Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - газета "пальоний Володимир"
Added 14 Jul 2024

газета "пальоний Володимир"

@PalionyjVolodymyr
Number of subscribers: 6 867
Photos: 9,650
Videos: 898
Links: 2,520
Description:
Канал для висвітлення та обговорення проблем міста, які не публікують продажні ЗМI Надіслати новину @PalionGolosBot Скринька довіри t.me/PalionyjVolodymyr?direct Електронна адреса [email protected]
Source

газета "пальоний Володимир" | Хочу зупинюся на зупинці , що визначено маршрутом ,а хочу і не зупинюс...

Хочу зупинюся на зупинці , що визначено маршрутом ,а хочу і не зупинюся ... Ось така "філософія " поведінки існує вже напротязі багатьох років в деяких водії маршруту "Володимир- Галинівка -Свічів"Мова йде зупинку цього маршруту - " Масив" Марс". В певні періоди року , наприклад пізньої осені чи ранньої весни, або в суботи , коли до дачного масиву не курсує так званий пенсійний автобус , добратися з дач до міста часом стає проблемою , особливо тоді коли міжміські автобуси не зупиняються на цій зупинці і це їхнє право , бо в міжміських маршрутах така зупинку дійсно не передбачена , а от водії маршруту "Володимир-Галинівка-Свічів " на зворотньому шляху просто ігнорують пасажирів на вимогу зупинитись . Недавно я теж став свідком такої ситуації , коли водій о 14-05 в суботу незважаючи на вимогу зупинися просто проїхав мимо зупинки .Буквально через декілька днів я спитав водія цього маршруту чому він не зупинився і отримав досить таку відповідь, що там дорога має похил і йому не зручно зупинятись . Досить дивна відповідь , враховуючи те , бо похил так є , але досить незначний і не підтверджений ніякими дорожними знаками . Але коли на зупинці знаходяться більше 2 людей , то чомусь ця проблема раптово зникає для цих водіів ... Таку поведінку спостерігали чимало людей , які сподівалися доїхати до міста на цьому автобусі в інші дні. Очевидно така поведінка цих водіїв вже стала звичкою для них ,тому можливо моє відповідне звернення в Укртрансбезпеку та інші установи , які повинні укладають угоди на пасажирські перевезення і повинні здійснювати контроль за здійсненням перевезень пасажирів ,штрафами ( бо по іншому ніяк ) нагадають як водіям цього маршруту , так і перевізнику Шубі про Правила перевезення пасажирів на надання відповідних послуг ...