездіяльності протиправною, щодо неприведення штатної чисельності працівників Служби у справах дітей виконавчого комітету Володимирської міської ради відповідно до нормативів та зобов`язання вчинити дії, спрямовані на приведення штатної чисельності працівників відповідно до нормативів.Відразу ж після перемоги на виборах, з подачі нардепа Ігоря Гузя, штати виконкому та його підрозділів роздуті до непомірних розмірів, створені нові відділи та структури, які за два роки не принесли жодних позитивних результатів та зрушень у житті громади. Натомість їх утримання вимагає численних коштів платників податків. Але, як виявляється, ще не усі штати приведені до того стану, як це вимагають нормативні документи. Це стало підставою, для керівника Володимир-Волинської окружної прокуратури, звернутися з позовом до Волинського окружного адміністративного суду в інтересах держави та на виконання ст.4 Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей» Дивно, хіба не так? Невже Пальонка за два роки не встиг укомплектувати службу чи у місті відчувається кадровий голод? Невже усіх, хто відповідав вимогам кадрової агенції Гузя, прилаштували на теплі посади?Яким буде рішення суду – покаже час. Але це вже не перші судові справи, де відповідачем виступає Володимирська міська рада на чолі з мером Пальонкою. Це все говорить або про «високий професіоналізм» його команди, або про втрату міським головою контролю за своїми підлеглими.Окремо, хочеться зауважити, що частенько з управлінням соцполітики судяться вже і ветерани....Вимагають справедливості від пальоної банди... Назахищали... https://reyestr.court.gov.ua/Review/106709701
👁 2,600 25-05-08 12:01
Кому як не казнокрадам, владним мародерам і тиловим пацюкам піаритися на допомозі військовим.На черговій позачерговій сесії розглядалося безліч питань. І в тому числі багато з тих що дозволяють владі і її прихвостням вкрасти бюджетні кошти, землю і майбутнє в тих же військових і їх сімей і десятків тисяч жителі міста і громади.Але повністю аморальна безсовісна чиновницька братія ОКРЕМИМ постом робить допис про виділення коштів ЗСУ.Вдумайтесь - вони виділяють кошти людей Героям, що захищають і цих покидьків і роблять з цього новину вселенського масштабу!Ніби свої виділили. А це могли б зробити з легкістю! Більша половина з них уже давно і гривневі і доларові мільйонери.Нагадую вам, що перші 2 млн.грн. на потреби військовослужбовців пальона банда підгузників виділила ЛИШЕ 6 травня 2022 року!!!І то тільки після величезного суспільного тиску громадськості, волонтерів та активістів!Тільки на 4й місяць війни Пальонка зміг знайти гроші для військових!!!А тепер кожного разу як виділяють з бюджету гроші тих же військових і інших жителів міста що справно сплачують податки, годуючи весь той зброд робить з цього новину світового масштабу.Хайп на крові та кістках захисників України від пальоної банди Гузя продовжуєть і триватиме доти доки ви будете мовчати і не надаєте підсрачників цим під@расам!
👁 1,500 25-04-25 14:50
➡️Це ж було вже!Безкоштовний сир тільки в мишоловці.Скажете це вже ж було?😅 Було. Тільки тоді Гузь і К⁰ стверджували що то підкуп виборців, а п.Ковальчук ще й лютий регіонал, якого треба на гіляку!Тепер це називається турбота про людей. Спершу безкоштовну подачку для зубожілих людей на чиїх плечах лежить весь тягар війни відїжені на бюджетних коштах гузята кинули нововолинцям. А потім і володимирачанам. Діяти за вказівками Бокача мавпуючи один одного уже давно стало звичкою ручних мерів. Головне думати самостійно не потрібно! А що ж регіонал Ковальчук? Тепер він гість гузівського кишенькового "БУГ"у! І не просто гість, а й спонсор новоствореного радіо.Гузь зі своїми пройдохами уже давно обклав даниною місцевий бізнес. Хабарі від якого приховують за рекламними послугами.Ще в 2022 Гербор був російським бізнесом, а Коптюк - коптилом і бракоробом, смеділа Курка чеботурка, Кроноспан, Епікур і свинокомплекс Чайковської, а сьогодні з появою Гузівської команди професіоналів вся екологічна катастрофа скінчилася!Не давайте себе ошукати команді злодіїв які мають вас за худобу!Звичайно користайсь безкоштовним, бо все рівно вкрадуть. Але коли рано чи підете до виборчих урн покажіть цим сволотам велику дулю.
👁 2,500 25-04-21 04:13
➡️В період святкування Великодня найцікавішим був другий день свят. В козацькій Вкраїні це був День Богородиці.У різних місце­во­стях дру­гий після Вели­ко­дня день, тобто поне­ді­лок, мав різні йме­ння: поли­ва­ний, водя­ний, обли­ва­ний або ж воло­чиль­ний поне­ді­лок. Ці наро­дні обряди роз­ді­ля­лись на два окре­мих дій­ства, котрі про­хо­дили неза­ле­жно одне від одного. По-перше – воло­чиль­ний поне­ді­лок, коли діти – «хри­сто­су­валь­ники», або ж «воло­че­бники», зібрав­шись у ватаги, «несли калача» до роди­чів та сусі­дів, при цьому ненька клала до вузлика сво­єму малюку три вели­ко­дні калачі та кілька писа­нок. Зараз у бага­тьох містах та селах Укра­їни молодь на дру­гий день Вели­ко­дня обли­ває один одного водою. Проте робить це весело та гамірно, обли­ва­ючи всіх хто тра­пи­ться на той час на дорозі: дідів, бабів, доро­слих чоло­ві­ків та ста­те­чних жінок. Насправді це непра­вильно. Бо ж молоді люди про­сто не зна­ють про при­хо­ва­ний сакраль­ний під­текст даного свята. Адже в дав­нину обли­вати можна було лише моло­дих гар­них нео­дру­же­них дів­чат і це мали право робити лише нео­дру­жені парубки. Якщо Вам не ліньки, то почи­тайте нижче нашу ста­ттю і Вам стане зро­зуміло, як і для чого парубки обли­вали дів­чат водою в «Обли­ва­ний поне­ді­лок».