Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - газета "пальоний Володимир"
Added 14 Jul 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Number of subscribers: 6 867
Photos: 9,650
Videos: 898
Links: 2,520
Description:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]

👥 Number of subscribers

6 867
Average/Day:: -7
Average/Week:: -61
Average/Month:: -288

👁️ Average views per message

1 754
Average/Day:: 1,770
Average/Week:: 1,997
ERR: 25.54%

📊 Messages per Day

3.8
Last day: 6
Week average: 4.9
Average per day: 3.8

Name change history

газета "пальоний Володимир" 2025-08-22
Пальоний Володимир 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

Обговорили посилення мобілізаційних заходів з 1 лютого та ще більш стислу співпрацю, щоб стадо не могло відстоювати якісь свої права, поки їх запихають в рамках у душогубки. 🗣️ Відбулась робоча зустріч керівництва управління головної інспекції ГУНП у Волинській області та Третього слідчого відділу Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, який здійснює діяльність у межах Волинської області.➡️ Під час заходу сторони обговорили питання подальшої співпраці, визначили основні напрямки взаємодії та механізми обміну інформацією у межах компетенції 🔄.➡️ Окрему увагу приділено питанням забезпечення та дотримання прав людини в діяльності підрозділів поліції, а також узгодженню спільних підходів до реагування на факти можливих порушень.☑️ За результатами зустрічі досягнуто домовленостей щодо посилення взаємодії та координації спільних дій з метою забезпечення законності й ефективного виконання завдань, покладених на правоохоронні органи🤝.Департамент головної інспекції та дотримання прав людиниПоліція Волинської області Хто не розуміє, то пояснимо, що ДБР розслідує свавілля поліції та псевдовійськових за заявами громадян. І тільки у грудні 2025 року до Західного управління надійшло понад 1000 заяв про вчинені кримінальні проступки членами ОЗГ оповіщення! Управління як може затягує справи, але так продовжуватися не може.Тут потрібні рішучі дії! Вкинув, щоб ніхто не бачив у бус, і все, питання закрито
Найбільшу участь в поливанні брудом нині покійного Максима Клим'юка брала медіапомийка Гузя - "БУГ".Інтернет видання що фінансується за рахунок чорної каси нардепа та за рахунок рекету місцевого бізнесу та місцевих підприємців яких обіцяють не чіпати.Віримо що в країні і на Волині зокрема знайдуться чесні та неупереджені правоохоронці та податківці що розберуться з фінансуванням цього лайномета.Звичайно Клим'юк заважав амбітним планам Гузя і підгузників в тому щоб посадити в крісло міського голови керованого ручного і безвольного зарічанського жеківця Ігоря Пальонку.Головним аргументом чорного піару проти опонента Пальонки - Клим'юка стало ніби то його членство у Партії Регіонів. Саме "боротьба" з регіоналами на Волині стала візитівкою феесбешного провокатора Ігоря Гузя і допомогла йому двічі заскочити до Верховної Ради.А головною "зброєю" проти "ригів" став "БУГ". Сьогодні Ігор Гузь є членом парламенської групи створеної Ігорем Палицею на основі партії одноразки "За майбутнє".То з ким же "борець з ригами" Гузь сидить поряд в сесійній залі? Ви не прочитаєте це на жовтих сторінках БУГу але завжди можете знайти інформацію хоча б у Вікіпедії.https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B0_%D0%BC%D0%B0%D0%B9%D0%B1%D1%83%D1%82%D0%BD%D1%94_(%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%B3%D1%80%D1%83%D0%BF%D0%B0)Цитуємо "До групи увійшли депутати, обрані від різних партій: Партія регіонів, партії «Відродження», УКРОП та «Наш край», БПП, Народний фронт, Слуга народу. Станом на 28 квітня 2022 року в складі групи був 21 депутат."Познайомимося ближче з одногрупниками професійного політичного провокатора блазня перевертня і пристосуванця який не лише був обраний вами до ВР а й посадив вам в мерії своїх прихвоснів підгузників Пальонку Матвійчука і депутатів кнопкодавів.Знайомтесь- перший з колег однодумців патріота Гузя - Герега Олександр Володимирович.
‼️Німеччина готується до великої війни, чисельність армії країни сягнула максимуму за останні 12 років, — ZDF📍За останній час у лавах Бундесверу стався дуже суттєвий приріст і загальна чисельність німецьких військовослужбовців сягнула приблизно 184 200 осіб. 📍Цього року Бундесверу вдасться завербувати 20 тисяч добровольців з огляду на реформу військової служби. 📍З 1 січня 2026 року всім 18-річним чоловікам у країні почали розсилати анкети для оцінки їхньої фізичної форми та зацікавленості у службі. За ігнорування анкети передбачено штраф до 1000 євро.📍На 2026 рік затверджено бюджет, де на Бундесвер виділено понад 82 млрд євро. Загалом протягом наступних років планується витратити на оборону близько 650 млрд євро.📍Канцлер Мерк каже, що Німеччина має відновити військову міць, і мати найсильнішу армію в Західній Європі.📍Уряд запустив програму модернізації, що передбачає створення 1 мільйона місць в укриттях та бункерах.📍Планується переобладнання підземних паркінгів, станцій метро та підвалів громадських будівель під тимчасові укриття.📍Хоча анкетування для жінок залишається добровільним у 2026 році, тривають дебати щодо запровадження обов’язкової реєстрації для жінок з 2027-2028 років.Німеччина програє війну в перші дні, якщо та скоро почнеться: у країні кількість заяв про відмову від військової служби за переконаннями зросла на 72%, — BILD 📍Ці цифри говорять самі за себе: у 2025 році в Німеччині значно більше людей подали заяви про відмову від військової служби за переконаннями. 📍Бундесвер вже багато років намагається залучити більше особового складу. Згідно з новим законом, всі чоловіки і жінки, які з 1 січня 2026 року досягають повноліття, отримують анкету для оцінки їх придатності та мотивації до служби в Бундесвері. 📍Для молодих чоловіків заповнення є обов'язковим, для жінок — добровільним. При цьому громадяни зберігають право відмовитися від військової служби зі зброєю з міркувань совісті відповідно до статті 4, пункту 3 Конституції Німеччини.
⚠️Справа Кошелька продовжує кочівництво по громаді!!!⚠️ЧИ ЗА ЧЕРГОВІ ХАБАРІ ДЕПУТАТИ ВОЛОДИМИРСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРОГОЛОСУЮТЬ ЗА ПРОЕКТИ РІШЕННЯ, В РЕЗУЛЬТАТІ ЯКИХ В РАЙОНІ ЦУКРОВОГО ЗАВОДУ МОЖУТЬ ЗЯВИТИСЯ ЕКОЛОГОНЕБЕЗПЕЧНІ ПІДПРИЄМСТВА ☄️🗣19 січня цього року на засіданні постійної депутатської комісії з питань містобудування , архітектури ,земельних відносин . лісових та водних ресурсів ( голова М.Юнак) було розглянуто питання про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок , які перебувають в оренді ТзОВ "Волинська біоенергетична компанія" . Тобто , розглядався варіант надати земельні ділянки в довгострокове користування на термін не менше ніж 35 років 🫣 Нібито на перший погляд в цьому немає нічого особливого враховуючи те , що для серйозної діяльності субєктів господарювання потрібні гарантії довгострокового користування земельними ділянками ... ⚠️Але , якщо б не одне але ... Зі слів представника ТзОВ "Волинська біоенергетична компанія" є намір на цих земельних ділянках створити підприємства з переробки відходів , зокрема автомобільних шин‼️ 👉Коротка довідка:БІОкомпанія є продуктом постійних перереєстрації та вже понад 30років розпилює цукровий завод на металолом Якісно, що в країні накопичилась значна кількість автомобільних шин і тільки 20-25 відсотків зношених шин знаходять в країнах застосування ( це механічне подріблення та часткове спалювання з метою отримання енергії, закопування "по пояс" на дитячих майданчиках ) . У відпрацьованих шинах можна знайти метал ,каучук та текстильний корд . При спалювані шин можна отримати і металевий попіл , який можна застосовувати в будівництві і сірку і навіть окис цинку , та навіть топковий мазут і звичайно енергію при застосування певних технологій.Але, навіть при таких перспективах переробка автомобільних шин шляхом спалювання в спеціальних печах не широко поширена внаслідок екологічних проблем, адже при спалюванні однієї тони зношених шин виділяється 270 кг сажі і 450 кг токсичних речовин , зокрема оксид сірки , сполуки цинку та інші канцерогенні чинники , зокрема і бензопірен.Думаю , для цього має бути застосована двохступенева очистка і від суспензованих твердих частинок - сажі та пилу і очистка від газів в абсорберах - коментує Ярослав Жук Спалювання шин в цивілізованих країнах , де екології надають велике значення не є перспективне ,адже виникають великі витрати на очистку викидів.😊На екологічні проблеми влада не особливо звертає увагу, тому і маємо в нашій громаді знищення зелених насаджень навколо населених пунктів , проблеми з запахами від свинарників , проблеми з відходами та стоками на птахофабриці..Зрозуміло , що для таких підприємців головне прибутки і екологія точно не на першому місті .Ймовірно , якщо таке підприємство буде в нашому місті , то можливо для окозамилювання встановлять якусь там очистку , але більше всього ефективність її буде незначною , бо в іншому випадку не буде змісту бізнесу займатися спалюванням шин і отримувати прибутки ... Можливо місто отримає 10-30 робочих місць , але при може скластися така ситуація , що негативний вплив на здоров'я отримає все місто ( розсіювання викидів буде поширюватися на значні відстані ).Раніше на хабарі з лобіювання такого підприємства на території Суходіл попався радник та помічник Гузя - Валік Кошельник.На комісіях вже давно практикують такі підходи , очевидно вони не знають, якщо немає позитивного висновків профільних комісій проект рішення не виноситься на голосування на пленарне засідання ). Тут опахує просто договорняками ( згадаймо історію з земельною ділянкою в Суходолах ціною 45 тисяч доларів , де до речі теж йшла мова за переробку шин) . Хоча в принципі ще має бути і висновок комісії , в компетенцію якої входять і екологічні питання ...Отож скоро час покаже , як же будуть депутати вирішувати такі питання та як на них буде тиснути пробка від сраки Гузя - Пальонка.*Ярослав Жук
Хроніки луцької шляхти:🤔А ви помітили, що після скандалу з Вітівим голова ОВА Рудницький став трохи остерігатися публічних появ поряд з Поліщуком і Недопадом? Певно такий: фу-фу, ще на мене якась корупційна блоха перескочить!А прийшов на його місце Роман Романюк – і на тобі, знову. Чи то привитий, чи, швидше, вже інфікований… Агов, Романе! Ви що – не чули, чим вони там займалися? Як бабло ділили за голосування? Не зашквар з ними разом сидіти?Чи просто розумієте, що все-одно з одної руки годуєтеся в одному човні сидите? ☹️ Підпишіться на Хроніки☝️ Хоча… маю ще одну версію.Може це вони не від хорошого життя так туляться один до одного?От дивіться: Поліщук має крутий фотоапарат, купив його за більш як сто штук бюджетних гривень. Цінний - недавно он ремонтувати його довелося.А Романюк з Недопадом не мають.Зате Недопад знає, як фотографа наймати – теж «за копійки».От прийшли вони до Романюка і кажуть: чуєш? Хочеш нормальні фото – сади нас біля себе. А нє – то хай тебе твої підлеглі на свої бідові хуавеї фоткають!Ех, знали, чим взяти! Ну як такий козарлюга - і без солідних фото?! От тепер і мусить Роман Вячеславович терпіти цих прохвостів за одною президією.Нічо, Романюк – не Рудницький, у нього професійної навички «не любити світитися» немає. Думаю, скоро розживеться і фотографом, і фотоапаратом - ті двоє тільки лікті собі кусатимуть. І попре від себе цих корумпованих палицюків. Або ні… Підпишіться на Шльондри Волині
▶️А ви бачили головний банер на сайті, де запрошує міський голова на свій Звіт?Так от, на цьому банері пальонка пише ручкою по столі😂😂😂😂😂😂😂😂Ви це бачили? Можна уссатися😂😂😂😂АРАБИ НА ПІДТРИМЦІ ПАЛЬОНКИ.частина1Ну куй його знає, хто йому це робить, але те що він довбойобом так і остався і не понімає що там роблять перед ним, для чого фотоапарат за штуку баксів. Чи вони йому показують як позувати, як сидіти, чи вони просто з нього угарають і не показують навіть потім фото які виставляють в інтернет. 😂Забув листок присунути до ручки😂 Або показують, а він довбойоб сам не доганяє, що це там сфотографовано.Або йому взагалі, і їм всім в купі пох, як буде це все зі сторони дивитися.🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈🙈ПРО ТЕ, ЯК НАКРУЧУЮТЬ ВПОДОБАЙКИ ВЛАДІ.частина2Але як би там не було, це в тисячний раз доказує, що Гузь пальонці зібрав не професіоналів, а якихось довбнів, і сказав кормити їх з бюджету. Ну а фамілії героїв ви знаєте і так.https://t.me/PalionyjVolodymyr/7542?singleА тут ще підкралася думка, що ще зі школи пальонка розписував парти пісюнами на уроках. ‼️Ось вам і результати діяльності керування на лице😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂ХТО ЦЕ ЛАЙНО ФОТКАВ???😂
У Ковелі родини загиблих захисників звернулися до міського голови Ігоря Чайки щодо фінансування мобільних вогневих груп (МВГ) у складі Добровольчого формування територіальної громади (ДФТГ). До слова, так як зранку ракета і шахеди пролетіли над містом в сторону Львова (стаття2022 року) то будь ласка, не нехтуйте сигналами ПТ, оскільки зрозуміло, що ми в небезпеці і ППО навряд чи допоможе. Ну і нагадаємо, яка була реакція рік тому мера міста, котрий вірить у НЛО Люди не надіються на владу, бо вона аналогічна нашій і гуртуються щоб захищати свою територію. Що скажете? Бо минулого разу міський ідіот взагалі дупля не відбивав що відбуваєтьсяhttps://t.me/PalionyjVolodymyr/4716А так, як вони заклали матеріали на випадок надзвичайних ситуацій - стає зрозуміло, що ми будемо сам на сам з проблемами.https://t.me/PalionyjVolodymyr/11025Чи організуються ветеранські спілки чи і далі будуть на підтанцьовках пальоної банди робити вигляд, що роблять щось важливе?Чи готові містяни на гузівський депкорпус до такої ініціативи?
16 січня у Володимирі відбулася урочиста церемонія підняття прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди XXV зимових Олімпійських ігор, що проходитимуть в Італії з 6 по 22 лютого. 👉👉👉👉👉👉👉👉У Володимирі урочисто підняли прапор Олімпійського комітету. Перемога? Ні — абсурд.16 січня. Місто без розчищених дорігта тротуарів, з дірявими мережами, холодними укриттями і з вічною нестачею коштів на базові потреби — зате з урочистостями, стрічками, пафосними промовами і прапором Олімпіади, яка відбудеться за тисячу кілометрів в Італії.😒Влада вкотре зробила геніальний управлінський хід: замість вирішувати реальні проблеми громади — створили ілюзію «причетності до великого спорту». Якогось чорта приперся фігурант плівок Вітіва- казнокрад і по сумісництву недоголова обласної ради, проте, млять, президент Олімпійського комітету Волині 🫣Ніби від підняття прапора:з’являться нові спортзалидіти перестануть тренуватись у холодних приміщенняхспортсмени отримають фінансуваннядороги стануть очищенимиа війна відійде на другий план⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️Це не підтримка спорту.Це показова дурня для галочки, щоб було що викласти у Facebook і відзвітувати «нагору».⚠️Коли в місті:відсутня системна підтримка місцевих спортсменівнемає прозорих програм розвитку спортугромада виживає, а не розвивається❗️ підняття прапора виглядає не як свято, а як цинічний фарс.Символи без змісту — улюблена мова цієї влади.Пафос замість відповідальності.Фотозвіт замість результату.🙈Прапор підняли.А от план, совість і здоровий глузд — так і не знайшли.Банду дурнів гнати геть
  ❗️❗️ «МІНІМАЛКА» ВИРОСТЕ? Нардепи ініціювали зміни!💁🏻‍♂️ До кінця року в Україні мінімальна заробітна плата може зрости до понад 12 тисяч гривень, а прожитковий мінімум – до 7574 гривень. Про це стало відомо з карток законопроєктів №14363 та №14365 про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2026 рік».🔥 ДЕРЖБЮДЖЕТ–2026 ПРИЙНЯТО: основні показники 🔥1️⃣ Законопроєктом №14363 пропонується встановити МІНІМАЛЬНУ ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ у місячному розмірі:▫️ з 01 січня 2026 року – 8647 гривень;▪️ з 01 квітня 2026 року – 9347 гривень;▫️ з липня 2026 року – 10628 гривень;▪️ з 01 грудня 2026 року – 12135 гривень.2️⃣ Законопроєктом № 14365 пропонується встановити у 2026 році ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ НА ОДНУ ОСОБУ в розрахунку на місяць у такому розмірі:▫️ з 01 січня – 3209 гривень;▪️ з 01 квітня – 4330 гривень;▫️ з 01 липня – 6321 гривень;▪️ з 01 жовтня – 9992 гривня.Для основних соціальних і демографічних груп населення:▫️ дітей віком до 6 років: з 01 січня – 2817 гривень; з 01 квітня – 3522 гривні; з 01 липня – 5142 гривні; з 01 жовтня – 8129 гривень;▪️ дітей віком від 6 до 18 років: з 01 січня – 3512 гривень; з 01 квітня – 4470 гривень; з 01 липня – 6525 гривня; з 01 жовтня –10316 гривень;▫️ для працездатних осіб: з 01 січня – 3328 гривень; з 01 квітня – 5258 гривень; з 01 липня – 7676 гривень; з 01 жовтня – 12135 гривень;▪️ для осіб які втратили працездатність: з 01 січня – 2595 гривня; з 01 квітня – 3282 гривень; з 01 липня – 4791 гривень; з 01 жовтня – 7574 гривень.☝🏻 Наголошується, що фінансування реалізації обох законопроєктів пропонують забезпечити за рахунок додаткових надходжень до бюджетів усіх рівнів, зокрема внаслідок недопущення ухилення від сплати податків і зборів, а також за рахунок гуманітарної допомоги, грантів іноземних держав і скорочення видатків на непершочергові заходи.Довідково 👇🏻У 2024 році Кабінет Міністрів України затвердив бюджетну декларацію, що передбачає замороження мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму впродовж 2025–2027 років. Детальніше 👇🏻▪️ «МІНІМАЛКУ» та «ПРОЖИТКОВИЙ» – ЗАМОРОЗЯТЬ▫️ ЯКІ ПОДАТКОВІ ЗМІНИ ЗАПЛАНОВАНІ НА 2025–2027 РОКИ? Як думаєте, дочекаємося? Накидайте реакцій 😎
Ще один володимирський Гандон!Ще одна амеба. Пусте місце на рівні обласної ради. Обласний депутат Олійник Вітька!Так само торгує голосами БЮТу на Волині як Вітів свободівськими. Але настільки немічне, що йому навіть грошей не дають. Всі сливки збирає Пустовіт, а Олійнику розповідають казочки про партійну дисципліну. Хоча без партії про Вітю ніхто ніколи би не знав і не чув. Не тільки в області а й в Володимирі. Але зараз амебний детутат облради надіється на ще один щасливий квиток до Верховної. Проголосуєте за Олійника ще раз?Для довідки 1: Олійник поперся на суд до Тимошенко, яка 35 років краде в українців.Їбанько чи партійна традиція?Для довідки 2:З картонкою - депутат Київради Михайло Терентьєв. Підозрюваний у справі про "туалетні схеми".Терентьєв є головою земельної комісії Київради, через яку проходили всі рішення по “туалетних схемах” землевідводів під керівництвом Дениса Комарницького. Землю захоплювали через фіктивні споруди, оформлені на підставних осіб. Це дозволяло без торгів отримувати ділянки. Рішення проштовхували депутати й посадовці КМДА за хабарі грошима та нерухомістю.