Source
Павло Федака | Головним бенефіціаром вчорашнього Конгресу місцевих та регіональних вл...
2 420 Views/Reach
2026-04-10 07:16
Message №901
📍Головним бенефіціаром вчорашнього Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України у масштабах Закарпатської області став депутат облради від партії «За Майбутнє» Олександр Ледида, на теренах ранчо якого відбувся цей надзвичайно масштабний захід.📍У О. Ледиди особливі відносини із заступником керівника ОП Віктором Микитою. Останній постійно обмінюється думками з колишнім головою Закарпатської ОДА часів В. Януковича, тож вибір провести Конгрес у «вотчині» Ледиди був невипадковим.📍Симбіоз В. Микити та О. Ледиди я б охарактеризував виразом «закарпатсько-русинський енергетичний острів». Ледида просуває тему окремої ідентичності закарпатців, а Микита активно залучає в область інвестиції олігархів зі Східної України, які мають забезпечити економічну незалежність краю.📍Щодо представництва депутатів Закарпатської обласної ради, то воно виглядало так:«Слуга Народу» — 3;«Рідне Закарпаття» — 3 (не враховуючи М. Білецького, який був присутній як голова ОВА);ВО «Батьківщина» — 3;«Команда Андрія Балоги» — 2;«За Майбутнє» — 2 (не враховуючи В. Іванча, який був присутній як заступник голови ОВА);КМКС «Партія угорців України» — 1;Екс-ОПЗЖ — 0.📍Хоч угорський трек на Конгресі мав особливий підтекст напередодні парламентських виборів в Угорщині, владі не вдалося залучити до заходу більшу кількість депутатів від угорської фракції. Як завжди у подібних випадках, КМКС була представлена Юдітою Петеї, на яку має вплив В. Микита.📍Про перебіг самого Конгресу обʼєктивно можете почитати на сторінках заступника голови Закарпатської облради Андрія Шекети та міського голови Дніпра Бориса Філатова.