Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - газета "пальоний Володимир"
Added 14 Jul 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Number of subscribers: 6 867
Photos: 9,650
Videos: 898
Links: 2,520
Description:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]

👥 Number of subscribers

6 867
Average/Day:: -7
Average/Week:: -61
Average/Month:: -288

👁️ Average views per message

1 754
Average/Day:: 1,770
Average/Week:: 1,997
ERR: 25.54%

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 6
Week average: 4.9
Average per day: 3.8

Name change history

газета "пальоний Володимир" 2025-08-22
Пальоний Володимир 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

А ЗОВНІШНЄ ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ СТІН БУДИНКУ ОСББ "КАШТАН" І НАДАЛІ ПРОДОВЖУЄ РУЙНУВАТИСЯ ...Недавно була публікація про те , що вже буквально за невеликий період часу від завершення робіт по утепленню стін будинку №3 по вул.Сагайдачного почала "злізати" фарба з стін десь посередині будинку . Невдозі недоліки усунули - по новому пофарбували ... І ось знову вже в іншому місці почалося те саме... Кажуть ,якщо щось стається один раз - це може бути виняток , але якщо більше , то вже система... Виникає питання чому така низька якість виконання робіт ? Адже при проведенні теплоізоляції стін був передбачений технагляд , які отримували , як на мене , зовсім немалі гроші .В обовязки технічного нагляду як раз входить і перевіряти ,яка використовується фарба і чи була проведена достатня грунтовка перед фарбуванням ... Звичайно, ОСББ "Каштан" має і голову правління , яка повинна теж цікавитись , як же йдуть роботи , правда вона може напряму не перевіряти чи застосовується при фарбуванні саме акрилова фарба для зовнішніх робіт чи ні , але чи часто є на обєкті технічний нагляд і як він виконує свої функції - це прямий обовязок голови ОСББ. Головою цього ОСББ є О.Лавренюк , яка до речі має працювати повний робочий день адміністратором ЦНАПУ . Можливо, вже її керівником А.Троць або заступником Крижановській набридло так часто відпускати голову ОСББ Лавринюк на будинок , де вона займає посаду голови ОСББ ( кажуть , що вона одночасно ще головою іншого ОСББ ) , тому мабуть був проморганий контроль за якістю робіт ... До речі , може і в декого виникне питання , що ця ситуація -це справи суто ОСББ ... Але це зовсім не так , бо роботи по утепленню стін були проведені не лише частково за кошти жителів будинку , і більша частина -це кошти як державного ( кошти фонду "Енергоефективність) так і місцевого бюджету ( відшкодування відсотків за кредит в банку ) . Але чомусь місцевій владі не дуже цікаво , як використовуються ці кошти . Головне депутатам , на мою думку" проголосувати та виділити відповідні кошти , далі хоч"трава не рости"... І щось мені здається , якщо серйозно вникнути як використовуються кошти платників податків і яка їх реальна ефективність по так званій термомодернізації житлових будинків в нашому місті то можна багато чого "цікавого" дізнатися ...
Матвійчук...... бурят в народі, горбатий казнокрад....Історія цього феєричного політика розпочалася зі стін центру зайнятості, де його за проханням батька встроїв мити чашки Саганюк.Вчитель початкових класів.... В 2008 році брав активну участь в розрізанні та розкраданні решток потужностей консервного заводу, відмивав кошти та був консультантом з розпилу підприємства. На даний час за сприяння Гузя завів туди забудовника разумовського, котрий будує свій бізнес. Тобто за неповних 20 років горбатий особисто взяв участь у знищенні передового і потужного переробного підприємства країни.В матвійчука теж гуманітарна освіта.Цифри бачив тільки в школі на уроках математики, де оцінки ставили тільки тому, що батько був директором школи. А потім був відмінником в педучилищі, де працювала і працює мама та побратим-однопратієць, ексриг Савєльєв.Сьогодні Матвійчук угробив комунальні підприємства завівши в них навіть мільйони гривень платників податку і зрозумівши свою сутність, допоміг вкрасти тільки офіційно понад 7млн.грн і виїхати з країни свому куму Кобі. Цей покидьок - формує бюджет області)Думаю інші такі самі
"Корисне стадо" або чому Володимир може надовго опинитися під владою пройди Гузя і його пальоної банди.Не виключаємо, що "мирні ініціативи" Трампа і Путіна, які давно стали союзниками у війні проти України, можуть призвести до позачергових виборів.Звичайно пройдуть вони і на місцевому рівні, де маємо пересидента Пальонку і купу продажних депутатів підгузників.Вони прийшли до міської ради під різними політичними прапорами, але швиденько зоорієнтувалися по запаху грошей і продалися або напряму за можливість доступу до бюджетних ресурсів, або за посади собі та рідним. Тих, хто може щось сказати або проголосувати проти - в раді 1-2 людини.Звичайно підтримка таких гнид у Володимирській громаді на рівні статичної похибки. В основному серед своїх же. Серед заброньованих родичів тих, хто працює в стінах ради і комунальних підприємствах і краде з бюджету на селі більша. Бо якщо з села двоє чи пятеро обласкані Пальонкою, то рахуй їх разом з родичами і кумами - половина виборців.У місті ситуація для пальоної банди складна.На превеликий жаль, поки ніхто не наважився публічно плюнути в знахабнілі рила облити зеленкою чи кинути до смітника. Тому вони дозволяють собі і далі піаритися на крові ходячи по панахидах з бюджетними букетами роздавати гречку "пальончину тисячу" безоплатні обіди і продовжувати дерибанити бюджет, що уже давно став годівничкою не лише для Пальонки Матвійчука і підгузників, а й для Гузя Палиці і партії "За майбутнє".За крихти з цього мільйонного бюджету банда часом купує пару десятків мавіків...Публічно про людей, що сьогодні узурпували владу у Володимирській громаді говорять одиниці.Це Василь Сусік,Андрій Кандиба, Тарас Сватко, Ярослав Жук, Віктор Павлюк, Юрій Сорока, Лариса Кулікова.Цих людей знають у місті. Вони місцеві. Звичайно як і в кожної людини у них є свій бекграунд. І кожен з них має свої недоліки помилки і життєвий досвід.Саме на цьому і грає пальона банда - під режисуру зальотних парашутистів старовижівського пройдохи Ігоря Гузя і закарпаського бугая Андрія Бокоча. Які вибудувавши свою медіаімперію БУГ. Невтомлюються поширювати плітки, вміло граючи на людських комплексах.Кожного з тих, хто небоїться говорити публічно намагаються перетворити на міського сумашедшого. На жаль мовчазна більшість компенсує свою нерішучість і боязливість поширенням різних давніх історій тим самим підтримує розбрат і гузівщину у громаді.Чи вистачить мудрості об'єднатися незважаючи на давні образи життєві помилки і особисті недоліки володимирчанам заради того, щоб визволити місто від Гузя і його банди- зможемо побачити.Звісно, якщо доживемо ( чи до живуть R.I.P) і не замерзнемо за вмілого керівництва жеківської команди професіоналів, які вміють управляти і обкрадати місто - Пальонки і Матвійчука.І памятайте, якщо самі не може не вмієте чи боїтеся то хоча б майте мудрість не повторювати гузівської пропоганди. Не ставайте стадом корисних ідіотів. Інших громадських лідерів сьогодні немає, а чи зявляться вони пізніше ще велике питання.У вас і всієї громади буде лише одна спроба вигнати з міста банду якщо не вийде - їх влада зацементується, а на місце громадських активістів прийде корисне стадо і з вже вигодованого та прикормленого молодого покоління, що піариться за бюджетні асигнування
‼️ Майор ТЦК на Волині отримав штраф за безпідставний призов військового у СЗЧ під чужим іменем❗️ Володимирський міський суд Волинської області визнав майора винним у недбалому ставленні до військової служби через безпідставну мобілізацію чоловіка під чужим іменем. Виявилось, що він є військовим у СЗЧ. Посадовцю ТЦК призначили покарання – 17 тис. грн штрафу.➡️ Посадовець одного з ТЦК на Волині, майор Ігор К. недбало ставився до своїх обов’язків, не слідкував за правомірністю оформлення документів щодо призову військовозобов’язаних.📝 8 жовтня 2025 року одному з чоловіків видали військовий квиток із чужим іменем та прізвищем та направили проходити військову службу, що призвело до безпідставного призову. Виявилось, що цей чоловік у серпні 2024 року вчинив СЗЧ. У матеріалах справи не вказані обставини цього випадку, але можна припустити, що військовий у СЗЧ назвався іншим іменем. Схожий випадок уже був на Прикарпатті.⚠️ На майора Ігоря К. склали протокол про адмінправпорушення, на засідання суду він не прийшов, але свою провину визнав.
Територіальний центр міста Володимира інформує про старт видачі продуктових наборів за четвертий квартал 2025 року. Допомога призначена для певних категорій громадян, які отримують соціальні послуги в установі.Продуктові набори можуть отримати особи, котрі відповідають одній із наступних категорій: Особи, які отримують соціальні послуги у відділенні соціальної допомоги вдома (послуги соціальних робітників). Особи, які обслуговуються у відділенні організації надання адресної натуральної допомоги (перукарські послуги). Для цієї категорії діє додаткова умова: середньомісячний сукупний дохід не повинен перевищувати п’яти тисяч гривень.Важливо: Видача наборів здійснюється виключно за наявності паспорта або іншого документа, що підтверджує особу. Продуктові набори підвозяться партіями. Перед візитом просимо зателефонувати для уточнення інформації про їх наявність.Графік роботи установи:Понеділок – четвер: 08:00 – 17:15Пʼятниця: 08:00 – 16:00 Обідня перерва: 13:00 – 14:00Адреса: Комунальна установа “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володимирської міської ради” Вулиця Ковельська, 10 / 1 поверх.Для уточнення інформації просимо телефонувати за номером телефону: +380 93 798 4056
Мільйонер продовжує збирати з людей гроші на допомогу ЗСУ. Що характерно- як готівкою так і на картку доці, що разом з сином живуть-поживають у Польщі.І ось перемога - куплене за ваші гроші Вебасто у Польщі!!! В Україні його вартість чуть менше 6000грн. А з умовою покупки у Польщі - взагалі ціна 4200грн!!!Ви вдумайтесь, щур, в якого під подушкою 9,5млн.грн готівкою збирає з вас гроші на Вебасто, вартістю 4200грн!!!Яка це низько моральна людина!!!! Це блять радник Пальонки з питань ветеранів))))Дітей поховав в Польщі, сам інвалідність зробив в Танюхи, роздає подачки які купляє не за свої гроші. За час війни прикупив за безцінь пару приміщень, авто, ще хоче докупити один гараж і повністю окупувати територію навколо Маяка. Зробити вже "Принда сіті" в центрі міста. Відкуповується від війни подачками однією рукою, а другою голосує за дерибан бюджету, щоб було що вкласти другу Матвійчуку і допомагає йому вивозити гроші за кордон. Так саме Принда є одним з перевізників готівки (чорної каси) за кордон!
🎭 Гумореска “Квартет великої схеми”Жили-були в одному містечкуЧотири герої — як з аптечки:Матвійчук — бухгалтер від бога,Рахує так вправно, що зникає дорога… до бюджету.Пальонка — Сурогат по натурі,Говорить красиво, а діє в конторіТак, ніби замість крові — бензин,Завжди “за правду”… але через магазин.А над ними — Гузь, їх бос, величавий,Народний “рятівник” дуже вправний і жвавий:В ефірах — герой, в кулуарах — магнат,Уміє з нічого зробити “відкат”.І збоку при ньому, як тінь при свічі,Бокоч — помічник, що завжди “не в курсі”:Киває, підписує, слухає — спить,Не знає, не бачив, але все “летить”.Зійшлись вони разом — великий квартет,Де кожен “служив”, але трохи… собі.Матвійчук рахував — щоб не лишилось решти,Пальонка пояснював: “Все по чесності, чесно!”Гузь розказував людям про світле майбутнє,Поки майбутнє тихо фасувалось у сутінках.А Бокоч? А він, як завжди, при ділі:“Я? Я нічого, я просто сидів…”Та місто не дурне — воно бачить і знає,Хто ділить асфальт, а хто тільки “латає”.І шепоче народ між собою в дворі:— Ой, ще трохи — і буде фінал цій грі…Бо скільки б не крали під маскою служби,На кожну схему знайдеться… ревізія дружня.І впастимуть маски, як листя з беріз —І стане смішно… але вже без сліз.З добірки сатири "Волинь традиційна" Петра Кардана
Давайте розповімо про практичний розрахунок залишкового ресурсу КТ для Володимирського ТМО у двох можливих сценаріях (бо в публічній інформації фігурують 2021 і 2025 роки). Вихідні норми (офіційна база)Нормативний строк служби КТ: 7–10 роківРеальний безпечний ресурс: 10–12 роківГраничний: до 15 років (після експертиз)Ресурс трубки: 3–5 років або 100–200 тис. сканів🔵 СЦЕНАРІЙ 1 — Якщо апарат куплений за майже 10 млн.грн у 2021 році(І монтаж за лям, про який писали у серпні 2021)Стан на 2025 рік:Вік апарата: 4 рокиЦе молодий апарат Орієнтовний залишковий ресурс:до нормативного списання: 3–6 роківдо граничного: 8–11 роківЩо вже мало відбутися:Ймовірна 1 заміна або близький ресурс трубкиЩорічні:радіаційні виміритехоглядидозиметричний контроль У цьому сценарії купівля КТ у 2025 виглядає нелогічною, якщо не:повна непридатність старого;Критична аварія трубки;або старий був не у власності ТМО (оренда/приватний).🟢 СЦЕНАРІЙ 2 — Якщо новий КТ реально куплений у 2025 році(той, що за 32 млн грн, 128-зрізовий)Стан на зараз (2025):Вік апарата: 0–1 рікЗалишковий ресурс:нормативний: до 2032–2035 ррреальний: до 2037–2039 ррПерша заміна трубки:орієнтовно 2028–2030 рр У цьому випадку все логічно з точки зору ресурсу та бюджету.⚠️ КРИТИЧНО ВАЖЛИВЕ ПИТАННЯ📌 Що сталося з апаратом 2021 року?Можливі варіанти:1. Він:списаний достроково;переданий іншій лікарні;або був не на балансі ТМО.2. Його:вивели з експлуатації через аварію трубки;або через радіаційні порушення.3. Він і досі працює, а новий — другий апарат, який куплений з ціллю всерівно вкотре спіздити добрячу суму грошей, бо ж ніхто і так ні в чому не розуміється.Без акта списання або балансової довідки тут є юридична “сіра зона”.
Бракороби так робили каналізацію до реабілітаційного центру, що почали копати і для Танхаусів Лобача.При чому без проекту, без дозволів, без будь-яких громадських обговорень.Мало того, при цьому ще і понищили все покриття по вулиці Миколаївській.До робіт були залучені всі - Коптюк, Стрихальчук, навіть олені Разумовського ( що строїть і недостроїть ВолодимирСіті), Волинь Газ Бомазюка, водоканал Луцюка... Ця вся шайка під носом СБУ працювала на перемогу казнокрадства.Більше того, не витримала аж муніципальна варта!!!Інспекторами муніципальної варти Володимирської міської ради, в ході патрулювання, виявлено, що в ході проведення земляних робіт по вул. Миколаївська, підрядник допустив засмічення пішохідної доріжки. Інспектори муніципальної варти Володимирської міської ради з майстром підрядної організації провели профілактичну бесіду та видали звернення/попередження про необхідність негайно провести роботи щодо очищення пішохідної доріжки. І ви думаєте, що банда майбутнього для вас працює?
Повна безгосподарність обласного ліцею чомусь має оплачуватися міськими коштами! Ну бо таку вказівку дає майбах бокоч і недопад безтолковому меру- про це було також сказано.Веселий директор і відсутній господар. https://t.me/PalionyjVolodymyr/10345Методист-хабарник Кошельник і горбатий казнокрад Матвійчук ( як два обласних депутати проживаючих у місті) мають скласти графік почергового чергування для нарізання овочів для дітей та миття посуду - це і багато іншого сьогодні звучало на сесії міської ради.Зокрема адекватну пропозицію виділити кошти для 7 гімназії і садочку депутати не підтримали, а прокормили вкотре непотріб з області. Безгосподарность підкреслив і депутат Панасюк - нічого не має і для дітей з інклюзією в нашому садку, що розміщений в закладі. Та про туалети незабувhttps://t.me/PalionyjVolodymyr/9500?singleВключилися в це обговорення і Юнак і Радкевичиха, які отримали вказівки дерибанити бюджет в користь обласного закладу. Мати-героїна в свою чергу почала смердіти і прикриватись дітьми