Source
Павло Федака | Відвідав греко-католицький храм в селі Паладь-Комарівці Ужгородського ...
2 570 Views/Reach
2025-07-18 13:06
Message №819
📍Відвідав греко-католицький храм в селі Паладь-Комарівці Ужгородського району, який напередодні намагалися підпалити та спаплюжили екстремістськими надписами невідомі зловмисники.Зробити таку наругу над святинею могли тільки останні відморозки, які не мають в душі нічого людського.📍За словами місцевого пароха отця Пейтера служба в храмі відбувається на двох мовах - на угорській та українській. Тому Паладь-Комарівецька греко-католицька парафія була зразком мирного співіснування двох народів і саме в цей осередок злагоди та спокою ворожі сили вирішили забити «кілок» недовіри, щоб посіяти страх і сумніви в душах людей, які були впевнені в тому, що живуть у найзахищеннішому місці в Україні.📍Велика подяка військовослужбовцям ДПСУ, які вчасно виявили осередок підпалу, адже за кілька хвилин полум'я, яке набирало силу могло завдати непоправної шкоди церкві.📍Не буду робити ніяких припущень та висновків. Сподіваюсь на фахову роботу правоохоронних органів, які знайдуть виконавців не тільки антиугорської, але й антиукраїнської провокації.