Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Prana.108
Added 06 Dec 2025

Prana.108

@PRANAnews1
Number of subscribers: 2 698
Photos: 12
Videos: 25
Links: 176
Description:
@pranamessagebot
Source

Prana.108 | Сьогодні наприкінці дня до Олександри з'явився призначений судом адвок...

Telegram community logo - Prana.108 Prana.108 @PRANAnews1
812 Views/Reach 2026-03-22 23:00 Message №5542
Сьогодні наприкінці дня до Олександри з'явився призначений судом адвокат.Відразу він заявив, що він не є "захисником" Олександри - він є радником суду. Отже, каже він, ви не можете відмовитись від моїх послуг чи заявити недовіру. Крім того, я не працюю на вас, отже суду я доповім ваші побажання і своє бачення. Моє бачення - ви потребуєте цих примусових заходів, отже я їх підтримаю. Лікарі вважають, що вам так буде краще - отже, вам доведеться лікуватись на умовах лікарів.Потім він повідомив, що подане нами вчора екстренне клопотання ніхто не буде розглядати. Суд розглядатиме тільки ті клопотання, що він подасть від імені Олександри, оскільки Олександра, зі слів лікарів (під присягою) є тимчасово недієздатною і не може адекватно сприймати інформацію.Більше того, стало відомо, що в Ірландії подібна практика є стандартом! Медичні страхові компанії, навіть ті, що надають соціальне страхування, сплачують лікарням підвищені тарифи за примусові дії, а також вимагають щоб лікування такої хвороби, як у Олександри, було забезпечено гарантією, що вона від нього не зможе відмовитись. Відтак, клопотання лікарень про примусову медицину є нормою, інакше вони не отримають кошти. Тобто, питання тупо в "медичній комерції". Бабло рулить, вибачте за такий пас.А "гра" лікарні вартує коштів, за які вони боряться - у відділенні разом із Олександрою знаходяться дівчата, які де-факто арештовані (силою утримуються в лікарні) з таким же діагнозом по дев'ять-десять місяців!Отже, у Олександри відчай. Вона просто ридає. Повний відчай.Каже: "я не хочу завтра просинатись; будь-ласка, дозвольте мені не просинатись; не хочу бути овочем; хочу на волю; за що мене ув'язнили?"Я, в свою чергу, безсилий щось ще зробити для неї.Консульству України начхати на її долю.Батько змушений поїхати, бо завтра йому на роботу.Ось вам і Європа... Ось вам верховенство права... Ось вам 21 століття...Примусова медицина заради бабла рулить. Емоції переповнюють, але змушений їх тримати в собі.П. С. Який гарний спосіб у гестапівських лікарів зменшити стрес людині. Шок. Просто шок. Повна безпорадність.